Esileht Kasutajaabi ja mõtted Sõnad ja väljendid, mis postitamisel veateate annavad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Sõnad ja väljendid, mis postitamisel veateate annavad

Postitas:

Koguks siia teemasse tähelepanekuid, milliste sõnade postitamine tekitab errori. Mina avastasin just, et sulgude vahel “nädalaid, kuid” kirjutamine annab teate, et Forbidden midagi. Võtad sulud ära, saab postitada. Absurd ju. Tükk aega läks, et väljendi kaupa oma postitus läbi proovida, et milline koht selle vea tekitab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 15:53; 17.08 12:08; 08.09 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on sul ikka viitsimist. ma olen ka korduvalt selle forbidden teate saanud, aga kuna ühtki isikunime ega ebatsensuurset sõna pole tekstis olnud, siis ongi minu jaoks mõistatuseks jäänud, mis täpselt see põhjus on. paar korda on aidanud, kui olen tsiteeringu ära kustutanud. ja mõnikord on juhtunud, et ei saagi enam konkreetsele teemale vastata, ka mitte ühesõnalist postitust teha. mulle tundub see küll mingi kalana, mitte kindla algoritmina.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 11:46; 17.08 11:46; 08.09 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovime seda (nädalaid, kuid) siis.

edit: pead vist edasi katsetama. või ei suutnud ma su mõttekäiku jälgida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 11:46; 17.08 11:46; 08.09 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, tõesti vajas veel katsetamist. Aga nüüd kirjuta selle (nädalal, kuul) ette “päeval”. Siis tuleb viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 15:53; 17.08 12:08; 08.09 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati on see protsess pehmelt öeldes jamps ja hakkab tõmblema tühiasjadest. Probleem oli postitusega kus tahtsin kasutada paragraafimärki. Forbidden! Proovisin uuesti, ikka Forbidden. Õnneks sain ruttu aru, et see märk tekitab probleeme, kirjutasin sõnana ja kohe oli kõik ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(päeval, nädalal, kuul)

ole lahke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 11:46; 17.08 11:46; 08.09 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(päeval, nädalal, kuul)

ole lahke

Siis on veel mingi kolmas probleem seal, mingi paiknemisega seotud vms. Probleem igal juhul oli (päeval, nädalal, kuul). Või on korda tehtud, ma ka sain praegu ju seda postitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 15:53; 17.08 12:08; 08.09 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks sain ruttu aru, et see märk tekitab probleeme, kirjutasin sõnana ja kohe oli kõik ok.

Alles teisel korral said aru, siis see ei ole “ruttu”.

Ruttu tähendab kohe.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paragrahvimärgiga § pole ju probleeme.

paragraafimärkidega hädas olev kägu ei vaja selliseid märke – muidugi on taoline paragraafiline käojaanika forbidden – aga näe, leidsid ruttu lahenduse ja kasutasid kolesõnaraamatu abi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milles võiks olla probleem, et järgmine sõnum elatise teemas veateate annab?

sellist ametit ei eksiteeri enam ammu.
ja mis asi on elatise täismäär? jutt käib siin ju elatise miinimumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 12:07; 22.09 12:09; 22.09 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milles võiks olla probleem, et järgmine sõnum elatiseteemas veateate annab?

sellist ametit ei eksiteeri enam ammu.

ja mis asi on elatise täismäär? jutt käib siin ju elatise miinimumist.

küsimuse asetus muutus.
miks seesama sõnum ühes teemas on viga, siin aga ilmub esimesel katsel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 12:07; 22.09 12:09; 22.09 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milles võiks olla probleem, et järgmine sõnum elatiseteemas veateate annab?

sellist ametit ei eksiteeri enam ammu.

ja mis asi on elatise täismäär? jutt käib siin ju elatise miinimumist.

küsimuse asetus muutus.

miks seesama sõnum ühes teemas on viga, siin aga ilmub esimesel katsel?

katse eksituse meetodil sain tulemuse.
põhjuseks oli see, et lõigus, mida tsiteerisin oli kaks sõna paksus kirjas.
jabur!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 12:07; 22.09 12:09; 22.09 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mitu korda olnud, et lähen oma postituses mingit täheviga parandama ja enam postitada (=muudetud postitust salvestada) ei lase, forbidden.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Sõnad ja väljendid, mis postitamisel veateate annavad