Esileht Kodunurk Šokolaadivõi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Šokolaadivõi

Postitas:
Kägu

Tuli just juustusaia süües igatus šokolaadivõi järgi – selline, nostalgiline igatsus. Tean, et olen neid kunagi lähima kümne aasta jooksul kuskilt külmletist jäätiste juurest leidnud, aga nüüd lähimate aastate jooksul pole kuskil silma hakanud. Aga ehk kellelgi teisel on?

Ta ei olnud ju lihtsalt või ja kakao, midagi sellist? (http://www.kokkama.ee/2010/05/sokolaadivoi-isetehtud-maitsvake.html) Kuigi teksuur seda ei meenutanud. Mäletan, et ei viitsinud kunagi sulamist oodata ja saigi sellised viilakad saia peale lõigutud ja maru hea oli.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina teen sageli koogile võikreemi nii, et lisan tavalisele võile kakaopulbrit ja tuhksuhkrut ning hõõrun kergelt vahule. Kui seda šokolaadivõikreemi koogist üle jääb (ei oska ju nii täpselt arvestada, siis jääbki külmkappi pisikesse kaussi ja sealt võib saia peale määrida, kes tahab. Sama maitse kui šokolaadivõil, mida kunagi poodides müüdi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina mäletan ka oma lapsepõlvest seda toodet. Oli vist Taluvõi-laadses pakendis ja tõesti läks alles aega, et see sulaks.

Mis brändi oma see võis olla, ei mäletagi. Ehk oligi Taluvõi enda toode?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina mäletan ka oma lapsepõlvest seda toodet. Oli vist Taluvõi-laadses pakendis ja tõesti läks alles aega, et see sulaks.

Mis brändi oma see võis olla, ei mäletagi. Ehk oligi Taluvõi enda toode?

Oli jah samasuguses pakis nagu või, aga mäletan, et vähemalt viimane kord kui poes ostsin oli sügavkülmas. Minu arust erinevate tootjate omasid oli, aga google ei anna mitte miskit, kuigi minu mäletamistmööda viimane kord mis ostsin jäi sinna 10-5 aasta tagusesse vahemikku.

Mingi sellise pähklitega või pakendi leidsin hetkel, pähklitgega varianti ei mäletagi. Tootja Saaremaa liha- ja piimatööstus

https://www.e-varamu.ee/item/COUOFIUYFPD4TEXNLAD62S34VIBGSFCH

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga vähemalt paberil on näha või, suhkur, kako, vanilliin (+ pähklid)

Ehk kako võikreem ptms jah, pean proovima teha 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli olemas tõesti ja hea, aga poes pole küll enam aastaid näinud, ju see väiketootja lõpetas tegevuse (või selle sokolaadivõi tegemise). Samamoodi mu laps igatseb taga Saaremaa päikesekuivatatud tomatitega võid, mis tootmisest maha võeti.

Pole midagi muud teha, kui tõesti ise valmis teha 🙂 suhkruga kakaopulber pluss pehme või.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk Šokolaadivõi