Esileht Pereelu ja suhted Solvusin komplimendi peale

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Solvusin komplimendi peale

Postitas:

Mees ootas mind autos tänaval. Tegemist siis nn kavaleriga hetkel. Läksin siis autosse ja ütleb: sa näed nii ilus välja, vaatasin tahavaatepeeglist, et mingi iludus tuleb, ja näed see olid sina! Ja mina solvusin, et miks ta üldse pidi mingit iludust vahtima, aga kui see poleks mina olnud? Ta kannaks mind kätel, teeb kogu aeg komplimente, ja nüüd solvusin, aga ta ei saa aru mille peale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 15:14; 20.08 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ootas mind autos tänaval. Tegemist siis nn kavaleriga hetkel. Läksin siis autosse ja ütleb: sa näed nii ilus välja, vaatasin tahavaatepeeglist, et mingi iludus tuleb, ja näed see olid sina! Ja mina solvusin, et miks ta üldse pidi mingit iludust vahtima, aga kui see poleks mina olnud? Ta kannaks mind kätel, teeb kogu aeg komplimente, ja nüüd solvusin, aga ta ei saa aru mille peale! [/tsitaat]

no kui madal või kõrge võib üks enesehinnang olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt õeldes mina ka aru ei saa mille peale sa solvusid!
Aga muidu sa arvad, kui mees on suhtes, peab ta klapid peas käima? Et juma eest ühtegi kena naist mitte märgata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks olnud parem, kui oleks öelnud, et vaatasin tahavaatepeeglist, et mingi jube krõnks tuleb ja näed, see olid sina?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleks olnud parem, kui oleks öelnud, et vaatasin tahavaatepeeglist, et mingi jube krõnks tuleb ja näed, see olid sina?[/tsitaat]
Võibolla mõtleski nii, aga otsustas viimasel minutil mõtte komplimendiks keerata, et naisele rõõmu valmistada…aga tema solvub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta mõtleks, et olen jube krõnks, siis ta ei oleks ju minuga, ega me abielus ole ja koos ei ela.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 15:14; 20.08 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, ma arvan, ta tegelikult lihtsalt tahtis sulle natuke humoorikamal viisil öelda, et sa oled ilus. Mitte, et ta vahib ilusaid naisi ja oih, üks olid sina 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kui ta mõtleks, et olen jube krõnks, siis ta ei oleks ju minuga, ega me abielus ole ja koos ei ela.[/tsitaat]

Kas sa oled 15-aastane? Või sul hiline pubekaetapp käsil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodetavasti lõid ikka korraliku draama püsti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No peale seda solvumist peab ta sind ilmselt ilusaks aga rumalaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks, oleks, enamus mehi elab ju koos nõidadega. Muidu aga blondiini anekdoodi tüüpi mure, get a life.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kui ta mõtleks, et olen jube krõnks, siis ta ei oleks ju minuga, ega me abielus ole ja koos ei ela.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei oska lihtsalt sõnu seada, aga püüab. Minu mees on ka mulle öelnud, et ta ei tea ühtegi paremat naist kui mina, sellepärast on minuga. Mina proovisin ka sõnu väänata, et ah selleks oled minuga et ei tea neid paremaid. Oleksin ju pigem oodanud, et maailmas ei ole paremat naist. Teil on sama asi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 17:29; 20.08 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ta ei oska lihtsalt sõnu seada, aga püüab. Minu mees on ka mulle öelnud, et ta ei tea ühtegi paremat naist kui mina, sellepärast on minuga. Mina proovisin ka sõnu väänata, et ah selleks oled minuga et ei tea neid paremaid. Oleksin ju pigem oodanud, et maailmas ei ole paremat naist. Teil on sama asi. :)[/tsitaat]
Küll sinu ja teemaalgataja sugune naine oskaks ikka tüli üles väänata:
Mees: “Maailmas pole sinust paremat naist!”
Naine: “Ahah, sa oled siis kõik maailma naised järgi proovinud, ilge hoor selline”!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ootas mind autos tänaval. Tegemist siis nn kavaleriga hetkel. Läksin siis autosse ja ütleb: sa näed nii ilus välja, vaatasin tahavaatepeeglist, et mingi iludus tuleb, ja näed see olid sina! Ja mina solvusin, et miks ta üldse pidi mingit iludust vahtima, aga kui see poleks mina olnud? Ta kannaks mind kätel, teeb kogu aeg komplimente, ja nüüd solvusin, aga ta ei saa aru mille peale! [/tsitaat]
Kuna sinu kirjeldatud isend on ilmselgelt rumal gorilla, ja et ta sinu hingelisi probleeme ja solvumist ei mõista, siis jäta ta kiiresti maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks sama välja lugenud, aga ma olen psühh kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

menüüd võib ju ikka vaadata…

küll mõnel on suured probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küll sinu ja teemaalgataja sugune naine oskaks ikka tüli üles väänata:
Mees: “Maailmas pole sinust paremat naist!”
Naine: “Ahah, sa oled siis kõik maailma naised järgi proovinud, ilge hoor selline”![/tsitaat]mina ei solvunud vaid tegin nalja. Meenus lihtsalt võrdluseks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 17:29; 20.08 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin samuti solvunud. Ma olen lihtsalt harjunud sellega, et mees avab suu siis, kui tal midagi tõesti öelda on. Pläku- pläku jäägu arutamiseks meestega sauna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solvumine on nõme ja näitab madalat enesehinnangut

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oh ma tean seda haigust. Soovitaksin sel mehel pageda nagu jalad võtavad. Sa suudad iga hästi mõeldud repliigi koledaks mõelda ning mehe niimoodi läbi võtta, et mees ei saa enam mitte midagi aru ning hakkabki vaikselt uskuma, et on ilge ja vastik nilbik.
Otsi ravi või jäta mees rahule, tema pole milleski süüdi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees on ka mulle öelnud, et ta ei tea ühtegi paremat naist kui mina, sellepärast on minuga. Mina proovisin ka sõnu väänata, et ah selleks oled minuga et ei tea neid paremaid. Oleksin ju pigem oodanud, et maailmas ei ole paremat naist. :)[/tsitaat]

Meenutab anekdoot ämmast, kes kinkis väimehele jõuludeks 2 lipsu. Väimees tahtis ämmale heameelt teha ja pani ühe kohe kaela. Ämm kohe mürgiselt: “Teine ei kõlvanud, jah?”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh ma tean seda haigust. Soovitaksin sel mehel pageda nagu jalad võtavad. Sa suudad iga hästi mõeldud repliigi koledaks mõelda ning mehe niimoodi läbi võtta, et mees ei saa enam mitte midagi aru ning hakkabki vaikselt uskuma, et on ilge ja vastik nilbik.
Otsi ravi või jäta mees rahule, tema pole milleski süüdi. [/tsitaat]

Täiesti nõus selle arvamusega. Ma loodan, et su mees ka seda loeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mees vaatas kuidas sa tagavaatepeeglist paistad ja püüdis sinu vastu lahke olla, öeldes, et sa kaunitar. Tegelikult äkki vaatas, et sa oled räigelt mutiks muutunud. Mina alati kahtlustan kui keegi üritab mulle pugeda, et oo mis iludus tuleb jne, siis ma tean, et see inimene mõtleb midagi muud, sul oli õigus solvuda, sest see polnud kompliment talt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et mees vaatas kuidas sa tagavaatepeeglist paistad ja püüdis sinu vastu lahke olla, öeldes, et sa kaunitar. Tegelikult äkki vaatas, et sa oled räigelt mutiks muutunud. Mina alati kahtlustan kui keegi üritab mulle pugeda, et oo mis iludus tuleb jne, siis ma tean, et see inimene mõtleb midagi muud, sul oli õigus solvuda, sest see polnud kompliment talt. [/tsitaat]
Ehe näide madala enesehinnanguga naise paranoiast, kes oma suhtumisega päikese ka mustaks mõtleb. Peaksid väheke eneseanalüüsiga tegelema. See pole normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ootas mind autos tänaval. Tegemist siis nn kavaleriga hetkel. Läksin siis autosse ja ütleb: sa näed nii ilus välja, vaatasin tahavaatepeeglist, et mingi iludus tuleb, ja näed see olid sina! Ja mina solvusin, et miks ta üldse pidi mingit iludust vahtima, aga kui see poleks mina olnud? Ta kannaks mind kätel, teeb kogu aeg komplimente, ja nüüd solvusin, aga ta ei saa aru mille peale! [/tsitaat]

No see on sama, kui mees ütleb, et kallis, sa näed täna nii hea välja ja selle peale hakkab naine nutma, et kas ma eile siis ei näinudki hea välja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No see on sama, kui mees ütleb, et kallis, sa näed täna nii hea välja ja selle peale hakkab naine nutma, et kas ma eile siis ei näinudki hea välja…[/tsitaat]

Mingi nali või? Ma mõtleks samamoodi. Miks see “täna” sinna vahele peab käima? M õni mees räägibki nii või, et täna näed hea välja ja homme jälle sama jutt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selliseid naisi on päriselt olemas nagu need komplimendi p….keerajad siin? 🙂
Tänu perekoolile hakkan ma endale tunduma juba täiesti mõistlik ja normaalne naine…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Solvusin komplimendi peale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.