Esileht Väikelaps Sõimerühma sisse ei saanud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sõimerühma sisse ei saanud

Postitas:

Oleme hetkel kohal nr 18 ja loodame järgmisele aastale, mil laps on sügiseks saamas 3. Kui tõenäoline tundub, et kohad napsavad õed-vennad ja meie jääme ka järgmiseks aastaks hoidu? On kellelgi nii juhtunud? Lasteaed muidu on suur, 2-3 aastaste rühmi sügisest kokku 4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sõimerühmas võib olla 14 last, siis aiarühmas 20. Seega saab nelja rühma uusi lapsi tulla 24 (seda aastal 2021).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoobriks tuleb alles selgus, enne seda on palju liikumist.

Aga kui sind lohutab: kumbki mu vanimatest ei ole saanud sisse meie eelistatud lasteaeda kodu kõrvalmajas, kolmas laps on seal järjekorras nr 396. Kohutavalt frustreeriv, sõidame nüüd hommikuti lasteaeda BUSSIGA.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoobriks tuleb alles selgus, enne seda on palju liikumist.

Aga kui sind lohutab: kumbki mu vanimatest ei ole saanud sisse meie eelistatud lasteaeda kodu kõrvalmajas, kolmas laps on seal järjekorras nr 396. Kohutavalt frustreeriv, sõidame nüüd hommikuti lasteaeda BUSSIGA.

Te vähemalt saite teise lasteaeda koha. Aga mu sugulane jäi kohast ikkagi ilma, sest väiksemates omavalitsustes, kus on 2-3 lasteaeda, võivad tõesti kõik kohad täis olla. Meie KOVis on 4 lasteaeda ja kõik tahtjad ei saa soovitud ajal kohta. Ootavadki aasta või otsivad erahoiu (ka seal ei pruugi kohti olla). Ise olin aastaid tagasi samas olukorras – sõime ei saanud, olin veel aasta kodune. Kui laps sai kolmeseks, siis ikkagi leiti koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan, et jutt käib Tallinnast. Võta ühendust haridusametiga ja nad saavad sulle teatada, kus on su lapsele vaba koht pakkuda. Õigus lasteaiakohale on alates 18 kuust. Kui mõni KOV ei suuda pakkuda, siis on kohtulahendid olemas, et KOV peab hüvitama vanemale erahoiu tasu (sellises mahus, et vanema osalus ei oleks suurem kui lasteaia kohatasu). Tallinnal on üldjuhul kohti pakkuda, aga võibolla ebasoodsas asukohas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Sõimerühma sisse ei saanud