Esileht Ilu ja tervis Soodne hambaarst Tartus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Soodne hambaarst Tartus

Postitas:

Oleks vaja puuduv hammas üles ehitada või sild panna või ma ei teagi, kuidas korda saaks. Milline oleks mõistliku hinnaga hambaarst Tartus? Eelarve on kahjuks piiratud. Veerikul Tulbi tn Wirko H&P pidi odav olema, aga samas oli kuskil netis kommentaar, et ei soovita seda kohta. On kellelgi kogemusi või oskab mõnda muud hambaarsti soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 17:55; 09.03 04:40; 09.03 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga hambaarst ei tegela sinu probleemiga. Ise käisin Maxillas ja tehtud tööga olen väga rahul. Kui vaja silda(tuleb veel valida kas kullast, hõbedast vma) jne siis odav see küll pole. Kuna tulemus jääb sulle terveks eluks, ma siiski soovitaks veidi koguda raha ja minna sinna kust saad töögarantiid ja pole ohtu, et firmat likvideeritakse. Muidu, kui hammast üles ehitakse siis pärast läheb vaja teda pidevalt kontrollida, sest mõnikord ta vajub veidi alla või vajab kivi eemaldamist vma. 😉
Muidu, Tulbi tänaval kliinikus võib lihtsalt käia soodsalt kivi eemaldada või plommi paigaldada… Aga spetsiifiline tööd teha tuleb lasta siiski vaid vastavalt omandatud erialale arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käin Ülikooli tänaval Vasar ja Redi hambaravis. Hinnad on soodsad mõlemal arstil, aga seetõttu on ka järjekorrad pikad kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Käisin seal Tulbi tn, seal on tõesti meeletult odav, aga see arst… Jahh, ma tean, et mul on hambad väga s***s seisus, kuid kas on arstil õigus hakata sõimama, et miks mul nii palju hambaid välja on tõmmatud ja miks nii ja miks naa? Nagu ma ise oleksin need välja tõmmanud. Ju teil ikka on ükskõik oma hammastest jne. Neelasin pisaraid seal. Hambad on minu murekoht, tean . Ütlesin, et pole olnud rahaliselt võimalik neid korda teha varem, siis hakkas ohkima, et no kuidas pole raha, keegi pole varem öelnud, et ei jõua maksta. Jaaa, tema juures paari augu parandamise eest ehk küll, kuid ma pole eluaeg Tartus elanud ja pole tõesti olnud võimalik hambaid korda teha. Kui valuga polikliinikusse läksin, tõmmati mitu tk välja ja maksin seda veel tükk aega tagantjärgi. Kuidas pole raha`? Inimene ei tea minu elust ja rahakoti sisust mitte midagi, tal pole õigust mulle niimoodi turja karata. Kusjuures tõesti pole olnud raha, nüüd sain veidi suurema summa, mille otsustasin hammaste kordategemiseks kasutada. Olen meeletutes kompleksides niigi oma hammaste pärast ja kui arst veel nii ülbe on, siis lähen pisarad kurgus sinna tagasi, kuna lihtsamad asjad lasen tema juures ikka ära teha. Loodan, et ta tööl mingi kvaliteet ka ikka on, kuna sinna kabinetti sisse astudes oli küll tunne, nagu oleks ajas 20 aastat tagasi läinud. Tehnika vana ja ooteruumi seinal sildid räpased. Suht õudne kogemus oli. Aga assistent tundus tore.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 17:55; 09.03 04:40; 09.03 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ka Helberg Hambaravi, ülisõbralik, rahulik ja tore arst ning meeldiv abiline, hinnad pole ülejõu käivad, kindlasti odavamad, kui Maxillas jt tippkohtades. Aga töö tundub väga korralik ja negatiivseid kogemusi pole kelleltki kuulnud. Võid ju kohe aega kinni pannes öelda, et hambad on väga katki, aga tahad nüüd nii palju korda teha, kui võimalik, ning et tunned end selle teema suhtes väga ebakindlalt. Tema kindlasti siis sõimama ega kommenteerima ei hakka! 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 21:02; 05.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin eelviimaselt käolt, et palju sul Kitsas tn kogu lõbu maksma läks ja mitu hammast asendada oli vaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 17:55; 09.03 04:40; 09.03 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sangari majas on ka norm. hinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 00:52; 07.06 21:43; 07.06 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin selle foorumi teema googlest otsides “soodne hambaravi tartus”. Paistab, et aastal 2015 käis soodsa hambaarsti otsimine ikka täiesti kohvipaksu pealt..:D 2017 on kõige soodsam hambaravi Tartus Dental Hambaravis ja kõige kallim Maxilla Hambaravis Plaskus. Hinnainfo andmed Tartu kohta sain Medihubi veebilehelt: https://medihub.me/et/kliinikud/uhe-pinna-taidis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar aastat jälle edasi läinud, keda soovitate Tartus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda, kas soodne, aga kvaliteetne ja meeldiv on Orn ja Nigul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riiamäe hambakliinik on hinnaklassis ülikooli kliinikumiga enam vähem sama. Aga järjekorrad on seal üle mõistuse.
Ise käin seal hetkel juureravil ja vastuvõttude vahe on ca 2 kuud või grammike vähem.
Mees käis ka just seal ja uue aja sai augustisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 21:02; 05.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 00:52; 07.06 21:43; 07.06 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

;

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 00:52; 07.06 21:43; 07.06 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käin seal hetkel juureravil ja vastuvõttude vahe on ca 2 kuud või grammike vähem.

Juureravi vahed on sellepärast nii pikad, et oodatakse ja vaadatakse, kuidas ravim mõjub, mitte sellepärast, et aegasid lähemale saada poleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Soodne hambaarst Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.