Esileht Pereelu ja suhted Sõnn mees

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Sõnn mees

Postitas:
Kägu

Oi, ma olen ka kõige toredam inimene kuni me tülis pole. ????

Ma ei öelnud seda. Ma ütlesin seda, et sina hakkad hiljem öeldut kahetsema, aga minu kogemus on mais sündinud inimestega see, et hoopis nemad puksivad kõik välja ja hoiavad ringkonna kitsana. Ei hakka nad kahetsema, vaid on omal arvamusel kuni surmani.

Huvitav jah, mina olen küll vihasena välja öeldut kahetsenud ja pikka viha ei pea, samas seisukohad on mul väga kindlad. Sõber on sõber ükskõik mida teeb, samas tüli käigus kaitsen oma seisukohti ka sõpruse arvelt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks pikemat suhet olnud sõnnidega. Kokku 6a. Mõlema ühised nimetajad olid egoistlikkus, vajadus pideva kiituse järele, avalik partneri alandamine, pidev enda üleoleku näitamine, laiskus kõiges mis ei olnud nende hobid, koonerlus, truudusetus ja soov et naine teeks kõike täielikult nii nagu nemad ütlevad. Isegi garderoobist pidin rõivad välja viskama, mis nende arvates piisavalt ilusad polnud. Sisuliselt vaimne vägivald. Kes sellise asja välja kannataks, oleks võibolla ainult neitsi, kuna neil on vist kaasasündinud oskus konflikte vältida. Iseasi kas nemadki õnnelikud oleksid.
Sõnn on ka mu ema ja naissugu suhteliselt samade joontega. Ise ma mingi tähtkujude teema usaldaja pole kunagi olnud, aga elu on näidanud, et mingite eranditega need iseloomustused siiski peavad paika.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks pikemat suhet olnud sõnnidega. Kokku 6a. Mõlema ühised nimetajad olid egoistlikkus, vajadus pideva kiituse järele, avalik partneri alandamine, pidev enda üleoleku näitamine, laiskus kõiges mis ei olnud nende hobid, koonerlus, truudusetus ja soov et naine teeks kõike täielikult nii nagu nemad ütlevad. Isegi garderoobist pidin rõivad välja viskama, mis nende arvates piisavalt ilusad polnud. Sisuliselt vaimne vägivald. Kes sellise asja välja kannataks, oleks võibolla ainult neitsi, kuna neil on vist kaasasündinud oskus konflikte vältida. Iseasi kas nemadki õnnelikud oleksid.

Sõnn on ka mu ema ja naissugu suhteliselt samade joontega. Ise ma mingi tähtkujude teema usaldaja pole kunagi olnud, aga elu on näidanud, et mingite eranditega need iseloomustused siiski peavad paika.

Peavad peavad.

Ma seesama sõnn naine, kes ennist kommenteeris ja sama lugu, et olen pidanud ÕPPIMA seda, et poleks nii egoistlik ja ka teraapiates käima, sest kipun mehi sussistama. Nüüd on üks suhe jäänud, aga selleks pidi ikka väga palju suhteid ennem nässu minema sedasi, et ma ise KUNAGI ei tunnistanud, et asi oli minus. Kooner ei ole, pigem just väga impulsiivne ja pillaja, kes armastab mugavust, kalleid kingitusi ja armastab ka kingitusi teha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda Linda Goodmani raamatut Päikesemärgid, 1991a väljalase. Suht täppi seal kõik tähtkujude iseloomustused.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“On minu arvamus ja vale arvamus” võtab sõnni maailmavaate päris hästi kokku küll.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Olen lõvi ja mees sõnn. Käib pidev võimuvõitlus. Et kes ikka tublim on. Sõnnid ei kiida oma pereliikmeid, pigem otsivad vigu. Alguses see välja ei paista, hiljem hakkad alles aru saama, et sõnn tahab alati domineerida. Kui sa pakud välja mingi probleemi lahenduse, siis see ei kõlba talle, mis ei keela tal muidugi tulla homme selle sama lahendusega justkui see oleks ta enda mõte. Nad on tihti vastuolulised oma soovides. Kui ise oled huumorimeelne ja leplik, siis saab koos elada küll lõpuks, pead vaid oskama teda suunata nii et ta arvaks, et need on ta enda otsused.

Just nii ongi, nagu minu abikaasast kirjutatud. Mul on küll huumorisoon, aga aastatega on see saanud tüütavaks ja piiravaks, et minu ideed tehakse üldjuhul maha. Ta küll on õppinud nö mitte kommenteerima, aga mulle in see piirav ja kurvastav. Muidu sõnn pereinimene, töökas. Aga suht paindumatu- his way or no way. Alguses oli muidugi tähelepanelik ja kõik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti 2 pikka suhet sõnnidega, üks oli 12aastat ja teine hetkel käsil, 8 aastat. Ma ei tea, kas ma saanud eriti rahulikud eksemplarid, vaid pole kumbki pole kuidagi egoistlik ega teist poolt alandav olnud. See ikka pigem inimeses kinni. Mul pole kummagi iseloomu omaduste kohta midagi halba öelda, rahulikud ja perekesksed. Mind pole kuidagi piiratud või maha surutud. Konfliktides olen mina pigem draama, nemad pigem passiivsed ja lasknud mul marutada, ilma õli tulle juurde valamata. Ma ise olen jäär. Tähtkujude järgi ei peaks üldse sobima, aga toimib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui juba neid tähtkujude värke uskuda, siis peaks ikka vaatama, kas looma aastad ka kokku sobivad. Need ka vägagi tähtsad.

https://g.delfi.ee/images/pix/file73781993_sobivus.png

Kummal teljel seal naine on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks pikemat suhet olnud sõnnidega. Kokku 6a. Mõlema ühised nimetajad olid egoistlikkus, vajadus pideva kiituse järele, avalik partneri alandamine, pidev enda üleoleku näitamine, laiskus kõiges mis ei olnud nende hobid, koonerlus, truudusetus ja soov et naine teeks kõike täielikult nii nagu nemad ütlevad. Isegi garderoobist pidin rõivad välja viskama, mis nende arvates piisavalt ilusad polnud. Sisuliselt vaimne vägivald. Kes sellise asja välja kannataks, oleks võibolla ainult neitsi, kuna neil on vist kaasasündinud oskus konflikte vältida. Iseasi kas nemadki õnnelikud oleksid.

Sõnn on ka mu ema ja naissugu suhteliselt samade joontega. Ise ma mingi tähtkujude teema usaldaja pole kunagi olnud, aga elu on näidanud, et mingite eranditega need iseloomustused siiski peavad paika.

Täpselt sama kogemus nii eksmehe kui emaga – sellega vahega, et mees ei olnud truudusetu.
Minu jaoks kõige hullem tähemärk, mõnede väheste eranditega on sõnnid minu elus olnud domineerivad, omandihimulised, põikpäised, armukadedad, teist allutada ihkavad egoistid, kelle jaoks olemas tema arvamus ja vale arvamus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

egoistlikkus, vajadus pideva kiituse järele, avalik partneri alandamine, pidev enda üleoleku näitamine, laiskus kõiges mis ei olnud nende hobid, koonerlus, truudusetus ja soov et naine teeks kõike täielikult nii nagu nemad ütlevad. Isegi garderoobist pidin rõivad välja viskama, mis nende arvates piisavalt ilusad polnud. Sisuliselt vaimne vägivald. Kes

Ja mina tean kahte samasuguste tunnustega meest, ainult et nad on kaksikute tähtkujus. Aga koonrid nad kumbki polnud, see oli ainuke hea omadus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

egoistlikkus, vajadus pideva kiituse järele, avalik partneri alandamine, pidev enda üleoleku näitamine, laiskus kõiges mis ei olnud nende hobid, koonerlus, truudusetus ja soov et naine teeks kõike täielikult nii nagu nemad ütlevad. Isegi garderoobist pidin rõivad välja viskama, mis nende arvates piisavalt ilusad polnud. Sisuliselt vaimne vägivald. Kes Ja mina tean kahte samasuguste tunnustega meest, ainult et nad on kaksikute tähtkujus. Aga koonrid nad kumbki polnud, see oli ainuke hea omadus.

Mina tean ka taolist Kaksikut, kuigi ta oli ikkagi koonerdaja küll.

Sõnnidega on ka kogemusi ja need mehed on põikpäised, kangekaelsed, teevad, mis ise tahavad ja siis pärast on ülimalt üllatunud, et miks mul solvunud nägu ees. Näiteks mulle ei sobinud tema salasõbrannad, mugavus ja liigne alkoholilembus. Talle läheb korda alati esimesena see, mis on mõnupakkuv, olgu selleks siis hea toit, seks või hobiga tegelemine.  Enda riideid ma mehe tahtmise järgi ära viskama ei hakkaks, enne lendab mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen teemaalgataja.

Vahepeal on läinud aega mööda ja olen selgeks õppinud et vale tuleb sõnnil küll väga kiiresti. Ise enam ei mäleta ilmselt, mida luisanud ja räägib ennast sisse. Salasõbrannade pidamiselt ei ole otseselt veel tabanud kuid enam ei saa välistada…

Lootsin küll et minu sõnnil see valetamise omadus paika ei pea kuid kahjuks siiski.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te mõtlete koonerluse all? Tänapäeval, kus peetakse mõistlikuks kokkuhoidu, rohelisemat jalajälge, tarbimise vähendamist, teadlikumat tarbimist, kulude vähendamist. Kus on piir koonerluse ja kokkuhoiu vahel, mina enam aru ei saa. Ärme lähe kohvikusse istuma. Teeme kodus termosega kohvi ja läheme mere äärde jalutama selle asemel, on koonerdamine? Koonerdamine on ju alati seotud raha väljakäimisega. Elame väiksemas elamises, kus kulud väiksemad, vähendame temperatuuri, sööme külmkapi tühjaks, ostame teise ringi riideid. On see koonerdamine või teadlik kokkuhoid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mitte ei söö vaid külmikut tühjaks vaid ostadki viimase kuupäeva toidu ja sööd selle täna ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest võib iga tähemärgi kohta öelda 1-2 domineerivat joont, mis iseloomustab enamikku selle esindajatest. Erandeid leidub ikkagi suur hulk.

On totter tähemärgi põhjal kellegi kohta eelarvamusi luua, enne kui inimest lähemalt tundma on õpitud. Kellegi truudus või ausus ei ole tähtedesse kirjutatud, et selle järgi võiks hakata kaaslast valima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nii ema, kui äi sõnnid. Kõige ebameeldivam tähemärk. Kohutavalt terava keelega, samas endale ei lase iialgi kriitikat ligi ja siis solvub koheselt ning peab pikka viga. Otsib ainult vigu inimestes ja topib oma nina sinna, kuhu pole vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nii ema, kui äi sõnnid. Kõige ebameeldivam tähemärk. Kohutavalt terava keelega, samas endale ei lase iialgi kriitikat ligi ja siis solvub koheselt ning peab pikka viga. Otsib ainult vigu inimestes ja topib oma nina sinna, kuhu pole vaja.

Täpselt nagu minu ema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nii ema, kui äi sõnnid. Kõige ebameeldivam tähemärk. Kohutavalt terava keelega, samas endale ei lase iialgi kriitikat ligi ja siis solvub koheselt ning peab pikka viga. Otsib ainult vigu inimestes ja topib oma nina sinna, kuhu pole vaja.

Täpselt nagu minu ema.

Kes on ka sõnn, tahtsin öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus inimesi arvab, et pole oma hädades ise süüdi või arvatavad et neid koheldakse ebaiglaselt. Kui paljud end ise süüdistavad üldse. Ja kui süüdistavad, siis on madal enesehinnang. Aga muidu on ikka teised ja valitsus süüdi. Nad ju kõik pole sõnnid kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavalt terava keelega, samas endale ei lase iialgi kriitikat ligi ja siis solvub koheselt ning peab pikka viga. Otsib ainult vigu inimestes ja topib oma nina sinna, kuhu pole vaja.

Sellised on ka Kaljukitsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kirjeldaksite? On üks austaja tekkinud, enamasti tundub täiesti muhe tegelane. Võib-olla ehk veidi isekas ja kinnine, kuid ilmselt alguse asja.

Mida veel silmas pidada, kas annab mingeid iseloomujooni veel välja tuua, millega arvestada. Ise olen lõvi tähtkujust.

Kõik sõltub inimese kasvatusest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõnn mees