Esileht Ilu ja tervis Songad silmade all – palun soovitage spetsialisti

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Songad silmade all – palun soovitage spetsialisti

Postitas:

Naisterahval on songad silmade all, mida tema tahaks lasta eemaldada. Palun soovitage head ja usaldusväärset spetsialisti Tallinnas.

Tänan ette!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Songad???? Äkki veenilaiendid või midagi? Song on ikka siseorganite ja kõhuseina teema.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 13:37; 13.02 14:32; 13.02 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edit: niiet ongi rasvasongad silmade all ja see ongi termin. Jälle targem!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetatakse küll neid kotte silmade all silmaalusteks rasvasongadeks. Mina tegin Katrin Krüünvaldi juures, olen rahul. Kuna tegemist on suhteliselt lihtsa operatsiooniga, siis valik on lai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 13.02 14:56; 14.02 10:52; 14.02 16:29; 17.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetatakse küll neid kotte silmade all silmaalusteks rasvasongadeks.

Nujah, eks hemorroide nimetatakse ka rahvasuus igat moodi, kimaroi jms. Õige on silmaalust rasva siiski silmaaluseks rasvapadjaks nimetada ning siselundite sopistusi läbi kõhuseina songadeks.
Kirurge soovitada ma ei oska, kuid asjalikke vastuseid on lootust saada siiski vaid siis, kui küsimus või palve on arusaadavalt sõnastatud.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 13:37; 13.02 14:32; 13.02 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mul läks film käima, kui üritasin ette kujutada, et mul on aordianeurüsmi asemel aordi song.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nujah, eks hemorroide nimetatakse ka rahvasuus igat moodi, kimaroi jms. Õige on silmaalust rasva siiski silmaaluseks rasvapadjaks nimetada ning siselundite sopistusi läbi kõhuseina songadeks.
Kirurge soovitada ma ei oska, kuid asjalikke vastuseid on lootust saada siiski vaid siis, kui küsimus või palve on arusaadavalt sõnastatud.

Ära targuta. Otsi ise google’st, kliinikute lehekülgedel on neid täpselt nii nimetatud, nt: https://www.artiaclinic.ee/protseduurid/alalaugude-rasvasongade-eemaldamine-armita-meetodil/, rasvasongi oli mainitud ka Fertilitase ja Mare Malva lehtedel silmaoperatsioonide juures. Seega ära enne sõna võta, kui asjast päris täpselt ei tea. Google’st otsides leiab just silmaaluste rasvasongade järgi otsides päris palju kliinikuid üles.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 13.02 14:56; 14.02 10:52; 14.02 16:29; 17.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisterahval on songad silmade all, mida tema tahaks lasta eemaldada. Palun soovitage head ja usaldusväärset spetsialisti Tallinnas.

Tänan ette!

Krüünvald või Klett. Maksab 1640.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega ära enne sõna võta, kui asjast päris täpselt ei tea.

Mina tean päris täpselt, et eesti keeles ei kasutata sõna “song” silmaaluste rasvamoodustiste kohta. Kui Klett või Krüünvald on selle sõna ise leiutanud või väliskeelest laenanud, siis miks ka mitte, aga teised arstid seda mõistet ei kasuta. Ei Fertilitase ega Mare Malva kliiniku lehelt ma kahjuks ka seda sõna ei leidnud, võib olla täpsustad, kus sa seda seal nägid. Kuigi no minu jaoks pole see oluline muidugi. Googelda “fat hernia”, näed hoopis teistsuguseid pilte kui silmaaluste rasvapadjakeste omi – see tähendab hoopis midagi muud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 13:37; 13.02 14:32; 13.02 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei Fertilitase ega Mare Malva kliiniku lehelt ma kahjuks ka seda sõna ei leidnud, võib olla täpsustad, kus sa seda seal nägid.

Silmalau operatsioonide all on Mare Malva kodulehel:

Peamine allavajunud silmalaugude põhjus on lõtvunud nahk ja lihas. Allavajunud alalaug tekitab niinimetatud silmakoti. Silma üla- ja alalau piirkonna suurenenud, lõtvunud rasvasongad tekitavad silmade ümbruse turseid.

Fertilitasel:

Allavajunud alalaud tekitavad niinimetatud silmaalused kotid. Silma alalau piirkonna suurenenud, lõtvunud rasvasongad tekitavad silmade ümbruse turseid.

Kui tuntud arstid kasutavad selliseid sõnu, siis ilmselgelt pole ka Perekoolis vale seda sõna kasutada. Sinu arvamus ei pruugi olla maailma ainuke ja kõige õigem arvamus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 13.02 14:56; 14.02 10:52; 14.02 16:29; 17.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei Fertilitase ega Mare Malva kliiniku lehelt ma kahjuks ka seda sõna ei leidnud, võib olla täpsustad, kus sa seda seal nägid.

Silmalau operatsioonide all on Mare Malva kodulehel:

Peamine allavajunud silmalaugude põhjus on lõtvunud nahk ja lihas. Allavajunud alalaug tekitab niinimetatud silmakoti. Silma üla- ja alalau piirkonna suurenenud, lõtvunud rasvasongad tekitavad silmade ümbruse turseid.

Fertilitasel:

Allavajunud alalaud tekitavad niinimetatud silmaalused kotid. Silma alalau piirkonna suurenenud, lõtvunud rasvasongad tekitavad silmade ümbruse turseid.

Kui tuntud arstid kasutavad selliseid sõnu, siis ilmselgelt pole ka Perekoolis vale seda sõna kasutada. Sinu arvamus ei pruugi olla maailma ainuke ja kõige õigem arvamus.

ma ei ole kosmeetilise kriurgia asjatundja, kuid filoloogina võin nende tsitaatide põhjal öelda, et need rasvasongad, millest seal juttu, ei ole need kotid, mida inimene silmade all näeb. ehk siis termin võib olemas olla, kuid siin teemas on seda ilmselgelt vales kontekstis kasutatud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:12; 17.02 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole kosmeetilise kriurgia asjatundja, kuid filoloogina võin nende tsitaatide põhjal öelda, et need rasvasongad, millest seal juttu, ei ole need kotid, mida inimene silmade all näeb. ehk siis termin võib olemas olla, kuid siin teemas on seda ilmselgelt vales kontekstis kasutatud.

Just filoloogina saadki täiesti valesti aru. Just silmaalused kotid ongi need, mille pärast teemaalgataja muretseb. Neid nimetatakse arstide poolt tõesti erinevalt, aga silmaalused rasvasongad on see termin, millega mõned tuntud kirurgid seda nimetavad. Minu arust just teemaalgataja on see, kes selle termini välja toob ja siis ongi oluline öelda, et see pole sugugi vale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 13.02 14:56; 14.02 10:52; 14.02 16:29; 17.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin omal ajal dr. Pree juures selle lõikuse ja tahtsin lihtsalt teemaalgatajale öelda, et sa ei kujuta ettegi kui palju värskemaks välimus muutub! Ma nägin kogu aeg väsinud välja nende kottide pärast, aga pärast lõikust oleks nagu 10 aastat näost ära võetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan silmakirurgi juures teha alumisi lauge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole kosmeetilise kriurgia asjatundja, kuid filoloogina võin nende tsitaatide põhjal öelda, et need rasvasongad, millest seal juttu, ei ole need kotid, mida inimene silmade all näeb. ehk siis termin võib olemas olla, kuid siin teemas on seda ilmselgelt vales kontekstis kasutatud.

Just filoloogina saadki täiesti valesti aru. Just silmaalused kotid ongi need, mille pärast teemaalgataja muretseb. Neid nimetatakse arstide poolt tõesti erinevalt, aga silmaalused rasvasongad on see termin, millega mõned tuntud kirurgid seda nimetavad. Minu arust just teemaalgataja on see, kes selle termini välja toob ja siis ongi oluline öelda, et see pole sugugi vale.

kas tõesti? ma sain neid tekste lugedes aru, et silmaalused kotid lihtsustatult väljendudes koosnevad (v on põhjustatud) nendest rasvasongadest. see, mida sa näed, ei ole song. või tõesti on?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:12; 17.02 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti? ma sain neid tekste lugedes aru, et silmaalused kotid lihtsustatult väljendudes koosnevad (v on põhjustatud) nendest rasvasongadest. see, mida sa näed, ei ole song. või tõesti on?

Kas peab siin mitu lehekülge filoloogiast jaurama, kui küsimus oli teine? Kui osad kirurgid nimetavad probleemi nii, miks on vaja siin jaurata ja jaurata, kui vale see on? Või mis põhjustab seda või teist? Teemaalgataja küsis kottide kohta silmade all, talle soovitati kirurge, sellega võiks olla teema lõpetatud, aga näe, ei saa. Mine räägi nendele kirurgidele siis, kui valesti nad mingeid termineid kasutavad, sest sina arvad nii.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 13.02 14:56; 14.02 10:52; 14.02 16:29; 17.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Songad silmade all – palun soovitage spetsialisti