Esileht Pereelu ja suhted Sõja ajal enam ei nääkle

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Sõja ajal enam ei nääkle

Postitas:
Kägu

Avastasin, et nüüd, kui sõda hakkas, siis meil kodus selliseid (mõttetuid) nääklemisi enam üldse pole. See on vist ikka tõsi, et kui on aega ja jaksu vinguda, siis on asjad veel täitsa hästi. Nüüd oleme ühiselt mures, aga samas oleme lähedasemad ja väärtustame üksteist ja oma pere rohkem. Sest saad aru, et võid sellest kõigest ka ilma jääda.

+23
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks ta nii on, et loksutab prioriteedid paika. Mul oli siin viimase kuu jooksul hakkanud tekkima tõsine siiber beebiga kodus olemisest. Ma olen muidu ka eluaeg olnud madala rutiinitaluvusega ja siis hakkas kuidagi ajudele käima. Kui sõda algas, siis läks üleöö üle. Nüüd tunnen igas hetkes suurt tänulikkust, et ei pea oma beebiga kuskil varjendis olema, ta saab magada oma voodis, mul on talle lihtne toitu jms hankida jne.

+25
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaadates riiki kaitsma minevaid isasid oma laste ja naistega hüvasti jätmas hakkab kõhe. Olen samuti tänulik oma pere üle.

+18
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Avastasin, et nüüd, kui sõda hakkas, siis meil kodus selliseid (mõttetuid) nääklemisi enam üldse pole. See on vist ikka tõsi, et kui on aega ja jaksu vinguda, siis on asjad veel täitsa hästi. Nüüd oleme ühiselt mures, aga samas oleme lähedasemad ja väärtustame üksteist ja oma pere rohkem. Sest saad aru, et võid sellest kõigest ka ilma jääda.

Vaat kui tore! Ukraina pered ka kindlasti enam ei nääkle.

Ma ei saa aru, kuidas on võimalik ükskõik milline olukord maailmas enda ümber keerlema.

+10
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas on võimalik ükskõik milline olukord maailmas enda ümber keerlema.

Kõigest on midagi õppida. Kahju, kui sõda ei õpetaks ka ümberkaudseid?!

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avastasin, et nüüd, kui sõda hakkas, siis meil kodus selliseid (mõttetuid) nääklemisi enam üldse pole. See on vist ikka tõsi, et kui on aega ja jaksu vinguda, siis on asjad veel täitsa hästi. Nüüd oleme ühiselt mures, aga samas oleme lähedasemad ja väärtustame üksteist ja oma pere rohkem. Sest saad aru, et võid sellest kõigest ka ilma jääda.

Vaat kui tore! Ukraina pered ka kindlasti enam ei nääkle.

Ma ei saa aru, kuidas on võimalik ükskõik milline olukord maailmas enda ümber keerlema.

Ja see on ka mingi omamoodi kibestunud perverssus kõike teise vastu negatiivseks keerata. Inimene ei või enam üldse iseenda ja oma pere kohta tähelepanekuid teha, isegi kui need on südamlikud ja inspireerivad?

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama. Ei nääkle me enam kodus ja ei nääkle ka meie poliitikud.

Lisaks olen ma oma elu prioriteete ümber vaadanud viimase nädalaga, märganud olla tänulik hea eest oma elus, leidnud mõtet pisiasjades.

Ja see pole kõik. Mehel on Ukraina juurtega sõber. Ta on mulle kogu aeg tundunud muidumehe ja tolana ja ma pole teda kunagi väga sallinud, on justkui tüütu ja tekitab probleeme. Kuid pühapäeval sõitis ta Ukrainasse, sõtta, vabatahtlikult, täiesti üksi, mitte mingi seltskonna, vaid omaenda sisetunde mõjul – ja ta pole ise oma elus päevagi Ukrainas elanud. Ma olen teda kogu aeg valesti mõistnud, ka selles osas on mu maailmas ümberkorraldused.

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ikka nääkleme, keerulised ajad on – me ei saa omavahel hakkama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ikka nääkleme, keerulised ajad on – me ei saa omavahel hakkama.

Kui pommid langevad ja istud perega varjendis, kulgeb aeg palju toredamalt kui mehega mingi tüli üles võtta. Siin teemas kellelgi pole rasketeks aegadeks alkoholi varumise tähtsust meelde tuletada. Näiteks oled juba kaks päeva keldris istunud ja ahastus tuleb peale. Korgid pudeli lahti ja kulistad mõnusa portsu sisse – kohe läheb elu ilusamaks. Öeldakse ju, et mida rikkam on maailm inimese sees, seda rikkam on maailm ka tema ümber. Maja väriseb plahvatustest. Teised viskuvad pikali iga kõmaka peale, aga joobes inimene ainult muigab selle peale. Kui vene sõdurid tulevad keldrisse nooremaid naisi valima, siis ka arvatavasti kaineid naisi tahetakse eelkõige. Sassis juustega, abikaasat sõimav fuuria pole vägistajale atraktiivne

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ikka nääkleme, keerulised ajad on – me ei saa omavahel hakkama.

Kui pommid langevad ja istud perega varjendis, kulgeb aeg palju toredamalt kui mehega mingi tüli üles võtta. Siin teemas kellelgi pole rasketeks aegadeks alkoholi varumise tähtsust meelde tuletada. Näiteks oled juba kaks päeva keldris istunud ja ahastus tuleb peale. Korgid pudeli lahti ja kulistad mõnusa portsu sisse – kohe läheb elu ilusamaks. Öeldakse ju, et mida rikkam on maailm inimese sees, seda rikkam on maailm ka tema ümber. Maja väriseb plahvatustest. Teised viskuvad pikali iga kõmaka peale, aga joobes inimene ainult muigab selle peale. Kui vene sõdurid tulevad keldrisse nooremaid naisi valima, siis ka arvatavasti kaineid naisi tahetakse eelkõige. Sassis juustega, abikaasat sõimav fuuria pole vägistajale atraktiivne

Aitäh, et leidsid sellel probleemis ka midagi positiivset, ma ise ei osanud selle peale tullagi. Kohe hakkas kergem!
Ma käin koeraga õues ära ja siis kavatsen mehe sõimuga üles äratada. Esiteks on see tema jaoks ilmselt turvaline – vähemalt midagigi on maailmas tavaline ja pole muutunud. Ja mina saan harjutada, et vene sõjaväelaste ees ikka võimalikult tasemel olla.
Mulle andis see korralikult energiat ja indu juuurde – kohe hea on alustada uue nädalaga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ikka nääkleme, keerulised ajad on – me ei saa omavahel hakkama.

Kui pommid langevad ja istud perega varjendis, kulgeb aeg palju toredamalt kui mehega mingi tüli üles võtta. Siin teemas kellelgi pole rasketeks aegadeks alkoholi varumise tähtsust meelde tuletada. Näiteks oled juba kaks päeva keldris istunud ja ahastus tuleb peale. Korgid pudeli lahti ja kulistad mõnusa portsu sisse – kohe läheb elu ilusamaks. Öeldakse ju, et mida rikkam on maailm inimese sees, seda rikkam on maailm ka tema ümber. Maja väriseb plahvatustest. Teised viskuvad pikali iga kõmaka peale, aga joobes inimene ainult muigab selle peale. Kui vene sõdurid tulevad keldrisse nooremaid naisi valima, siis ka arvatavasti kaineid naisi tahetakse eelkõige. Sassis juustega, abikaasat sõimav fuuria pole vägistajale atraktiivne

Aitäh, et leidsid sellel probleemis ka midagi positiivset, ma ise ei osanud selle peale tullagi. Kohe hakkas kergem!

Ma käin koeraga õues ära ja siis kavatsen mehe sõimuga üles äratada. Esiteks on see tema jaoks ilmselt turvaline – vähemalt midagigi on maailmas tavaline ja pole muutunud. Ja mina saan harjutada, et vene sõjaväelaste ees ikka võimalikult tasemel olla.

Mulle andis see korralikult energiat ja indu juuurde – kohe hea on alustada uue nädalaga.

Tänud Sulle, tõmbasid mul suu kõrvuni! Mul küll hakkas kergem, kui tean, et sinusugused naised on meil siin olemas!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel peaks seesama teadmine tekkima tegelikult elukogemusega ja läbielatuga. Kahjuks aga paljudel ei teki. Et eristada tavalist olmet ja väikseid asju olulistest teemadest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Argument, et mees on igav ja lähen otsin uue ebakindlas maailmas ei tööta. Veab kui üldse mees olemas on.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei ole kunagi eriti poliitilistel teemadel sõnavõtnud, aga Ukraina sõda  käib ikka kõvasti hinge pihta ja me väga palju arutame seda teemat. Nagu kõik see muu on nii väheoluline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav. Sõda on ju käinud aastaid juba ju. Nagu päriselt-aastaid!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te siis enam üldse erimeelt ei ole? Kogu trikk on vast selles et kuidas olla sõbralikult erimeelt. Mõlemad. Ja kuidas taluda teise erimeelt või veendumust rahulikult, mitte emotsioonidega, mitte vihastama, mitte solvuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga riigikogu ei lase end sõjast mõjutada. See minu peretüli on üldse  nii tähtsusetu võrreldes lahkarvamustega riigi ladvikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõja ajal enam ei nääkle