Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Sokid

Postitas:

Kus teie ostate sokke, mis lapsel jalas püsiks? 7 kuusel pojal tulevad kõik sokid jalast ära. Samas ei tohiks nad kõva kummiga olla. Hetkel kasutuses H&M froteesokid.( ei püsi jslas)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olin see hull, kes pani lastele just sel põhjusel sukapüksid jalga ???? Sipupüksid kippusid ka käputavat last segama, kui jalg püksi sees nihkus ja püks lotendas järel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 21:05; 01.10 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suutnud isegi leida selliseid sokke mis jalas püsiksid ja kuna ei viitsinud sokimängu lapsega mängida siis saigi kasutama hakatud sukapükse. Mähe alla siis sukapüksid ja sukapükste peale body. See variant oli kõige pommikindlam. Enne lapse sündi olin tugeval veendumusel et poisil sukkpükse ei kasuta garderoobis, kuid praktiline pool tegi omad korrektuurid. Nüüd poisil kooliealisenagi sukapüksid kasutuses.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omadel olid põlvikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Kõik kasutavad mingeid muid alternatiive, aga kas siis tõesti ei olegi olemas sokke, mis jalast ära ei tule? Kui panen lapsele dressid või teksad, tahaks ju sokid panna, mitte sukkpüksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:34; 01.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on selles, et lapsed nühivad oma jalgu kas üksteise vastu või roomav/käputav laps mööda põrandat ja nii tulebki ära. Proovi nt ise oma sokkides jalga pool tundi järjest üksteise vastu nühkida ja vaata, kas sokk püsib jalas 😀 Väga tugeva säärekummiga sokk on ju lihtsalt ebamugav, ei taha ju lapsele soonivat sokki.

On olemas mingit spets-kummid, sokipidurid või ei teagi, kuidas neid nimetatakse. Mothercares olen näinud ja äkki oli HM-is ka? Et ongi selline kummist asi, kus varbad ja kand jäävad vabaks.

Beebide sokid ongi selline enesepiinamine 😀

7-kuusel teksad on muidugi nagunii ebamugavad. Võid vabalt ka hoopis nt sukapükste peale lühikesed püksid panna.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 21:05; 01.10 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokk pükste sääre peale, mitte püksisäär soki peale. Aitab vähegi kauem paigal hoida neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katse-eksitus-meetodil leiad, mis ei sooni, aga püsivad jalas. kui laps ise ära kisub, pole ükski sokiliik parem. ma ise olen keeranud kummiosa tagasi, et kanda paremini hoiaks kinni, ja suure hulga sokkide seas on kujunenud välja paremad, pika veniva osaga, aga mitte liiga laiad.
kodus olles on kõike lollikindlam tõepoolest sukkpüks body all, roomates eriti, ja pidurtallaga, kui hakkab püsti ajama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hilfigeri sokid ei tule jalast ära. Sellised näiteks

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kipkep sokid on väidetavalt disainitud nii et jalast ei libise.
https://kipkep.com/en/product-categorie/stay-on-socks/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta sokihoidjaid, Mothercare poes on müügil (epoes ei oska öelda). Erinevas suuruses (0-6;6-12k jne). Sock ons, leiab ka välismaa netipoodidest. https://sockons.co.uk/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin tommy ja happy sokke, ei tulnud jalast ära. Poisile sukkpüksid ei ole mu jaoks okei 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polarn o Pyret alla keeratava säärega sokid püsivad väga hästi beebil jalas. Julgen soovitada. Aga ei tea kas kõigile sobivad, sest minu lapsele newd H&M froteesokid sobisid ka väga hõsti jalga ja üldse mul temaga seda muret polnud, et sokid ära tuleks. Mõned üksikud, mis ei püsinud, aga need eelpoolnimetatud püsisid ideaalselt jalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )