Esileht Kodunurk .

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

pluss on ilmselt ainult hind…
Aga ikka tasub käia ja vaadata, kindlasti on väga erinevaid soklikortereid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üürimisel on alati see pluss, et saad olukorra paremaks muutumisel asja parandada, üürida teise korteri. Kui oleksin väljakannatamatus olukorras (rahahädas), siis üüriksin. Muidu mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miinus on keldrihais

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üüriksin ainult juhul, kui muidu oleksin üldse kodutu või peaksin mingis eriti ohtlikus ja vastikus kohas elama. Kes see ikka keldris elada tahaks, ega ma rott ole. Pealegi- vähene valgus rõhuks mind tohutult, üldse on keldris olemine natuke hauda meenutav, keldris võib pidu pidada, vahel ajaviiteks nt sõbraga piljardit mängida, saunas käia või nt mõnd füüsilist tööd teha, midagi nokitseda, aga kohe püsivalt elada, magada ja vaba aega seal veeta ma ei tahaks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mine ja vaata see soklikorruse elamine üle. Kas on niiskusehais ja rotitunne korteris või mitte.
Sugulane üüris kunagi aastaid tagasi Kadriorus soklikorruse korterit, niiskusehaisu ja rõskust polnud, pime saamuti mitte kui tal külas käisin, samas tänavalt paistvad jalad häirisid mind küll.
Kinnisvarakuulutustes on väga omanäolisi soklikortereid olnud, üüriks kindlasti kui hind ja asukoht sobiksid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid eelmises kortermajas soklikorruse korterid. Niiskus, vahel hallitus, kahes oli vihmadega vesi sees ja rotid ka 🙂
Valgust vähe, akbad väiksed, õhutamiseks ei saa tänavapoolset akent ka lahti teha.
Minu jaoks välistatud variant.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Radoon (radioaktiivne gaas, mis tuleb Eestis maa seest ja põhjustab nt. kopsuvähki) liigub maa seest üles, keldris on kõige rohkem. Lastega pere korral kindel ei.

https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/kiirgus/radoon

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 14:36; 20.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Radoon (radioaktiivne gaas, mis tuleb Eestis maa seest ja põhjustab nt. kopsuvähki) liigub maa seest üles, keldris on kõige rohkem. Lastega pere korral kindel ei.

https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/kiirgus/radoon

Radooni eest on võimalik kaitsta põrandakile kaudu, aga see peab olema sisse ehitatud.

Muidu siin eespool peale haisu ja niiskuse on kõik esteetilised põhjused. Mõnele jälle meeldib keldris elada, sest see on nagu urg ja mitte päris korralik korter, st neile, kes ei tunnegi end veel nii vanana, et tahavad püsivalt kuhugi kolida. Lisaks on planeeringud huvitavamad, sama raha eest on ruumi rohkem. Laste ja perega ei kujuta jah väga hästi ette, aga tudengi jaoks on maitse asi, kui enne tutvuda, mis puudused seal on. Samas hinnaklassis on sageli ainult 12rm-sed kööktoad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja-jah, kile ja mms-iga saab ennast radioaktiivse kiiruse eest kaitsta.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 14:36; 20.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keldris võib nt mõnd füüsilist tööd teha, midagi nokitseda

Jah, nt. kartuleid idudest puhastada.. :p
On lapsepõlves sedagi ette tulnud..oh aegu ammuseid! 🙂
Päris lahedad olid need omavõetud kartuli-, porgandi-, peedi-, kaalika- ning kapsakuhilad keldrisse paigutatuna. Jagus kevadeni!

Jutt läks nüüd sutike teemast välja, ent jah, mulle assotsieerub keldrikorrus pigem jaheda ruumina, mis sobilik nahkhiirtele (talvitumiseks), mitte inimestele elamiseks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasin kolm aastat. Plaaditud köetavad põrandad, hea remont ja aknad suhteliselt suured. Akende määrdumisega on probleemi ja õhk ei kipu liikuma. Veidi rõske küll, aga mitte talumatult. Mingit urutunnet ei olnud. Võib elada küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale ei ostaks, aga üüriksin küll. Mina olen käinud kahes soklikorrusel olevas korteris, mõlemad olid väga mõnusad, sest aknad avanesid aeda. Mööda kõndivaid jalgu seega eriti ei olnud. Mõlemas oli põrandaküte ja ühes oli ka väike kamin, mis muutis korteri eriti õdusaks. Nii et kõik sõltub ikka konkreetsest korterist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.