Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõnavabadus ja vihakõne

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Sõnavabadus ja vihakõne

Postitas:
IirHisabella

Kas sa ei lugenud ministri vastust küsimusele? “Inimese sugu ei saa sõltuda arstide otsusest, vaid tema enda enesemääratlusest.”

See ei tähenda, et seda otsust suvakalt muuta saab vastavalt kuritegelikule ihale naiste riietuskabiini saada.

0
-9
Please wait...

Postitas:
rohekonn

Kas sa ei lugenud ministri vastust küsimusele? “Inimese sugu ei saa sõltuda arstide otsusest, vaid tema enda enesemääratlusest.”

See ei tähenda, et seda otsust suvakalt muuta saab vastavalt kuritegelikule ihale naiste riietuskabiini saada.

Tuleb teha kolmas riietusruum ja tualetid, seni saavad kasutada invatualetti, see ongi nendele parim koht.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Proovikas111

Mõned inimesed ikka üldse ei saa aru mis toimub. See on nii haige, mis ühiskonda me enda lastele loome.

💔

+3
-7
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Mõned inimesed ikka üldse ei saa aru mis toimub. See on nii haige, mis ühiskonda me enda lastele loome.

💔

Palun täpsusta. Mis toimub?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Miks te mind miinustate? Ise ohkate, kuidas ei saada aru, mis toimub aga samal ajal seletada ka ei taha? Ma väga tahaks aru saada, mis toimub..

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Siska

Klikisööt pealkiri jälle- mis vihakõne, kellelgi polnud plakatiga probleem, politsei oli seal seepärast, et tüüp parkis vale koha peal, plakati kohta polnud politseil poolt piuksugi. Üldiselt pole ameeriklasel siin midagi vehkida plakatitega, mingu oma kodumaale korda looma.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Klikisööt pealkiri jälle- mis vihakõne, kellelgi polnud plakatiga probleem, politsei oli seal seepärast, et tüüp parkis vale koha peal, plakati kohta polnud politseil poolt piuksugi. Üldiselt pole ameeriklasel siin midagi vehkida plakatitega, mingu oma kodumaale korda looma.

Mis need ameeriklased siia puutuvad? Jälle vene inimene kes siunab ameeriklasi?

0
-4
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Kas pildil toodud loosung sümboliseerib teie jaoks sõnavabadust või vihakõnet?

https://elu24.postimees.ee/7777689/fotod-kohapealt-tallinnas-viru-ringil-seisis-protesti-eesmargil-soiduk-kohale-kutsuti-politsei

ma seda linki ei viitsinud vaadata ja teemat ei lugenud ka edasi, aga mul on selle vihakõne v vaenukõne v mis iganes kõne kohta öelda nii palju, et kui seda väga selgelt ei defineerita ja jäetakse selle juurde, et “no eks hiljem vaatame (kohtukeisside tekkides)”, siis ma soovin sellelt rongilt maha minna – see ületaks juba kõik inimmõistusele ja loogikale arusaadavad piirid.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Vihakõne kohta ongi eestis öeldud, kõik saab kindlaks tehtud kohtus, st seaduse looja, see ametnik kes seda seadust kokku kritseldas, tegi selle nii segaseks ja jaburaks, seda tuleb siis nö inimeste peal katsetada, mis lõpuks peale jääb. See ametnik kes vihakõne seaduse lõi, eks ta mingi haige inimene ju on.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Siska

Sa ei oska lugeda, see on ammu teada. Proovi veelkord ja aeglaselt, tekst lingil ei olnud ju nii pikk, äkki hakkab koitma, miks ameeriklast mainisin.

+2
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Sa ei oska lugeda, see on ammu teada. Proovi veelkord ja aeglaselt, tekst lingil ei olnud ju nii pikk, äkki hakkab koitma, miks ameeriklast mainisin.

Räägi mis mure sul nende ameeriklastega siis on. Mina ei tea mis sul on ammu teada.

0
-3
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sõnavabadus ja vihakõne