Esileht Ajaviite- ja muud jutud sõitsin auto puruks…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: sõitsin auto puruks…

Postitas:
Kägu

… nüüd pean bussiga sõitma 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
rehepapp

RE: sõitsin auto puruks…

palju õnne

Please wait...
Postitas:
Kägu

palju õnne

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui see, et nüüd pead bussiga sõitma,on sinu suurim probleem, siis pole ju probleemi. väike egolaks muidugi on, aga elad üle

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… nüüd pean bussiga sõitma :-([/tsitaat]
No kui sa oled üks nendest, kes peavad kaskokindlustust mõttetuks kulutuseks, siis pole sul jah hetkel kedagi peale iseenda süüdistada.
Ma olen ka auto veidi puruks sõitnud paaril korral. Õige pea on tänu kindlustusele jälle rattad all.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga minul on auto terve aga ikkagi sõidan bussiga. Mis number bussiga sa siis nüüd sõidad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vanadele autodele üldse kaskokindlustust tehakse? (Mul endal on praegu auto küll veel uus ja loomulikult igapidi ära kaskotatud, aga olen endamisi mõelnud, et kaua seda võimalust üldse pakutakse.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vanadele autodele üldse kaskokindlustust tehakse? (Mul endal on praegu auto küll veel uus ja loomulikult igapidi ära kaskotatud, aga olen endamisi mõelnud, et kaua seda võimalust üldse pakutakse.)[/tsitaat]

Ükskõik, kui vanadele. Mida vanem ja odavam, seda odavam ka kasko.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole rõõmus, et ise terveks jäid! Mis sest autost. Ja hea, et bussid veel käivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, tean, mida sa tunned. Endal oli sama jama paar kuud tagasi. Ja absoluutselt minu süü oli. Kuna sõitsin vana autoga ja sellel oli kindlustus läbi saanud siis pidin ise kõik kinni ka maksma. Nüüdseks olen juba maha rahunenud, aga paar nädalat ketrasin pidevalt õnnetusehetke oma peas läbi – mida ma valesti tegin, miks ma seda tegin, mida oleks saanud teha jne. Nüüdseks olen õnneks maha rahunenud, auto ja muud asjad on ammu korras, aga nüüd tuli jälle kõik meelde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks sa ta siis ometigi puruks sõitsid ah! Kus su silmad olid, esimest päeva oled roolis või? Load ostsid nagunii. Raha on puuga seljas või et muudkui aga lõhud, nüüd vaata ise kuidas saab.

Vaatasin et keegi pole tobedalt tänitanud,tegin siis ise ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõia-Ints, sina väääää?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna sõitsin vana autoga ja sellel oli kindlustus läbi saanud siis pidin ise kõik kinni ka maksma.

ole õnnelik, et mõne kalli autoga kokku ei sõitnud ega mõnda inimest ei riivanud – oleks elu lõpuni plekkinud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tuleb siis osta selline auto millele rahakott peale hakkab – ilma liisinguta ja järelmaksuta.
minu auto maksis 1200 euri ja kui otsa saab, siis ostan järgmise. ja kusjuures ei ole väga pann, vaid väga mugav ja igati töökorras on.

Please wait...
Postitas:
rotsik

Tunnen kaasa.
Kui inimesed terveks jäid ja sul on bussiga liikumine võimalik, siis pole veel kõige hullem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei saa ükskõik kui vanale autole kaskot teha. Superkasko kuni 12 aastat vanale autole, minikasko kuni 15aastasele. See minikasko on suht mõtetu kindlustuskaitsega (vargus, röövimine, tulekahju, sõidukimargi originaal audiosüsteem)

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud sõitsin auto puruks…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.