Esileht Ajaviite- ja muud jutud solaariumi Räpinas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: solaariumi Räpinas

Postitas:
Kägu

on seal kuskil? soovitusi? teab keegi hindasid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: solaariumi Räpinas

Väga hea küsimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui siia mõni Räpina inimene satub, siis võiks soovitada ka trenne, häid kaltsukaid ja rõivaste parandust. Olen netis surfanud, aga pole kusagilt nende asjade kohta infot leidnud, aga olen kindel, et need kõik on olemas. Tänud ette.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rõpina on kolgas kus kõik sõidavad soome kelkudega ja kannavad karvaseid mütsilotusid ja sõna solaarium on võõrsõna

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen Räpina inimene. Solaariumeid tean kahte. Ilusalongis Bonare(tean, et sõbranna käib seal ja on rahul) ja vabaajakeskuses Prive. Mõlemal kodulehed olemas. Seal Prives on ka jõusaal ja vist mingid aeroobika trennid ka.
Kaltsukaid ka mõned on aga kas just head? Varemalt ma ikka käisin neis ja sain mõne asja , kuid nüüd pole enam midagi osta sealt, kuidagi väga mõtetuks muutunud.
Riideid parandada saaks äkki õmbleja juures? Õmbleja asub hariduse tänaval kooli vastas kohe, Ekstra riieteparandust küll minuteada ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rõpina on kolgas kus kõik sõidavad soome kelkudega ja kannavad karvaseid mütsilotusid ja sõna solaarium on võõrsõna[/tsitaat]

Mulle meeldivad soome kelgud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks sa pead seal kolkas oma riideid parandama, seal kari setusid ja venkusid ,elu seisab seal
ainult vanamutid ja joodkud elavad seal

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks sa pead seal kolkas oma riideid parandama, seal kari setusid ja venkusid ,elu seisab seal
ainult vanamutid ja joodkud elavad seal [/tsitaat]No nagu isegi aru saad, lisaks neile elan nüüd mina ka. Ja mul läks jopelukk katki, nii et tahaks nagu parandada seda.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud solaariumi Räpinas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.