Esileht Kodunurk soki kanna kudumine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: soki kanna kudumine

Postitas:

Tere, äkki keegi on nii armas ja paneb kirja siia lihtsamalt soki kanna kudumise õpetuse. Olen otsinud netist, olen vaadanud youtubest videosid kuid kõikides kohadades kootakse see nii kiirelt ära, et ei jõua järele. Vaatan küll mitu korda aga ju ei oska ikka.
Tänud juba ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 07:51; 28.12 08:11; 29.12 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna kudumiseks võta kahe varda silmad ühele vardale ja koo kanna kõrgus. Kui vajalik kõrgus käes, siis jagad vardal olevad silmad kolmeks: näiteks on sul vardal 20 silma, siis jagunevad need 6-8-6. Siis hakkad äärmisi 6 silmust kokku kuduma allesjäävate 8 silmusega, kuni lõpuks jääb vardale vaid need keskmised 8 silmust – nii saad kanna aluse kootud (kood parempidi 6+7 ja viimase kaheksanda silmuse kood kokku kuuenda silmusega ja keerad kohe otsa tagasiteele ehk hakkad pahempidi kohe kuduma (esimene silmus õhksilmus ja siis kood pahempidi 7 silmus ja jälle viimase e kaheksanda kood kokku ja jälle pöörad ümber ja kood parempidi). Kui kand tehtud, siis korjad kanna külgede õhksilmused vardale ja kood sokki edas.
Loodan, et said aru 😀 Hääd pusimist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 08:02; 28.12 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kanna kudumiseks võta kahe varda silmad ühele vardale ja koo kanna kõrgus. Kui vajalik kõrgus käes, siis jagad vardal olevad silmad kolmeks: näiteks on sul vardal 20 silma, siis jagunevad need 6-8-6. Siis hakkad äärmisi 6 silmust kokku kuduma allesjäävate 8 silmusega, kuni lõpuks jääb vardale vaid need keskmised 8 silmust – nii saad kanna aluse kootud (kood parempidi 6+7 ja viimase kaheksanda silmuse kood kokku kuuenda silmusega ja keerad kohe otsa tagasiteele ehk hakkad pahempidi kohe kuduma (esimene silmus õhksilmus ja siis kood pahempidi 7 silmus ja jälle viimase e kaheksanda kood kokku ja jälle pöörad ümber ja kood parempidi). Kui kand tehtud, siis korjad kanna külgede õhksilmused vardale ja kood sokki edas.
Loodan, et said aru 😀 Hääd pusimist![/tsitaat]

ma ei tea, kas sain:) pean hakkama sõna sõnalt kuduma:) tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kanna kudumiseks võta kahe varda silmad ühele vardale ja koo kanna kõrgus. Kui vajalik kõrgus käes, siis jagad vardal olevad silmad kolmeks: näiteks on sul vardal 20 silma, siis jagunevad need 6-8-6. Siis hakkad äärmisi 6 silmust kokku kuduma allesjäävate 8 silmusega, kuni lõpuks jääb vardale vaid need keskmised 8 silmust – nii saad kanna aluse kootud (kood parempidi 6+7 ja viimase kaheksanda silmuse kood kokku kuuenda silmusega ja keerad kohe otsa tagasiteele ehk hakkad pahempidi kohe kuduma (esimene silmus õhksilmus ja siis kood pahempidi 7 silmus ja jälle viimase e kaheksanda kood kokku ja jälle pöörad ümber ja kood
parempidi). Kui kand tehtud, siis korjad kanna külgede õhksilmused vardale ja kood sokki edas.
Loodan, et said aru 😀 Hääd pusimist![/tsitaat]

ma pole kindel, pane hakkama sõna, sõnalt kuduma. tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 07:51; 28.12 08:11; 29.12 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kuidas läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 08:02; 28.12 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks et väga keeruline õepetus…milleks kududa kolmele vardale ,kui saab kahega hakkama ,ma ei saa aru

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 12:44; 28.12 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsi netist õpetus, kuidas sokki ninast alustada – kõige lihtsam ja ilusam variant. sama tehnikaga saab teha ka kanda. st sa ei pea kindlasti ninast sokki alustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]milleks kududa kolmele vardale ,kui saab kahega hakkama ,ma ei saa aru[/tsitaat]Nii on algajal selgemalt näha koht, kus tuleb silmad kokku kududa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Nii on algajal selgemalt näha koht, kus tuleb silmad kokku kududa?[/tsitaat]
issand seda märkab ka poolpime ju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 12:44; 28.12 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]elenna kirjutas:[/small]

issand seda märkab ka poolpime ju[/tsitaat]Väga tore, et sul sokikudumine käpas on! Tubli oled! Teemaalgataja jaoks see ilmselt nii selge ei ole, muidu ta ju abi ei küsiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oli küll veidi rakse selgitus aga tänud Teile.
Mul sokk valmis juba:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 07:51; 28.12 08:11; 29.12 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algataja, kirjelda ka, kuidas läks ja mis tegid.
Mu jaoks oli nimelt kanna kudumine tükk aega paras raketiteadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://ideepank.wordpress.com/category/kudumine/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk soki kanna kudumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.