Esileht Pereelu ja suhted Sõnn mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Sõnn mees

Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

+1
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tähtkujude sobivus on müüt.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui peaksin tähtkujudesse uskuma, siis ma ei tohiks oma abikaasaga olla. Horoskoobi järgi nii sobimatud kui veel olla annab????.

Kui võtta üleüldiselt, siis need sõnn- mehed keda tean, on kõik sõbralikud ja lahked inimesed.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen 3 Sõnni meest, aga on nii erinevad ikka.. Raske öelda. Üks on väga elav tegelane, teised 2 sellised rahulikumad. Samas üks, kes on see rahulikum, on ka tohutult kangekaelne, kui solvub, siis pikalt ja vaikides.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Ei, teil pole mlngit lootust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

Sinu mehe puhul on tegemist väikse titega.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

omg, kes krt veel tähtkuju jamadesse usub, naljanumber

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu ülearu tähtkujude järgi joonduda, vaadake ikka iga inimest eraldi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

Manipulaator oled

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Põgene!

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

Tead, mul on 2 õde lõvid ja see, mida sina kirjeldasid, võiks just öelda, et käib lõvide kohta. Ja nad ise peavad seda positiivseks, et kuidas neil on vaja koguaeg domineerida, tähelepanu keskpunktis olla ja kuidas nad ütlevad kõik välja, mis sülg suhu toob.

Aga mina näen ainult vabandusi – vanadusi oma ebameeldiva käitumise eest, et “ma  olen ju lõvi”, selle asemel et lihtsalt normaalselt käituda.

Kogu see tähtkujude jura ongi üks suur vabanduste otsimine – oma ebaõnnestumiste lükkamine sünnikuupäeva arvele ja sinna juurde enda enesehinnangu tõstmiseks kujutatakse ette mingeid “positiivseid tähtkuju omadusi”, mida tegelikult võibolla ei olegi sellel inimesel…

 

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

omg, kes krt veel tähtkuju jamadesse usub, naljanumber

Ega ei usugi, aga lihtsalt vastasin kuidas meil on, oma asi kas seostad seda tähtkujudega või mitte.

Tead, mul on 2 õde lõvid ja see, mida sina kirjeldasid, võiks just öelda, et käib lõvide kohta. Ja nad ise peavad seda positiivseks, et kuidas neil on vaja koguaeg domineerida, tähelepanu keskpunktis olla ja kuidas nad ütlevad kõik välja, mis sülg suhu toob.

Kogu see tähtkujude jura ongi üks suur vabanduste otsimine – oma ebaõnnestumiste lükkamine sünnikuupäeva arvele j

Kui sa ei usu tähemärkidesse, siis pole ju mõtet õdesid kiruda, et näe, halvad inimesed need lõvid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks eks oli sõnn. Täielik katastroof: alkohoolik, varastas mu tagant, valetas ja susserdas. Lisaks solvus iga asja peale ja oli jube tujukas. Üks lähisugulane on sõnn, no tema on normaalne mees, väga perekeskne, rahulik tüüp.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

Täpselt sama paar ja absoluutselt ei pea paika.  Me oleme juba pikalt koos olnud ja täiesti toimiv kooslus. Kõige olulisem on ikkagi see, kas tal on kiikse, mis Sind juba praegu häirivad. Kui neid on, siis arvesta, et vananedes muutuvad kiiksud tugevamaks 🙂 Oled Sa siis valmis neid aktsepteerima? Ja kuna sõnn ja lõvi on mõlemad sellised, kes tahavad imetletud ja austatud olla, mõtle, kas ta on Sinu jaoks imetlusväärne ja kas oled valmis teda tunnustama? Ja kas tema on seda Sinu puhul?

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks eks oli sõnn. Täielik katastroof: alkohoolik, varastas mu tagant, valetas ja susserdas. Lisaks solvus iga asja peale ja oli jube tujukas. Üks lähisugulane on sõnn, no tema on normaalne mees, väga perekeskne, rahulik tüüp.

Sellest saab järeldada ainult üht: sõnn võib, kuid ei pruugi olla normaalne inimene.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kangekaelsed, jäigad, pika vihaga.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks eks oli sõnn. Täielik katastroof: alkohoolik, varastas mu tagant, valetas ja susserdas. Lisaks solvus iga asja peale ja oli jube tujukas. Üks lähisugulane on sõnn, no tema on normaalne mees, väga perekeskne, rahulik tüüp.

Mis sa siis järeldad sellest? Sinuga koos elav sõnn oli selline nagu sina ja lähisugulane oli normaalne? Äkki kõik oleneski hoopis sinust, aga mitte mingist väljamõeldud horoskoobi iseloomust?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kolleeg sõnn ja endine üürileandja. Mõlemas leidsin sarnaseid jooni  – energilised siis, kui neil selleks tahtmist on, aga muul ajal laisklevad, kuis jaksavad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks eks oli sõnn. Täielik katastroof: alkohoolik, varastas mu tagant, valetas ja susserdas. Lisaks solvus iga asja peale ja oli jube tujukas. Üks lähisugulane on sõnn, no tema on normaalne mees, väga perekeskne, rahulik tüüp.

Mis sa siis järeldad sellest? Sinuga koos elav sõnn oli selline nagu sina ja lähisugulane oli normaalne? Äkki kõik oleneski hoopis sinust, aga mitte mingist väljamõeldud horoskoobi iseloomust?

Kuidas nii saab olla? Oleneks temast, siis saaks kõigiga läbi või tülitseks kõigiga, oleneb ikka inimesest ja mõlemad sõnnid eri iseloomudega. Müüt on see tähtkujundus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnn mees on töökas, truu ja aus. Vajab kiitust ja ei kannata kriitikat. Hoiab perekonda ja lastega on hea. Teda on raske mõjutada, veidi otsustusvõimetu. Eelistab turvalist rada käia.

Muidugi pole kõik ühesugused ju, lihtsalt toon näite sõnn mehest, keda tunnen hästi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui juba neid tähtkujude värke uskuda, siis peaks ikka vaatama, kas looma aastad ka kokku sobivad. Need ka vägagi tähtsad.

https://g.delfi.ee/images/pix/file73781993_sobivus.png

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen neitsi ja mees sõnn ning meil on lihtsalt suurepärane sobivus omavahel. Minu sõnn on rahulik, hooliv, mehelik ja tasakaalukas, tervislike eluviisidega, humoorikas, kunagi ei ütle kellelegi halvasti, laste ja loomadega hell. Temast paremat meest ei tea ????

+8
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen neitsi ja mees sõnn ning meil on lihtsalt suurepärane sobivus omavahel. Minu sõnn on rahulik, hooliv, mehelik ja tasakaalukas, tervislike eluviisidega, humoorikas, kunagi ei ütle kellelegi halvasti, laste ja loomadega hell. Temast paremat meest ei tea ????

Toredasti kirjutatud. Ma olen samasugune nais-sõnn 🙂 Erinevusega, et mehelik = naiselik. Neitsidega klapin ka mina väga hästi! Olgu nad mehed või naised = soost sõltumata.

Sama hea klapp on ka teiste omasugustega e. sõnnidega. Minu kõik sõnnidest sõbrad on suurepärased kaaslased olnud: laiskusest hoolimata abivalmid, heatujulised, vormis, edukad.

Lõvidega on olnud füüsiline meeldivus, aga iseloomud ei klapi pikemas perspektiivis absoluutselt. Imelik kohe mõelda, et elu on mu teele nii palju lõvimehi veeretanud. Eks neilegi meeldib ilu 😉 ja ilusad inimesed, ju seetõttu. Aga asja ei saanud neist ühegagi.

Mind võlus ära hoopis kaalude tähtkujust mees. Ok, otsustamisega on tal kohati raskusi, aga ta ise ütles mulle seda, et “talle sobib igati, et mina olen kael, mis ta pead pöörab”. Sobib ka mulle hästi 🙂 On südamlik, väga tark (rikas samuti) ja muidu ka armas ja hooliv  inimene.

Üks veider klapp on veel: veevalaja(te)ga. 2 isendit. Ema ja me ühine sõber mehega. Nendega naljatledes on naerdes alailma pisarad silmis. Lollid naljad ka muidugi 😀 Huumorimeel aga sarnane.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui te soovite ikka täielikku pilti inimesest saada, siis lisaks horoskoobile peaksite tutvuma isiksusetüüpide erinevate teooriatega, temperamenditüüpidega ning temaga aastaid väga lähedaselt koos olema kõikvõimalikes erinevates situatsioonides, kus nende tõeline iseloom kõige paremini välja tuleb. Arvestama peab alati sellega, et inimesed ka muutuvad elu jooksul olenevalt asjaoludest, millega nad peavad kokku puutuma.

Selleks ajaks, kui inimesest hakkab natuke sotti saama, on aeg ta juba maha matta. Kui veab, siis oli temaga tore elu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui te soovite ikka täielikku pilti inimesest saada, siis lisaks horoskoobile peaksite tutvuma isiksusetüüpide erinevate teooriatega, temperamenditüüpidega ning temaga aastaid väga lähedaselt koos olema kõikvõimalikes erinevates situatsioonides, kus nende tõeline iseloom kõige paremini välja tuleb. Arvestama peab alati sellega, et inimesed ka muutuvad elu jooksul olenevalt asjaoludest, millega nad peavad kokku puutuma.

Selleks ajaks, kui inimesest hakkab natuke sotti saama, on aeg ta juba maha matta. Kui veab, siis oli temaga tore elu.

Inimesi õpib tundma kiiresti. Kaks aastat on see aeg, kui armumine saab otsa, aga selleks ajaks on inimest juba väga hästi tundma õpitud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi õpib tundma kiiresti. Kaks aastat on see aeg, kui armumine saab otsa, aga selleks ajaks on inimest juba väga hästi tundma õpitud.

Mõni ei tunne ennastki. Arvata, et suudad kedagi väga hästi tundma õppida on lihtsalt naiivne. Pane nad mingisse täiesti uude olukorda ja nad võivad üllatada nii ennast kui sind.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi õpib tundma kiiresti. Kaks aastat on see aeg, kui armumine saab otsa, aga selleks ajaks on inimest juba väga hästi tundma õpitud.

Mõni ei tunne ennastki. Arvata, et suudad kedagi väga hästi tundma õppida on lihtsalt naiivne. Pane nad mingisse täiesti uude olukorda ja nad võivad üllatada nii ennast kui sind.

Seepärast öeldaksegi, et mine inimesega (e. uue tuttavaga, kui ta on potentsiaalne kallim) reisile ja saad hea ülevaate nii tema kommetest kui ka erinevates olukordades hakkamasaamisest. Töötab, võin oma kogemuste põhjal öelda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti ebanormaalne inimesi tähtkuju järgi lahterdada! Mul ühe kaugema sugulase kontorisse tuli uus töötaja ja ta teatas kohe, et temaga küll ta läbi ei hakka saama kuna vale tähtkuju.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõnn mees