Esileht Koolilaps Sööb nii tihti

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sööb nii tihti

Postitas:
Kägu

Minu just 7-seks saanud poiss on hakanud viimasel ajal iga tunni või paari järel tühja kõhtu kurtma. Ma pole kade, aga tundub vähe veider, et nii tihti näljane. Mis see siis nüüd on – kiire kasvamine või mingi psühholoogiline probleem? On kellelgi mingeid kogemusi?

0
0
Please wait...

Postitas:
ArjuLoogiline

RE: Sööb nii tihti

Ta kasvab. See on normaalne, et palju süüa tahab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

6 aastane tüdruk sõi paar kuud meeletult. Samal ajal jäid kõik riided lühikeseks ja kurtis jalavalu ( hakkasime andma vitamiine, siis läks üle). Enne seda kiiret kasvu oli jalanr 29 aga siis kui seisma jäi, oli 31:) Meil jäi siis suurus 30 täitsa vahele. Nüüd sööb jälle normaalselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel ajal käibki mingi tohutu söömise periood üle ja mul kahe lapsega see mõlemal ikka terve kooliaasta kestnud – 1.klassis ja siis normaalseks tagasi tõmmanud. Lapsed tunnetavad ise väga hästi ära, millal organism rohkem süüa tahab. Püüa teha talle sel ajal toitvamat sööki, mis kauem sees püsib :). Mingi psühholoogiline probleem see suure tõenäosusega ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil 1. klassi poisiga sama lugu – ükskõik mida süüa ei anna, ikka tunni/paari pärast jälle kõht tühi.

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

kui VÄGA imelikuks asi muutub ja nt jooma ka liigselt hakkab (lihtsalt vett) siis lase veresuhkrut kontrollida.
Hoolitse selle eest, et laps vajalikud vitamiinid-mineraalid toidust saab, nt magneesium on aine, mida tihti puudu jääb.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Koolilaps Sööb nii tihti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.