Esileht Pereelu ja suhted Solvunud sõbranna

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Solvunud sõbranna

Postitas:

Sõbranna on minu ja ka teiste oma sõprade peale, keda ta kutsus oma lapse sünnipäevale, solvunud. Sünnipäevakutsed saime mitu nädalat tagasi aga sünnipäev pidi toimuma 22.03 aga nädal enne seda kõik ütlesid ära, et ei tule.
Siin need sündmused arenevad tundidega ja eks oli ka aimata, et tuleb ära jätta ehk.
Mulle teatati, et istuksin siis oma koroonajamaga kodus.
Kuidas inimene ise ei mõista, et sellises olukorras võib tulla ette ootamatusi.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna on minu ja ka teiste oma sõprade peale, keda ta kutsus oma lapse sünnipäevale, solvunud.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te olete alla 20 või 20aastased äkki veel ka, siis on selline tujutsemine ehk isegi arusaadav. Sealt edasi peaks juba mõistus paremini töötama. Ma saan aru, et ta on olukorra peale vihane, võibolla tegi juba ette mingeid kulutusi või ettevalmistusi, aga oli ju üsna selge juba vähemalt 15. märtsiks, et mingit suurt pidu pidada ei saa, vähemalt osa inimesi ei osaleks, kuigi mingeid ekstremiste võib ju olla, kes praegugi pidutsevad. Samas, kes mossitada tahab, see mossitab, olgu õigus pealegi vastaspoolel.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna on minu ja ka teiste oma sõprade peale, keda ta kutsus oma lapse sünnipäevale, solvunud. Sünnipäevakutsed saime mitu nädalat tagasi aga sünnipäev pidi toimuma 22.03 aga nädal enne seda kõik ütlesid ära, et ei tule.

Siin need sündmused arenevad tundidega ja eks oli ka aimata, et tuleb ära jätta ehk.

Mulle teatati, et istuksin siis oma koroonajamaga kodus.

Kuidas inimene ise ei mõista, et sellises olukorras võib tulla ette ootamatusi.

Aga sina ju ka ei mõista, et inimene võibki solvunud olla. Nii, et täitsa ühesugused. Võiksid pigem lohutada sõbrannat ja saada aru, et küll tal läheb mööda. Mõtleb järgi ja saab aru, et polnud vaja kokkusaada. Aga sina ole mõistev, nagu ootad sõbrannalt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana on laps, ära ütle, et üheaastane vms! 🙂
Me saame aru küll, lapse sünnipäev on (ka) emale tähtis asi, aga lohuta teda ja ütle, et teete järele suvise sünnipäevana. No praegu ei ole kogunemine, mingid mängutoad jms üldse mõistlik, küll ta ise ka sellest aru saab lõpuks, aga vastastiku mossitamise asemel ole siis ise täiskasvanulik ja tee vähemalt nägu, et mõistad ja kunagi teete praegu ärajäänud peo tasa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega su sõbranna seal sportlandis ostlemas eile ei käinud?
Imestan, et ongi selliseid inimesi olemas, kes ei saa aru, miks on meil eriolukord, et nende jaoks ei muutu miski – tahan -käin shoppan, tahan -lähen ripsmetehniku juurde või pean külalistega sünnipäeva.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle teatati, et istuksin siis oma koroonajamaga kodus.

Hea soovitus ju! Läheb lausa riiklikuga kokku 🙂
Ütle sõbrannale ka, et kahjuks tõesti tulbe praegu kodus istuda, aga kui see kõik mööda läheb, saab kõik vahepealsed sündmused korraga ära tähistada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ei ole ainult verinoored draamatajad. Minul on tuttav, kes pidi 2 ndl tagasi oma 50. juubelit pidama. Esimesi ärakukkujaid naeruvääristas suurelt. Kui lõpuks kohale jõudis, et peaaegu keegi ei tule ja tulebki pidu ära jätta, siis nuttis ja kaebles telefonis, kuidas talle nii liiga on tehtud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saaksin aru solvumisest kui see poleks praeguses Koroona olukorras olnud.

Minu lapse sünnipäevapidu pidi olema samuti 22.03
Me oleme aasta aega tagasi kolinud linnast maale ja siin on tekkinud nö päris sòbrad, keda kòiki ta kutsus sünnipäevale+ lasteaiasòbrad.
Ja tòesti, me räâkisime lapse sünnipäevat juba ennem kui see kole viirus tuli.. ja laps oli nii ootusârevuses, et tema sòbrad tulevad sünnipäevale. Meil oli planeeritud pidu mângutoas ja mòistagi antud olukorras, me jätsime âra.
Mu laps ei ole muidugi ühe aastane, sai 5aastaseks.. aga ega ta lòpuni aru ei saanud sellest miks tuleb pidu âra jätta.
Tegime kodus talle selle teemalise pidulaua nagu ta soovis, tort oli ikka tellitud, vanaema/vanaisa korraks tulid lâbi (ei, nad ei ole vanad ega riskigrupis).. aga ütlen ausalt, et süda tahtis küll murduda kui laps söögilauas sosistas “kas keegi ei tulegi mu sünnipäevale rohkem?”
Ma üritasin ta päeva vòimalikult tegevuserohkelt hoida, et ta ei mòtleks sellele, aga poleks üldse sellele tulnud, et hakata enda sòbrannasid jne kokku kutsuma praeguses olukorras.
Ja olgem ausad, lapsel on järgmine pâev see kòik “meelest lâinud”.

Ma ise arvan küll, et teemaalgataja sòbrannal on esimene laps ja lapsel esimene sünnipäev, et selline solvumine. Ta saab teha jârgmine aasta suurema peo ja pole probleemi. Oleks vòinudki teha selle päeva lapse jaoks vòimalikult meeldivaks ja toredaks, mitte sòbrannadega tülli pöörata.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lähisugulase lapsel tuleb ka kohe sünnipäev ja ei saa samuti pidada. Ta on juba koolilaps ja nad teavad hästi, mis toimub. Aga ta pahurdab ikka, sest ta õel oli paar kuud tagasi sünnipäev ja kutsus terve klassi ja kogutud sünnipäevaraha eest sai telefoni endale osta. Nüüd siis tema lootis ka, et kui tuleb palju lapsi kohale, saab äkki tõukerattaraha kokku. Mina igatahes panen omalt talle 10.- arvele ja loodan, et vähemalt mõned veel kannavad. Kuigi kardetavasti on enamustele just hea uudis, et ei pea nii palju sünnipäevadel käima ja jääb raha järgi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Solvunud sõbranna