Esileht Pereelu ja suhted Sõnad Armastan Sind.

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Sõnad Armastan Sind.

Postitas:

Kas leidub mehi,kes seda ei ytle oma naisele kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas leidub mehi,kes seda ei ytle oma naisele kunagi.[/tsitaat]

Minu eelmine elukaaslane ei öelnud kordagi, ometi tundsin väga armastatuna ja hoituna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 08:35; 26.02 15:42; 26.02 23:29; 27.02 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa, Itaalias töötades (IT-spetsialisti töö suure rahvusvahelise firma sealses büroos) avaldas mulle iga nädal keskmiselt kolm kohalikku meest armastust. Täiesti \”lambist\”, olen selline eriti vaoshoitud käitumisega ja väga neutraalselt riietuv inimene. Arva ära, kui tõsiseltvõetav see oli!? 😀

Selle kogemuse järel on eesti meeste vähesõnalisus kuidagi eriti meeldiv. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu eelmine elukaaslane ei öelnud kordagi, ometi tundsin väga armastatuna ja hoituna.[/tsitaat]Ja mis takistas tal seda ütlemast? Ilmselt ta siis ikka ei armastanud, kui ei suutnud kordagi seda sulle öelda.

Mul oma mees ütleb neid sõnu piisavalt tihti, et tunneksin end armastatuna, kuid samas ka piisavalt harva, et mitte nende sõnade tähendust lörtsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 12:16; 26.02 14:18; 26.02 23:22; 27.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ja mis takistas tal seda ütlemast? Ilmselt ta siis ikka ei armastanud, kui ei suutnud kordagi seda sulle öelda.[/tsitaat]On inimesi, kelle arvates pole vaja ilmselgeid tundeid sõnadesse panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli üks teema, kus oli päris palju vastuseid selle kohta. http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8806097

Kui ma oma mehega tuttavaks sain, siis tuli juttu üldiselt sellest armastuse värgist, siis tema teatas, et pole seda kellelegi öelnud ja arvas, et tema ei usu selliseid suuri tundeid. Need pidavat olema ainult esimese nooruspõlve armastuse ajal.

Aga nüüd paar kuud tagasi ütles ta mulle, et armastab mind ja on ikka kord nädalas seda öelnud. Mis kõige tähtsam, ma näen, et ta tunneb ka seda. Mulle isiklikult meeldib, kui ta seda ütleb. Ta ei loobi niisama sõnu tuulde, vaid ma näen, et lisaks sõnadele räägib ka kogu keha kaasa. Need silmad, kuhu ma lausa upun…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mees, kes seda ei ütle. Armastan kõrvadega ja tahaksin aeg-ajalt seda ikka kuulda.
Kuid eks me hakkasime koos elama ka valedel põhjustel (ehk siis ilma suurema armastuseta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
On inimesi, kelle arvates pole vaja ilmselgeid tundeid sõnadesse panna.[/tsitaat]Seda küll, kuid kui naine sooviks neid sõnu ka kuulda, miks siis mitte neid talle lausuda?

Loomulikult olen ma seisukohal, et teod näitavad enam kui sõnad ja armastuse avaldamise sagedus ei ole mingis seoses armastuse suurusega, aga et mees neid sõnu oma naisele mitte kunagi ei ütle…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 12:16; 26.02 14:18; 26.02 23:22; 27.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, kelle mees ei öelnud et ta mind armastab:)
Ta ütles palju muid asju, kosis pudeli korkidega ja igasugu muu naljakat. Me ei abiellunud ja seda muudel põhjustel kui tühise lause puudumine.
Mõningad näited, mida ta ütles.
Mu päev läks kohe paremaks kui sa koju tulid.
Kallis, ilma sinuta ei ole üldse nii tore.
Sa teed mind õnnelikuks.
Mu hinges on rahu koos olles.
Minu jaoks olid need laused kordades rohkem kui lause ma armastan sind! Minu jaoks oli oluline, et ta ka tegudes näitas oma hoolivus ja seda tänaseni, kui me enam koos ei ole.
Ps! ma olen elanud koos ka muukeelse inimesega, kes korrutas I love you uksest sisse tulles ja välja minnes…uskuge, valiksin ikkagi ennem suhte, kus ei öeldud 3 sõna kuid tunne ise oli vägevam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 08:35; 26.02 15:42; 26.02 23:29; 27.02 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees ei ütle. Kunagi kui kokku saime, siis ütles vist 1 kord, aga siis ma vist ise tõrjusin selle, kuna tundus – loogiliselt võttes – et see ei saa tõsi olla, kuna oleme lihtsalt alles ülepeakaela armunud. Võib-olla rikkusin asja ära. Aga ega ta muidu ka eriti ei räägi. Koos oleme väga pikalt :). Vahel muidugi tahaks kuulda, aga noh, ma olen ära harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ei meeldikski, kui neid sõnu vabalt loobitaks.mõned korrad suhte algul sai öeldud. nüüd kui mees mulle seda vahel ütleb, vastan- ma tean. ja vastupidi ka nii. ja see paneb meid mõlemaid naerma, selline kindel ja tugev tunne on, mitte filmilikult lääge(võiks isegi öelda, et tehtult võlts).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle selline naine kes ei suuda neid sõnu öelda.No kohe kuidagi nii võltsid sõnad tunduvad .See suur armastusetunne kuidagi ei mahu nendesse sõnadesse minu jaoks. Meest armastan ja pean kõikse parimaks ilma pääl aga neid sõnu tõesti pole öelnud talle.Abielus oleme 10.a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina, kelle mees ei öelnud et ta mind armastab:)
Ta ütles palju muid asju, kosis pudeli korkidega ja igasugu muu naljakat. Me ei abiellunud ja seda muudel põhjustel kui tühise lause puudumine.
Mõningad näited, mida ta ütles.
Mu päev läks kohe paremaks kui sa koju tulid.
Kallis, ilma sinuta ei ole üldse nii tore.
Sa teed mind õnnelikuks.
Mu hinges on rahu koos olles.
Minu jaoks olid need laused kordades rohkem kui lause ma armastan sind! Minu jaoks oli oluline, et ta ka tegudes näitas oma hoolivus ja seda tänaseni, kui me enam koos ei ole.
Ps! ma olen elanud koos ka muukeelse inimesega, kes korrutas I love you uksest sisse tulles ja välja minnes…uskuge, valiksin ikkagi ennem suhte, kus ei öeldud 3 sõna kuid tunne ise oli vägevam.
[/tsitaat]Loe mu kommentaari siis uuesti: Loomulikult olen ma seisukohal, et teod näitavad enam kui sõnad ja armastuse avaldamise sagedus ei ole mingis seoses armastuse suurusega, aga et mees neid sõnu oma naisele mitte kunagi ei ütle…?

Ju siis ei olnud need teod ka nii armastustnäitavad, kui te tänaseks lahus olete. Muidu te ju poleks lahus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 12:16; 26.02 14:18; 26.02 23:22; 27.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Loe mu kommentaari siis uuesti: Loomulikult olen ma seisukohal, et teod näitavad enam kui sõnad ja armastuse avaldamise sagedus ei ole mingis seoses armastuse suurusega, aga et mees neid sõnu oma naisele mitte kunagi ei ütle…?

Ju siis ei olnud need teod ka nii armastustnäitavad, kui te tänaseks lahus olete. Muidu te ju poleks lahus.[/tsitaat]

Põhjus on ka selles, et arusaam armastusest on ilmselt teistsugune kui 99 protsendil siin foorumis olijatest.

Lahkuminek oli erinevatesse riikidesse kolimine. paraku muud varianti ei olnud. Oleme tänaseni väga armastusväärses ühenduses skype teel:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 08:35; 26.02 15:42; 26.02 23:29; 27.02 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem jätku ütlemata, sest kui armumist ja armastust segi kiputakse ajama, rikub see kõik ilusa ära!

Mulle kunagi üks kavaler ütles kolmandal päeval, et oiii kuidas ma sind armastan. Ma ei suuda ilma sinuta elada ja bla bla bla. Vastik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea teema 🙂 Olen sellel teemal palju oma tutvusringkonnas vaielnud. No ma ei saa aru, kuidas sa abiellud mehega, kes pole sulle kordagi neid sõnu öelnud?!? (No ma ei räägi siinkohal suvalistest kooseludest, mille motiiviks ongi sageli jumal teab mis ja armastusest ongi asi kaugel) Üks mu tuttav abielumees ütles, et tema arvates on need sõnad liiga lääged ja ta ei suuda neid öelda. No ei saa aru! Kui ma vaatan oma armasamat ja tunnen selliseid tundeid, siis kuidas neid raske välja on öelda? Õnneks pole mina oma ellu selliseid tuimi mehi lasknud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pole mulle ka neid sõnu kunagi öelnud. Tema tunneb ennast sellise verbaalse roosamanna keskel väga ebamugavalt ja ta ei suuda ennast selleks sundida, sest isegi kui ta seda püüaks teha, kõlaks see väga kohmakalt ja ebaveenvalt. Aga eks ta ole keskmisest vähem sotsiaalne tüüp ka. Tema püüab oma tegudega mulle oma armastust näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on hea teema 🙂 Olen sellel teemal palju oma tutvusringkonnas vaielnud. No ma ei saa aru, kuidas sa abiellud mehega, kes pole sulle kordagi neid sõnu öelnud?!? (No ma ei räägi siinkohal suvalistest kooseludest, mille motiiviks ongi sageli jumal teab mis ja armastusest ongi asi kaugel) Üks mu tuttav abielumees ütles, et tema arvates on need sõnad liiga lääged ja ta ei suuda neid öelda. No ei saa aru! Kui ma vaatan oma armasamat ja tunnen selliseid tundeid, siis kuidas neid raske välja on öelda? Õnneks pole mina oma ellu selliseid tuimi mehi lasknud.[/tsitaat]No loe siit samast! Üks kirjutab isegi, et tema armastus oma mehega on kõrgemas dimensioonis ja 99% inimestest (loe: meiesugused) polegi sellist armastust kogenud ja ilmselt ei kujuta ettegi, milline päris armastus on. Kuna päris armastuse puhul sõnu ei loobita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 12:16; 26.02 14:18; 26.02 23:22; 27.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No loe siit samast! Üks kirjutab isegi, et tema armastus oma mehega on kõrgemas dimensioonis ja 99% inimestest (loe: meiesugused) polegi sellist armastust kogenud ja ilmselt ei kujuta ettegi, milline päris armastus on. Kuna päris armastuse puhul sõnu ei loobita.[/tsitaat]
😉 ei pidanud silmas seda, mida välja lugesid:)
Pidasin silmas armastuse definitsiooni, see mis sinule tähendab armastus ei pruugi mulle sama tähendada. Loomulikult, ma eeldasin sest paraku 99 prossa ei suuda eristada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 08:35; 26.02 15:42; 26.02 23:29; 27.02 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütle – viimati vist 4a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mees ütles harva ja siis ütlesin talle, et tahaks rohkem õrnu sõnu jne ja siis mees 2 nädalt pea iga päev ütles midagi romantilist ja avaldas armastust. mul oli 2. nädala pärast nii kõrini, et läksima vana skeemi juurde tagasi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütleb iga päev. ja lääget ei ole seal mitte midagi, meie meelest täiesti normaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ütleb kallis naine, musi. Siis on ta öelnud, et ma olen kõik, mis ta elus õnneks vajab. Toob mulle aeg-ajalt roose, komme. Kallistab kogu aeg. On hooliv. Abielus me pole, aga ta on öelnud, et olen küll potentsiaalne abikaasa. Armastuse kohta on ta öelnud, et seda ta ei tea, mis see on. Ütleb, et ma olen talle kõige kallim inimene ja käitub ka vastavalt. Ma ei teagi, kas see on siis probleem, et ta ei ütle, et armastab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõnad Armastan Sind.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.