Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõltuvus hügieenilisest huulepulgast?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Sõltuvus hügieenilisest huulepulgast?

Postitas:
Kägu

Mul on viimase paari nädala jooksul huuled täitsa katki olnud, pealispind ketendab. Muidugi panin siis iga mõne tunni tagant hügieenilist huulepulka peale, olukord ei paranenud, aga ilma oli eriti ebamugav. Nüüd sõbranna soovitas, et ma ei kasutaks huulepulka enam, tema puhul see toimis. Nüüd teist päeva ilma ja huuled täiesti korras, pehmed ja terved. Samas olin täna päev otsa õues, arvasin ise, et ilma huulepulgata on õhtuks olukord täiesti hull.

Kusjuures kasutasin Decleori hügieenilist, mida reklaamitakse kui pool-looduslikku ja puha. Tõesti selles mõttes parem Blistexitest ja Labellodest, et seda efekti, et pidevalt huuled kuivaks, ei olnud. Lihtsalt kui nüüd katki, ei lasknud paraneda. Varem kasutasin neid odavamaid, neid tuli sõna otseses mõttes iga päev ja aastaringselt kasutada.

Kas hügieeniline huulepulk tekitabki sõltuvust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Sõltuvus hügieenilisest huulepulgast?

tekitab jah, pane ainult äärmisel vajadusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pane õhtul huultele astelpajuõli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei luba hügieenilist huulepulka ka oma lastel kasutada. See tekitab sõltuvust, probleemi ei lahenda.
Meie kasutame probleemi korral õhtul Bepantheni salvi, hommikuks ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, olin täiesti sõltuvuses Blistexist. Pidin seda kogu aeg peale panema. Minu puhul aitas Elisabeth Ardeni 8hour cream. Panin seda vist Blistexi asemel paar korda peale ja huuled terved. Sõltuvus ka kadunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma suitsetamisest suudaksin veel kuidagi loobuda (no lapsed saades tuleb seda nagunii teha), aga hügieenilisest huulepulgast mitte.

Sõltuvus juba 8-10 aastat. Ainuke asi, milleta ma ei suudaks kodust lahkuda, on hügieeniline (huulepulk). Hoian alati ühte kotis varuks.

Ärkasin kunagi peale õnnetust haiglas. Selle kannatasin ära, et ei mäletanud mis juhtus, ka keha küljes olevad voolikud kannatasin ära.. Aga seda juba ei kannatanud, et arstid ei teadnud kus mu hügieeniline sai.

Masendav.
Kui võimalik, soovitan mitte kasutama hakata või vajadusel väga minimaalselt kasutada.
Mu sõbranna kasutab huultel seda nivea kõige tavalisemat sinises plekk-karbis olevat kreemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kasutan sellest aastast kütteperioodil tavalist odavat Spasatel aaloe huulepulka. Müüakse Maximas ja on selline nagu nõukaajal vaseliinipõhised huulepulgad olid. Kodus on toas ikka huuled kuivad- ööseks panen ja hommikul on huuled pehmed ja ei kisu, muidu muudkui limpsi huuli. Õue minnes panen niikuinii dekoratiivhuulepulka aasta läbi. Huuled suvel kuivad pole, sõltuvuses pole. 🙂

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei luba hügieenilist huulepulka ka oma lastel kasutada. See tekitab sõltuvust, probleemi ei lahenda.
Meie kasutame probleemi korral õhtul Bepantheni salvi, hommikuks ok. [/tsitaat]
sama siin, aitab suurepäraselt.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

vahest suuseks tekitab sõltuvust?

Please wait...
Postitas:
kaarinak

Mulle kunagi ühe Tallinna kosmeetikakooli õpetaja seletas probleemi lihtsalt ära: alati tuleb vaadata hügieenilise huulepulga koostist. Sõltuvust tekitavad just mineraalseid ehk naftapõhiseid, mitte looduslikke komponente tekitavad tooted. lisaks veel väikeseid vistrikke huulte ümbruses- ei lae hapnikku läbi.Ja need ei pruugi üldse olla need kõige odavamad huulepulgad, naftast koosneb näiteks \”ökokaubamärgi\” Himalaya oma ja ka Nivea omasid tuleb eriti hoolikalt uurida
Ja et neid ei tohiks kasutada 10 korda päevas, vaid maksimaalselt kolm. Ehkki huultel on nahk õrnem, tuleks säilitada naha loomulik isetaastumisvõime. Ja et sõltuvust tekitab pidev nn. huulte lakkumine, eriti talvel ja õues.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Sebamedi kuivadele ja lõhenenud huultele pulk küll nüüd meie perele mingit sõltuvust ei tekita. Kasutame tavaliselt ainult talvisel ajal ja kui huuled on katki ning karedad. Eile olid mul huuled päris õudsed, täna on siledad. Imevahend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleneb pulgast ja oleneb miks on huuled katki. kindel on see, et osad hygieenikad ainult kaitsevad väliste olude eest ja kui su huulte kuivus tuleneb mönest seespidisest probleemist siis need ei aita. möni jälle niisutab kyll hästi aga välise eest ei kaitse. tuleb kas kasutada yht v teist v mölemat. v minna hoopis arstile sest midagi rohkemat on valesti. näiteks vöib huulte löhenemine ja kuivus tulla mönest seedeelundkonna haigusest, siis ei aita mitte yks huulepulk

ise kasutangi kahe erineva vöide kombinatsiooni. niisutan vesisema ja paremini imenduvaga hommikul ära ja siis päeva jooksul paar korda lisan rasvasemat huultele kaitsekihina jäävat vöiet. ööseks niisutan jälle veebaasil vöidega. ainult rasvase huulevöidega jäid krobeliseks ja ainult niisutaja ei olnud piisav siinsete miinuskraadide jaoks (ei ela eestis)

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõltuvus hügieenilisest huulepulgast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.