Esileht Pereelu ja suhted sõjaväe kordusõppused

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: sõjaväe kordusõppused

Postitas:

Tere. Mul on küsimus… mu mees käis sellel aastal kordusõppustel… ja nüüd tuleb välja, et peab minema uuesti järgmisel aastal ka. Kas ta ikka peab minema, kui selleks hetkeks on tal kodus umbes 5 kuune laps?
tean, et sõjaväkke ei pea siis minema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mil.ee/et/reserv/oppekogunemised

vaata sealt altpoolt ka “Vaiete esitamine ja vaideotsused” neid vaideotsuseid. ei pääsenud ka isa, kes ÜKSINDA oma last kasvatas.

nii et hakka parem mõttega harjuma. paljud naised ongi päris üksikemad, küllap saad sinagi selle aja ilma meheta hakkama.

nagu öeldud “Õppekogunemise kutse tehakse reservväelasele teatavaks pika etteteatamistähtajaga seetõttu, et reservväelane saaks korraldada oma elu nii, et tal oleks võimalik õppekogunemisest määratud ajal ja kohas osa võtta. Laste kasvatamine on loomulik osa reservväelase elust, mistõttu ei saa alaealise lapse kasvatamist pidada selliseks perekondlikuks olukorraks, mille puhul oleks reservväelase õppekogunemisest vabastamine põhjendatud.”

asu endale tugivõrgustikku looma, kellelt vajadusel abi võiksid paluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 kuune lapse ei vabastata reservõppekogunemisest. Võib taotleda vabastust juhul, kui isikul on tekkinud raske perekondlikk olukord.

Kaiteväeteenistuse seaduse §70 (õppekogunemisele kutsumine) ja §76 (õppekogunemiselt vabastamine)

Ja peab ikka minema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa nüüd siis nädalake-paar hakkama ilma meheta! Tule taevas appi, mis naised ja emad need tänapäeval on. Laske oma meestest lahti, kordusõppused ei ole maailma lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli mees 3 nädalat haiglas ja kodus olid 2 väikest last, pisem 3 nädalane. Tuli hakkama saada ja saingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul oli mees 3 nädalat haiglas ja kodus olid 2 väikest last, pisem 3 nädalane. Tuli hakkama saada ja saingi. [/tsitaat]

Ma usun, et mehed imetlevad sinusuguseid naisi oluliselt rohkem kui teemaalgataja suguseid hädaldajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lambaada ei suuda ilma meheta olla,mõtetu eit selline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siil kestab kaks nädalat ja reservväelased ei pea ilmselt kogu see aeg kohalgi olema.
Mõttetu kiun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei ole sõjaväge, on KAITSEvägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalselt ollakse ära ca 10 päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus, millele olen ka vasuse saanud. EI palunud teie poolseid läbielamisi ja murelikke mõtteid kas saan hakkama või ei 🙂 loomulikult saan . miks ei peaks. Võtke asja rahuliklt Kägu ja muud loomad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ootab juba mitu aastat, millal see kutse tuleb 😀 Meestele enamasti ikka meeldib see, kellele vähegi sõjavägi sobinud on, ja minu oma on üks sellistest.

Kes siin kirjutas, et sai kahe lapsega paar nädalat üksi hakkama – ma vist ei kelgiks selliste asjadega 🙂
Mu sõbrannal neli last ja mees kaugel tööl korraga 3-5 nädalat, see on vast mainimisväärne juba. (Ja ei, pole tegu sõgedate paljunejate ja Soome ehitajaga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eestis ei ole sõjaväge, on KAITSEvägi. [/tsitaat]

Nimel ja nimetusel oskad vahet teha, tarkpea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu sõbrannal neli last ja mees kaugel tööl korraga 3-5 nädalat, see on vast mainimisväärne juba.[/tsitaat]
See on nende endi valik, erinavalt sellest õppekogunemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on nende endi valik, erinavalt sellest õppekogunemisest.[/tsitaat]

No aga kui mees saadetakse töö juurest lähetusse, väliskoolitusele vms? Palud mehel lahkumisavalduse anda? Jessas küll, õpitud abitus on selle asja nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted sõjaväe kordusõppused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.