Esileht Veebikonstaabel Sõmeru tuntud “lapsehoidja” Heli

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sõmeru tuntud “lapsehoidja” Heli

Postitas:

Maarja ja Andero, palun kommentaari allolevale teemale. Kas tegemist on hea-maitsepiiri ületamisega või mitte?

http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=9345186

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Senikaua, kuni ei ole tõendatud vastupidist, nägi postitaja juhtumit, mis väga suures osas sarnaneb juba mitu nädalat tagasi toimunud juhtumile. See võib ka nii olla. Peaasi, et isik sellest ka kedagi teavitas.

Samas on tekst tõesti postitajate vahel läinud üsna tuliseks. Laimule viitajad räägivad õigust: Heli Mets (kui see on õige nimi) võib pöörduda kohtusse, kuna tema kohta kirjutatakse asju, mida ta ei ole teinud (juhul, kui ta ikkagi pole neid teinud).

Kui postitaja vana asja uuena välja tõi, siis on see temast näotu tegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et lapsehoidja ei ole perekonnanimega Mets vaid Kägu tegi peent huumorit ja pani lihtsalt ühe tuntud Heli perekonnanime.
Saate aru? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 14:52; 26.09 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju see nali minu peal ei tööta, sest ma seda päris Heli Metsaga ei seostanud, kuna neid võib Eestis olla mitmeid (mõlemad nimed väga tavalised).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Maarja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ju see nali minu peal ei tööta, sest ma seda päris Heli Metsaga ei seostanud, kuna neid võib Eestis olla mitmeid (mõlemad nimed väga tavalised).[/tsitaat]

Ma vaatasin, et sellise nimega on FBski mitu tükki aga kui Helist alguses jutt oli siis kargas mulle just Mets pähe, sellepärast ma arvasingi, et ka sellepärast pakuti välja.

Äkki peaks selle teema siin ka ära kustutama, sest see nimi on siingi mitu korda mainitud,..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 14:52; 26.09 07:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Veebikonstaabel Sõmeru tuntud “lapsehoidja” Heli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.