Esileht Pereelu ja suhted Sõnn mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Sõnn mees

Postitas:
Kägu

Täiesti ebanormaalne inimesi tähtkuju järgi lahterdada! Mul ühe kaugema sugulase kontorisse tuli uus töötaja ja ta teatas kohe, et temaga küll ta läbi ei hakka saama kuna vale tähtkuju.

Ma täitsa mõistan seda uut töötajat, kuna nt. jääradega ongi võimatu läbi saada.. Närvirakke mitte kahjustamata.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi õpib tundma kiiresti. Kaks aastat on see aeg, kui armumine saab otsa, aga selleks ajaks on inimest juba väga hästi tundma õpitud.

Mõni ei tunne ennastki. Arvata, et suudad kedagi väga hästi tundma õppida on lihtsalt naiivne. Pane nad mingisse täiesti uude olukorda ja nad võivad üllatada nii ennast kui sind.

Siiski mõttekam paar aastat tundma õppida kui tähtkujudele keskenduda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski mõttekam paar aastat tundma õppida kui tähtkujudele keskenduda.

Jah, seda ma ju ütlesingi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks eks oli sõnn. Täielik katastroof: alkohoolik, varastas mu tagant, valetas ja susserdas. Lisaks solvus iga asja peale ja oli jube tujukas. Üks lähisugulane on sõnn, no tema on normaalne mees, väga perekeskne, rahulik tüüp.

Mis sa siis järeldad sellest? Sinuga koos elav sõnn oli selline nagu sina ja lähisugulane oli normaalne? Äkki kõik oleneski hoopis sinust, aga mitte mingist väljamõeldud horoskoobi iseloomust?

OT, kas sina oled samuti sõnn? Niisama huvitav oleks teada. Minu märkamiste juures on tegelikult sõnnid ka suht sõnaosavad.. meeldigu see laekuv sõnadetulv või mitte. Aga nii on.

Horoskoobid polegi päris välja mõeldud: päris hästi tabavad inimese loomust.. Seega pigem on tähelepanekud/vaatlused pika aja vältel kirja pandud? ehk inimesi kõrvalt jälgides. Kes seda esimesena tegi, pole aimugi! Mõni asjaga lähemalt kursis olev isik ilmselt teab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Horoskoobid on TÄIEGA välja mõeldud ja horoskoobid on pask.

Minge harige ennast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

ei, tiburull, see domineerimise kalduvus on ikka just lõvidele omane. Lisaks arvavad lõvid, et kõik peavad suudlema maapinda nende jalge all ja et nad ei tee iial ühtegi viga ja et nad on kingitus igaühele.

Tõepoolest väga tüütu päikesemärk see lõvid.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu see tähtkujude jura ongi üks suur vabanduste otsimine – oma ebaõnnestumiste lükkamine sünnikuupäeva arvele ja sinna juurde enda enesehinnangu tõstmiseks kujutatakse ette mingeid “positiivseid tähtkuju omadusi”, mida tegelikult võibolla ei olegi sellel inimesel…

Nii see on, inimesed, kes oma halbu iseloomuomadusi välja vabandavad sellega, et nad on ju./sisesta päikesemärgi nimi/.. ei lase endal välja areneda ka positiivsetel omadustel ja neil pole lootustki oma halbadest omadustest vabaneda. Lisaks kiputakse sinna juurde negatiivseid omadusi ka omaette väärtusteks pidama ja neid kultiveerima nagu mingeid eksootilisi lilli.

Tähtkujudest räägivad tõsimeeli vaid vaimselt laisad inimesed.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

Aga ikkagi, kas teeksid palun mulle heameelt ja kirjutaksid, kes te tähtkujult olete?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu see tähtkujude jura ongi üks suur vabanduste otsimine – oma ebaõnnestumiste lükkamine sünnikuupäeva arvele ja sinna juurde enda enesehinnangu tõstmiseks kujutatakse ette mingeid “positiivseid tähtkuju omadusi”, mida tegelikult võibolla ei olegi sellel inimesel…

Tähtkujudest räägivad tõsimeeli vaid vaimselt laisad inimesed.

Ole nüüd! Pigem just mõttemaailmalt virgad ja uudishimulikud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

Aga ikkagi, kas teeksid palun mulle heameelt ja kirjutaksid, kes te tähtkujult olete?

Arva ära, hah. Pendelda või tee mida iganes. Persetki sa ei arva.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

Aga ikkagi, kas teeksid palun mulle heameelt ja kirjutaksid, kes te tähtkujult olete?

Lõvi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu see tähtkujude jura ongi üks suur vabanduste otsimine – oma ebaõnnestumiste lükkamine sünnikuupäeva arvele ja sinna juurde enda enesehinnangu tõstmiseks kujutatakse ette mingeid “positiivseid tähtkuju omadusi”, mida tegelikult võibolla ei olegi sellel inimesel…

Tähtkujudest räägivad tõsimeeli vaid vaimselt laisad inimesed.

Ole nüüd! Pigem just mõttemaailmalt virgad ja uudishimulikud.

Muinasjutte tõemeeli uskuvad täiskasvanud inimesed pole uudishimulikud vaid just mõttelaisad. Saavad mingile ebameeldivale või ka huvitavale nähtusele seletuse ja klammerduvad selle külge kogu eluks. Leiavad enda küljes mõne vea – aga kui tähtkuju selle ära seletab, siis nad ju ei pea oma veaga tegelema, ei pea pingutama selle nimel, et teistega paremini läbi saada! Kui see ei ole vaimne laiskus, siis mina olen ema Teresa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

Aga ikkagi, kas teeksid palun mulle heameelt ja kirjutaksid, kes te tähtkujult olete?

Arva ära, hah. Pendelda või tee mida iganes. Persetki sa ei arva.

Sellise labase muti tähtkuju ma ei soovigi teada :S Head marineerimist oma õelas sisemuses.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

Aga ikkagi, kas teeksid palun mulle heameelt ja kirjutaksid, kes te tähtkujult olete?

Arva ära, hah. Pendelda või tee mida iganes. Persetki sa ei arva.

Sellise labase muti tähtkuju ma ei soovigi teada :S Head marineerimist oma õelas sisemuses.

Selline märkus näitab sind ennast muidugi kauni ja hea inimesena…

…mis tõestab uuesti, et need, kes päikesemärkide mõjusse usuvad, on rumalad, mõttelaisad ja halva iseloomuga, ainult et kuna nende halba iseloomu vabandab ja õigustab tähtede seis sünnihetkel, siis nad ju muidugi ise selle parandamiseks mitte midagi ette võtma ei pea.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kogu see tähtkujude jura ongi üks suur vabanduste otsimine – oma ebaõnnestumiste lükkamine sünnikuupäeva arvele ja sinna juurde enda enesehinnangu tõstmiseks kujutatakse ette mingeid “positiivseid tähtkuju omadusi”, mida tegelikult võibolla ei olegi sellel inimesel…

Tähtkujudest räägivad tõsimeeli vaid vaimselt laisad inimesed.

Ole nüüd! Pigem just mõttemaailmalt virgad ja uudishimulikud.

Muinasjutte tõemeeli uskuvad täiskasvanud inimesed pole uudishimulikud vaid just mõttelaisad. Saavad mingile ebameeldivale või ka huvitavale nähtusele seletuse ja klammerduvad selle külge kogu eluks. Leiavad enda küljes mõne vea – aga kui tähtkuju selle ära seletab, siis nad ju ei pea oma veaga tegelema, ei pea pingutama selle nimel, et teistega paremini läbi saada! Kui see ei ole vaimne laiskus, siis mina olen ema Teresa.

No kuule, misasja! Nii rumalaid inimesi ikka olemas pole. Mis muinasjutud? Oled üldse tutvunud päikesemärkide teemaga või lahmid niisama? Ma pole ka mingi horoskoobi-hull, aga end korrates: need kirjeldused lähevad ikka täiega täppi. Ise ka imestanud selle üle.

Mul sõnnina on ka viga küljes: laiskus ja mugavuse armastus. Aga ikkagi ületan end ja olen vägagi tegus igapäevaselt (praegu jah laisklen 😀 siin netis multitasingut tehes).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tähtkujude kui ka Hiina kalendri järgi ei tohiks me mehega üldse sobida. Koguni eemale peaks hoidma üksteisest. Aga vaatamata sellele vist ikka sobime, sest abielus juba palju aastaid.

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Kõik, mis on oluline, oli ju kirjas – tähtkujude sobivuse jutt ei klapi, sest tähtkujudel ei ole mingit mõju inimese elule.

Aga ikkagi, kas teeksid palun mulle heameelt ja kirjutaksid, kes te tähtkujult olete?

Arva ära, hah. Pendelda või tee mida iganes. Persetki sa ei arva.

Sellise labase muti tähtkuju ma ei soovigi teada :S Head marineerimist oma õelas sisemuses.

Selline märkus näitab sind ennast muidugi kauni ja hea inimesena…

…mis tõestab uuesti, et need, kes päikesemärkide mõjusse usuvad, on rumalad, mõttelaisad ja halva iseloomuga, ainult et kuna nende halba iseloomu vabandab ja õigustab tähtede seis sünnihetkel, siis nad ju muidugi ise selle parandamiseks mitte midagi ette võtma ei pea.

Selle kommentaari kohta kostan pigem, et mida külvad, seda lõikad.

Vaata esmalt peeglisse ja siis tule hinnanguid andma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule, misasja! Nii rumalaid inimesi ikka olemas pole. Mis muinasjutud? Oled üldse tutvunud päikesemärkide teemaga või lahmid niisama? Ma pole ka mingi horoskoobi-hull, aga end korrates: need kirjeldused lähevad ikka täiega täppi. Ise ka imestanud selle üle. Mul sõnnina on ka viga küljes: laiskus ja mugavuse armastus. Aga ikkagi ületan end ja olen vägagi tegus igapäevaselt (praegu jah laisklen ???? siin netis multitasingut tehes).

/väsinud/ Olen lugenud ja leidnud, et täppi läheb maksimaalselt 10%, isegi hoolimata nende iseloomustuste vägagi ähmastest ja kõikelubavatest piiridest. Enamasti vähem. Küll aga on nt Goodman oma kirjeldused nii meelitavas toonis kirja pannud, et kõik uskujuda nokivad suurima vaimustusega kirjeldustest välja just selle, mis klapib ja just selle, mis meeldib. Ja ülejäänu lihtsalt kas usutakse endale külge või mõtestavad vastavalt tähtkuju kirjeldusele ümber.

Lisaks on tõsi see, et ka mitte kõige fanaatilisem astroloog ei ole tegelikult võimeline ära arvama selle inimese päikesemärki, kelle kohta tal igasugune taustainfo puudub. Ehk siis – ei kehti kogu see tähtkujude jura ka tagurpidi.

Muuhulgas, esoteerikud, kas te ise ei pane tähele, et te muudkui räägite “tähtkujudest”? Te ei viitsi endale isegi oma ebausku korralikult selgeks teha – õige väljend on “päikesemärgid” või sodiaagimärgid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule, misasja! Nii rumalaid inimesi ikka olemas pole. Mis muinasjutud? Oled üldse tutvunud päikesemärkide teemaga või lahmid niisama? Ma pole ka mingi horoskoobi-hull, aga end korrates: need kirjeldused lähevad ikka täiega täppi. Ise ka imestanud selle üle. Mul sõnnina on ka viga küljes: laiskus ja mugavuse armastus. Aga ikkagi ületan end ja olen vägagi tegus igapäevaselt (praegu jah laisklen ???? siin netis multitasingut tehes).

/väsinud/ Olen lugenud ja leidnud, et täppi läheb maksimaalselt 10%, isegi hoolimata nende iseloomustuste vägagi ähmastest ja kõikelubavatest piiridest. Enamasti vähem. Küll aga on nt Goodman oma kirjeldused nii meelitavas toonis kirja pannud, et kõik uskujuda nokivad suurima vaimustusega kirjeldustest välja just selle, mis klapib ja just selle, mis meeldib. Ja ülejäänu lihtsalt kas usutakse endale külge või mõtestavad vastavalt tähtkuju kirjeldusele ümber.

Lisaks on tõsi see, et ka mitte kõige fanaatilisem astroloog ei ole tegelikult võimeline ära arvama selle inimese päikesemärki, kelle kohta tal igasugune taustainfo puudub. Ehk siis – ei kehti kogu see tähtkujude jura ka tagurpidi.

Muuhulgas, esoteerikud, kas te ise ei pane tähele, et te muudkui räägite “tähtkujudest”? Te ei viitsi endale isegi oma ebausku korralikult selgeks teha – õige väljend on “päikesemärgid” või sodiaagimärgid.

Kui väsinud, milleks siis vaevata end veel nii pikalt kirjutamisega? Aga oli huvitav lugeda erimeelsust, tänan.

Ei ole esoteerik ma 😀 Lõvid tunnen aga iga kell ära! Mu isa on samuti lõvi… Kõik muud tegelased on olnud samasuguses tähelepanu näljas…

Aga sa vaata oma tuttavaid nt. Kui muidugi eelinfo ka olemas… peab ju paika! Hämming! 🙂

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest infost on vähe abi (ebahuvitav samuti), kui pole tähtkujusid mainitud?

Võiksid need ju lisada…

Lisan siis need. Mina olen draakoni aastal sündinud Neitsi ja mees koera aasta Jäär. Olen lugenud, et see täiesti ebasobiv kombinatsioon igas mõttes. Ju siis oleme erandid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah. Ja mina kirjutasin selle esimese kommentaari, et ei tohiks sobida, aga sobime ja viimase. Aga need vahepealsed kirjutas keegi teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen naissoost sõnn.

Töökas, aus, konkreetne, kangekaelne, jonnakas, väga tugeva oma arvamusega. Teen asju nii nagu mina tahan ja ei salli targutamist, vastu vaidlemist ja tänitamist. Vabal ajal tahan puhata ja laiselda ja ei meeldi järske plaanide muudatusi jms.

Kannatus on pikk, aga kui vihastan siis võib see olla nii hull, et minuga pärast seda edasi suhelda ei taheta, sest ütlen vihastades asju mida kindlasti hiljem kahetsen.

Selline on sõnn ja üldiselt peab paika ka.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabal ajal tahan puhata ja laiselda ja ei meeldi järske plaanide muudatusi jms.

Parandus: ei meeldi järsud plaanide muutused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu kolm sõnnist tuttavat just kihutavad ringi kogu aeg. Küll kontserdid, spaad, külas käimised jne. Pidevalt neil nagu ora perses. Rahulikult kodus kannatavad paar päeva olla, siis jälle vaja mingi minek orgunnida. Ei ole minu teada sugugi teleka ees päevade kaupa lösutavad inimesed. Äkki vanast peas ehk on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen naissoost sõnn.

Töökas, aus, konkreetne, kangekaelne, jonnakas, väga tugeva oma arvamusega. Teen asju nii nagu mina tahan ja ei salli targutamist, vastu vaidlemist ja tänitamist. Vabal ajal tahan puhata ja laiselda ja ei meeldi järske plaanide muudatusi jms.

Kannatus on pikk, aga kui vihastan siis võib see olla nii hull, et minuga pärast seda edasi suhelda ei taheta, sest ütlen vihastades asju mida kindlasti hiljem kahetsen.

Selline on sõnn ja üldiselt peab paika ka.

Oled kindel, et tähtkujud midagi määravad? Mais sündinud mehed, naised, keda tean, on sirge seljaga ja ütlevad asju, mida ei kahetse ja mida mõtlevad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see siis nüüd tähtkujude kohta ütleb peale selle, et müüt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga mugav ja mugavustsoonis, inimene, suhtes on need üsna tähtsal kohal, et peavad talle tagatud olema.

Mehelik, lappe kätte ei võta, majapidamistööd talle ei sobi, (vbl mõni on teistsugune).

Vabal ajal mõnuleb mugavustsoonis, mõne aasta pärast tundub nagu tammuks kogu aeg ühel kohal, uudsust ega spontaansust ei taha, minu elukaaslane vastas pea kõigele ei, meie elu tammus ka sõnni taktis ühel kohal, oleks veel 10 a võinud tammuda, kui ma poleks muutnud.

Väga standardne, ei eristu, põnevust, impulsiivsust ei esine, stabiilne, püsiv, ettearvatav.

Väga rahulik, rahumeelne, sõbralik, heatahtlik, armastab mõnusat olemist, nautimist, naeru.

Naudib poputamist, võtab hea meelega igasuguse hoolitsuse vastu.

Suhtumine et üldiselt on asjad tema moodi ja siis valesti. Teisitimõtlemist või elamist on tal raske aktsepteerida, üldiselt ta ei mõista selliseid inimesi…tolerantsust vbl vähe.

Kindlasti sobib inimesele, kes rutiini ja stabiilsust kõrgelt hindab, mõnusat kulgemist…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen naissoost sõnn.

Töökas, aus, konkreetne, kangekaelne, jonnakas, väga tugeva oma arvamusega. Teen asju nii nagu mina tahan ja ei salli targutamist, vastu vaidlemist ja tänitamist. Vabal ajal tahan puhata ja laiselda ja ei meeldi järske plaanide muudatusi jms.

Kannatus on pikk, aga kui vihastan siis võib see olla nii hull, et minuga pärast seda edasi suhelda ei taheta, sest ütlen vihastades asju mida kindlasti hiljem kahetsen.

Selline on sõnn ja üldiselt peab paika ka.

Oled kindel, et tähtkujud midagi määravad? Mais sündinud mehed, naised, keda tean, on sirge seljaga ja ütlevad asju, mida ei kahetse ja mida mõtlevad.

Oi, ma olen ka kõige toredam inimene kuni me tülis pole. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu kolm sõnnist tuttavat just kihutavad ringi kogu aeg. Küll kontserdid, spaad, külas käimised jne. Pidevalt neil nagu ora perses. Rahulikult kodus kannatavad paar päeva olla, siis jälle vaja mingi minek orgunnida. Ei ole minu teada sugugi teleka ees päevade kaupa lösutavad inimesed. Äkki vanast peas ehk on?

Seltskondlikud on nad küll, armastavad mõnusaid äraolemisi, seltsielu, vbl seepärast käivad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, ma olen ka kõige toredam inimene kuni me tülis pole. ????

Ma ei öelnud seda. Ma ütlesin seda, et sina hakkad hiljem öeldut kahetsema, aga minu kogemus on mais sündinud inimestega see, et hoopis nemad puksivad kõik välja ja hoiavad ringkonna kitsana. Ei hakka nad kahetsema, vaid on omal arvamusel kuni surmani.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõnn mees