Esileht Väikelaps soodsad gore-tex tossud

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: soodsad gore-tex tossud

Postitas:

Kas mõnel firmal on ka gore-tex tossusid, mis uuest peast oleksid alla 45 euri? Üldse kuidagi raske neid gore-tex tosse leida, st et neid on küll, aga selleks pean terve poe pakutava valiku läbi kammima :/ Vahel mõtlen, misk siia eestisse üldse veel teistsuguseid müüakse 😀

Kust te enda lastele ostate, e-poed, kaubanduskeskused? Mingid välismaised netipoed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:06; 16.08 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on vaja kindlasti Gore-Tex-i või jalanõud, mis vett peab, aga ei oleks päris kummik?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea ju gore-tex olema, täisnahast hingav toss peab samamoodi vett. Telli nt poolast euroobuwie.pl või ühine facebookis mõne grupitellimusega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin välismaistest netipoodidest Superfiti tosse, siis kui kusagil on soodushinnad. Alla 45 euri pole vist küll saanud, aga need tõesti väärivad oma hinda. Kummikuid polegi ostnud, sest toss on oluliselt mugavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea ju gore-tex olema, täisnahast hingav toss peab samamoodi vett. Telli nt poolast euroobuwie.pl või ühine facebookis mõne grupitellimusega.

Täisnahast vettib ikkagi läbi, kui pikemalt vihma käes või kasvõi märjas rohus käia. Meil on lastel olnud nii nahast tosse/vabaajajalatseid kui ka gore-texe. Vahe on märgatav, nii et lasteaias käivale nooremale lapsele olen õuejalatsiks sügisel ostnud gore-texid, suurem nii väga enam mööda märga rohtu ei traavi, saab ka tavalise nahast jalatsiga hakkama.

Ma olen gore-tex jalatseid tellinud nt mytoysi e-poest soodukate ajal (sealt olen ostnud Superfiti gore-tex tosse). Mingist Eesti e-poest, äkki Kingaklubi omast, olen saanud mõistliku hinnaga ka Vikingi omi, aga siis tuleb ka soodukaid passida. Kui tead, missugune mudel lapsele sobib, siis saab väga edukalt järgmiseks hooajaks ette osta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:36; 15.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soodukatega saab. Vikingid olen Kingaklubist saanud, Primigi Sammukesest. Mina ka Gore-texide fänn. Suuremal lapsed on asendamatud Nike goretex jooksutossud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hansapostis on Reima patter osad mudelid 45 eurot. Värvivalikut ja suuruseid jagub kenasti https://www.hansapost.ee/et/mood-ja-ilu/jalanoud/laste-jalanoud/laste-saapad/reimatecr-laste-kevad-sugisjalatsid-patter-beez-roheline-32_23cc8544/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 16.08 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hansapostis on Reima patter osad mudelid 45 eurot. Värvivalikut ja suuruseid jagub kenasti https://www.hansapost.ee/et/mood-ja-ilu/jalanoud/laste-jalanoud/laste-saapad/reimatecr-laste-kevad-sugisjalatsid-patter-beez-roheline-32_23cc8544/

Kas keegi on Hansapostist tellinud neid? Kaua kohaletoimetamise aeg on? Minu varasem kogemus Hansapostist soodukaga lasteasjade tellimisega on selline, et asja lõpuks ei saanudki. Kord tellisin ühe kevadsügisjope, näitas e-poes soovitud numbrit, maksin ära ja jäin pakki ootama. 3 nädala pärast sain meili, et teie soovitud number oli laos otsas ja maksti raha tagasi. Sama juhtus ka ühe talvekombega. Rohkem pole sealt tellida julgenudki, kuna e-pood näitab kaupa, mida reaalselt laos enam pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:36; 15.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täisnahaga ikka kehvad kogemused, märja muruga lapsel varbad märjad. Aga kui päike paistab ja lompe pole, ainult muru märg, ei taha ju kummikud. Seetõttu tahaks goretex, aga rahakott ei kannata hästi kasvavat jalga ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:06; 16.08 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin need samad jalanõud Hansapostist ja sain küll kätte. Ootavad kapis kandmist nüüd juba 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 16:22; 16.08 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud Tallinnas Tondil olevatest reeboki ja adidase outlettidest. Kui veab, saab väga soodsalt. Alles oli seal mingid 25 euriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lapsele ostsin Oasics core-tex tossud Sportlandist ja jäid alla 50-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin Limango.de outletist – seal on pidevalt uued pakkumised erinevatele asjadele, millel hoian silma peal. Limangost tellin Eestisse läbi Eshopwedropi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps soodsad gore-tex tossud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.