Esileht Pereelu ja suhted söödaks mehele teise naise ette

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: söödaks mehele teise naise ette

Postitas:

Kuna aeg-ajalt kahtlen , kas mees ikka suudab truu olla, olen mõelnud perversset mõtet.Lepiks mõne kena naisega kokku, et ujuks mehele külje alla ja siis vaataks, kas mees võtab vedu.Annan muidugi aru, et kui ja, siis oleks ilmselt lõpp meie suhtel.

+6
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme mõte küll, aga eks ilmselt suur osa naisi on mõelnud vahel, et kas nende mees oleks äralohistatav, kui mõni kena naine teele satuks.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aeg-ajalt kahtlen , kas mees ikka suudab truu olla, olen mõelnud perversset mõtet.Lepiks mõne kena naisega kokku, et ujuks mehele külje alla ja siis vaataks, kas mees võtab vedu.Annan muidugi aru, et kui ja, siis oleks ilmselt lõpp meie suhtel.

Tegelikult võiksid kohe lahutada. MIks on vaja mehe truudusetust, et arusaada, et sa ei taha selle mehega elada. Sa ei armasta meest, nii et lahutad nagunii sellise suhtumisega. Tee ikka teisele seda, mida tahad, et sulle tehakse. Ehk siis loodad, et mees mõtleb hetkel sulle lõksu, et kuidas naisest lahti saada ja näha, et tegelikult pole ta üldse truu. Lepib mõne sõbra kokku ja saadab sulle külje alla. Kui suur raha on võimeline sind äraostma?

+24
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur osa naisi on mõelnud vahel, et kas nende mees oleks äralohistatav, kui mõni kena naine teele satuks.

Paljud oleksid. Kusjuures sel hetkel ilmselt ei tuleks oma naine meeldegi, sest see lihtsalt on “teine asi” ega seostu üldse püsisuhtega.

On ka selliseid naisi, kelle jaoks juhuseks ei seostu kuidagi lähedusega või olemasoleva püsisuhtega.

Seks võib olla lihtsalt seks, omamoodi adrenaliinilaks.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:25; 12.02 13:37; 12.02 15:13; 17.02 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aeg-ajalt kahtlen , kas mees ikka suudab truu olla, olen mõelnud perversset mõtet.Lepiks mõne kena naisega kokku, et ujuks mehele külje alla ja siis vaataks, kas mees võtab vedu.Annan muidugi aru, et kui ja, siis oleks ilmselt lõpp meie suhtel.

meenub film Chloe, kus pereisale noor üliõpilane ette söödeti ja mis siis kõik saama hakkas.
kui teemaalgataja teab millest räägin, siis võib olla oskab ka erinevaid stsenaariume oodata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur osa naisi on mõelnud vahel, et kas nende mees oleks äralohistatav, kui mõni kena naine teele satuks.

Paljud oleksid. Kusjuures sel hetkel ilmselt ei tuleks oma naine meeldegi, sest see lihtsalt on “teine asi” ega seostu üldse püsisuhtega.

On ka selliseid naisi, kelle jaoks juhuseks ei seostu kuidagi lähedusega või olemasoleva püsisuhtega.

Seks võib olla lihtsalt seks, omamoodi adrenaliinilaks.

Küll ta seostub neil kõigil, ka neil, kes taolise teooriagaasju selgitavad. Lihtne tõestada: kui nad nii vabalt seda mitteseostatust võtaksid, siis nad a) ei varjaks seda ja b) nad lubaks seda ka oma kaaslasele. Selliste vabameelsete vabadus lõpeb sealtmaalt, kui küsida, kas teie abikaasa ka võib nii teha ja kas ta teab sellest? Siis on kööga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa arvad, et ta ise ei saa kena naise sebimisega hakkama või mis??
Kui sa tahad tast lahti saada, kas muud midagi lihtsamat välja ei mõtle? Milleks see jama?
Kui EI taha tast lahti saada, kas midagi perverssemat välja mõelda ei anna?
Isegi kui ta sellest sinu ettesöödetud peibutisest ära ütleb, ei leia sinusuguse haiglaslik armukadedus kunagi rahu, sest äkki mõni teine peibutis oleks olnud rohkem tema maitse jne…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste vabameelsete vabadus lõpeb sealtmaalt, kui küsida, kas teie abikaasa ka võib nii teha ja kas ta teab sellest? Siis on kööga.

Omandihimul pole mingit pistmist “romantiliste tunnetega”.
Teiseks: ühiskond ju drillib meid kõiki arvama, et mehed ei vaja seksiks armastust, naised aga küll. Järeldus: mehed arvavadki kohe, et kui naine seksib, siis tahab lähedust. Ja naised arvavad, et mehed on alati valmis.
Samas on mehed läbi aegade oma kalleid naisi kupeldanud prostituutideks kui raha vaja – ju nad siis ikka ei seosta seksi ja “romantikat”.

Juhusuhteid on nii abielumeestel kui -naistel. Aga ma arvan, et naised on paremad varjajad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:25; 12.02 13:37; 12.02 15:13; 17.02 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja otsib ettekäänet, et lahutada? Ega me kuskil kiviajas ei ela, kus lahutada tohib ainult siis, kui abikaasa armukesega vahele jääb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee parem mingi kena naise pildiga konto ja hakka mehega kirjutama. Vaata, mis räägib. Tahab kokku saada või kas oma naine ka meelde tuleb.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:11; 12.02 15:19; 16.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee parem mingi kena naise pildiga konto ja hakka mehega kirjutama. Vaata, mis räägib. Tahab kokku saada või kas oma naine ka meelde tuleb.

Meenuvad kõik need klassikalised komöödiad Figaro pulma ja nahkhiirega eesotsas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:25; 12.02 13:37; 12.02 15:13; 17.02 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee parem mingi kena naise pildiga konto ja hakka mehega kirjutama. Vaata, mis räägib. Tahab kokku saada või kas oma naine ka meelde tuleb.

Meenuvad kõik need klassikalised komöödiad Figaro pulma ja nahkhiirega eesotsas.

Ongi klassika. Mul sõbranna tegi kena mehe pildiga konto ja kirjutas kõigi tuttidega, keda oli alust kahtlustada. Naised rääkisid ise kontvõõrale mehele, kelleks küll ihaldatud meesterahva naine, välja.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:11; 12.02 15:19; 16.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna aeg-ajalt kahtlen , kas mees ikka suudab truu olla, olen mõelnud perversset mõtet.Lepiks mõne kena naisega kokku, et ujuks mehele külje alla ja siis vaataks, kas mees võtab vedu.Annan muidugi aru, et kui ja, siis oleks ilmselt lõpp meie suhtel.

Jah ja kuidas sa välistad, et nende vahel tekib tänu sinu tegutsemisele tõeline armastus. Leegitsev tunne, mille kõrval sinu ja selle mehe lugu on puhas lihtne allpoolvööd sekssuhe ja kogu moos.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 17:05; 12.02 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised rääkisid ise kontvõõrale mehele, kelleks küll ihaldatud meesterahva naine, välja.

Mida see lause tähendab? Kes oli kontvõõras? Kus ja kelle juures see inimene kontvõõraks oli?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 17:05; 12.02 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik mehi

Kuna aeg-ajalt kahtlen , kas mees ikka suudab truu olla, olen mõelnud perversset mõtet.Lepiks mõne kena naisega kokku, et ujuks mehele külje alla ja siis vaataks, kas mees võtab vedu.Annan muidugi aru, et kui ja, siis oleks ilmselt lõpp meie suhtel.

Enamik meestest võtaks, nüüd said teada alles? Mina vähemalt olen saanud kõik mehed, keda tahtnud olen.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 13.02 12:28; 13.02 13:27; 13.02 16:43; 13.02 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas tõesti on sul NII igav elu, et pead selle ise p…e keerama???

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vilets mees, kellele peab ilusa naise ette söötma, sest tavapäraselt ei pööra ükski ilus naine Su töllile tähelepanu. Nii mõttetu mehega ei tahaks isegi koos olla, aga ma ei viitsiks teatrit ka teha, läheks lihtsalt lahku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sinu puhul on tegu mingisuguse isikusehäirega.

Mina tean ühte naist, kes söötis oma elukaaslasele nende ühise hea tuttava/sõbranna ette. Detailidesse ei lasku, aga eesmärk oli vaid mees oma talla alla saada. See haige mäng tegi õnnetuks nii ühised lapsed, naise enda kui ka mehe, kogu neid ümbritseva tutvusringkonnaga. Eks tulevik näitab, kas lapsed kunagi andestavad “pere” nimel koos elamist. Hetkel peavad kool ja lasteaed selle mängu tagajärgedega tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise ei taipa, kui halvasti sa sellise provokatsiooni puhul oma mehega käitud? Ütleks nii, et kui mees õnge läheb, siis on pada oma kaane leidnud.
On vabandatav, kui sa väga noor oled. Küpsema daami puhul ütlen otse, et see mõte on väga rumal ja nii jätkates ajad sa (jah, sina!) selle suhte varem või hiljem karile,

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 21:44; 13.02 02:07; 13.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa otsid? Mida vastu soovid saada? EI puhul vaatad mehele otsa ja teed pai ning JAH puhul said millise teadmise võrra rikkamaks?
Ära tee seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik meestest võtaks, nüüd said teada alles? Mina vähemalt olen saanud kõik mehed, keda tahtnud olen.

Sa oled saanud omasuguseid lipakaid.
Aga ma tean üsna mitut pereisa, karu, kes sinusuguse peale vaid muigaks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 02:01; 13.02 17:25; 13.02 20:56; 17.02 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma tean üsna mitut pereisa, karu, kes sinusuguse peale vaid muigaks.

Ei tea sina, kuidas need karud sul mõnes erandolukorras käituks. Sa võid teada vaid seda, mida nad ise on enda kohta sulle rääkinud. Nad võib olla ei valeta, kuid nad ei või ka ise teada, millesse elu neid segada võib. Ja ammugi ei tea seda sina.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 21:44; 13.02 02:07; 13.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sellist realityt näinud, kus naine söödabki, mingid elukutselised peibutised kohe on. Mõni peab ikka päris palju punnitama, et mees vedu võtaks. Mõnel läheb libedalt. Üks oli mingi taksojuht, kes rääkis, et teeb striptiisi ka ja seksib oma paljude klientidega ja siis liputas oma pesu natuke näidata ja mees salgaski tüdruksõbra maha ja tahtis taksojuhiga kokku saada, päris kohe taksos keberellotama polnud nõus. No ja siis saab see tüdruksõber dramaatiliselt välja karata ja ulguda ja süüdistada. Ei näe mina sellel näitemängul erilist mõtet, kui just nagunii ei plaani lahutada ja siis lihtsalt soovid selle “aga sa petsid mind” trumbiga paremaid tingimusi lahutuseks saada. Mõni õngitsetav on võibolla muidu selline kollmees või möku, et eided ei löö talle ealeski külge, loogiline ju, et siis läheb kutil saba rõngasse, kui veel eriti pandav mimm hakkab ilmselgeid lähenemiskatseid tegema ja esialgsest arglikust tõrjumisest end ka eriti heidutada ei lase.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunneks ennast küll kõrvust tõstetuna kui mingi libu keppimiseks ette söödetakse. äge oleks kui naine veel pealt vaataks. Muidugi välistaks ma kohe alguses selle et järeltulevat põlve ei tule ja haigusi ka mitte. Ja siis võtad oma laste ema päeva lõpus kaissu ja sosistad kõrva et keppimiseks käis küll aga “luurele” ei läheks

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea sina, kuidas need karud sul mõnes erandolukorras käituks. Sa võid teada vaid seda, mida nad ise on enda kohta sulle rääkinud. Nad võib olla ei valeta, kuid nad ei või ka ise teada, millesse elu neid segada võib.

Mees mehele väga ei valeta.
Ja kui saunas õlle juures valetabki, siis pigem paneb pisut juurde, et kõvem naistemees välja paista. On ka selliseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled saanud omasuguseid lipakaid.
Aga ma tean üsna mitut pereisa, karu, kes sinusuguse peale vaid muigaks.

Ma pole lipakas, tõmba tagasi. Ja sa peaksid veel veidi õppima ja arenema, kui meestesse nii pimesi usud. Mõnel naisel on lihtsalt rohkem võimu kui teistel-ilus, tark ja rikas naine on mehed alati sulatanud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 13.02 12:28; 13.02 13:27; 13.02 16:43; 13.02 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole veel oma elus kohanud meest, kes otsese pakkumise peale oleks ära öelnud.
Kui ikka atraktiivne, meeldiva käitumisega, hästi lõhnav ja kaine! naine külje alla ujub, siis ta ka oma tahtmise saab. Oluline on siin aga see, et see naine ei tohi olla tasuline. Nende tuvastamiseks on meestel mingi radar olemas.
Vanust on mul nii, et võiksin siin paljudele ema eest olla, seega peaks elukogemusi olema ja tean, mida räägin.
Ehk siis lühidalt: pole meest, kes ei petaks, kui kõik tingimused selleks on soodsad ja vastuvõetavad. Küll aga on kindel see, et oma naise armastamisega ei ole sellel tegevusel mingit pistmist.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis lühidalt: pole meest, kes ei petaks, kui kõik tingimused selleks on soodsad ja vastuvõetavad. Küll aga on kindel see, et oma naise armastamisega ei ole sellel tegevusel mingit pistmist.

Ei ole nii.
VÕI, variant 2 on ka sinu pikk elukogemus vaid lõdva kummiga meestega piirdunud.

On ikka väga suur vahe, kas elada koos kaaslasega, keda sa EI OLE petnud ja võid alati, iga kell, rusikaga rinnale taguda VÕI elada koos kellegagi, kellele sa ei saa kõike rääkida.
Mis on nagu suht mõttetu elu.
Aga nagu ma juba ütlesin, igaüks räägib oma kogemusest ja iga l…s kiidab oma …. .
Nii ka mina.

Ja kui sa juba oled ilusa ja targa naise tüüpi mees, siis otsidki omale sellise. Mitte ei hammusta salaja kuskilt ja aeg-ajalt. Pole ju keeruline.
Liig rikas naine, nagu nii keegi uhkustas, et on hea variant, käib vist enamus meestele pigem pinda. Sest seda kägisemist, mis sellega kaasneb, ei jõua keegi ära kuulata.
Mul üks sõber praegu vaevleb sellise juhtumi otsas ja kerge tal ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis lühidalt: pole meest, kes ei petaks, kui kõik tingimused selleks on soodsad ja vastuvõetavad. Küll aga on kindel see, et oma naise armastamisega ei ole sellel tegevusel mingit pistmist.

Ei ole nii.

VÕI, variant 2 on ka sinu pikk elukogemus vaid lõdva kummiga meestega piirdunud.

On ikka väga suur vahe, kas elada koos kaaslasega, keda sa EI OLE petnud ja võid alati, iga kell, rusikaga rinnale taguda VÕI elada koos kellegagi, kellele sa ei saa kõike rääkida.

Mis on nagu suht mõttetu elu.

Aga nagu ma juba ütlesin, igaüks räägib oma kogemusest ja iga l…s kiidab oma …. .

Nii ka mina.

Ja kui sa juba oled ilusa ja targa naise tüüpi mees, siis otsidki omale sellise. Mitte ei hammusta salaja kuskilt ja aeg-ajalt. Pole ju keeruline.

Liig rikas naine, nagu nii keegi uhkustas, et on hea variant, käib vist enamus meestele pigem pinda. Sest seda kägisemist, mis sellega kaasneb, ei jõua keegi ära kuulata.

Mul üks sõber praegu vaevleb sellise juhtumi otsas ja kerge tal ei ole.

Ma ei räägi otseselt endast. Silmad lahti tuleb ringi käia, näeb nii mõndagi.
Ja kui sa juba oled ilusa ja targa naise tüüpi mees, siis otsidki omale sellise. Mitte ei hammusta salaja kuskilt ja aeg-ajalt. Pole ju keeruline.
Asi pole selles. Meestel on vaja teada, et nad on ikka veel piisavalt “isased”. See on nagu mingi enda võimete testimine. Kui mitte varem, siis keskeas küll.
Ma ei arva, et mõni aasta suhtes olnud mees seda tingimata teeb, aga kui elurutiin juba üle pea kasvab, siis on asjad teistmoodi. See ilus ja tark naine võib hiljem muutuda parajaks vingatsiks või hakkab meest seksiga karistama või ollakse elutempost väsinud ja ei jaksata või on pidevad tülid jne, see, et võtad naiseks selle, kes meeldib, ei anna mingit garantiid, et 10 või rohkema aasta pärast kõrvalt ei võta selleks, et veenduda, et munad on ikka alles.
Räägime nii 20-30 aasta pärast sellel teemal uuesti.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liig rikas naine, nagu nii keegi uhkustas, et on hea variant, käib vist enamus meestele pigem pinda. Sest seda kägisemist, mis sellega kaasneb, ei jõua keegi ära kuulata.
Mul üks sõber praegu vaevleb sellise juhtumi otsas ja kerge tal ei ole.

Mida sa selle all silmas pead? Mislaadi teemad?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 13.02 12:28; 13.02 13:27; 13.02 16:43; 13.02 17:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted söödaks mehele teise naise ette