Esileht Kodunurk Soodsaim elektripakett korteris

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Soodsaim elektripakett korteris

Postitas:
Kägu

Küsimus korterielanikele: millist elektripaketti praegu kasutate ja kas olete sellega rahul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Börs. Rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See muutub iga päev.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

börsipaketile jäin juba siis kui oli suur universaalile üleviimine. Avaldasin soovi börsile jääda veel enne seda, kui hind teatavaks sai (mu teenusepakkuja juures tuli enne kindlat kuupäeva klienditeenindusele öelda, kui ei tahtnud üle minna).

Kuna ma olen peamiselt kodus töötav inimene, siis täitsa rahul olen. Börsil on ka päevasel ajal odavamaid perioode, pesupesemist siis rihin kas lõunasele odavale ajale või nädalavahetusele, ka nädalavahetused on alati odavamad.

Kallim on börsil see aeg kui inimesed hommikuti tööle lähevad, umbes kl 7-9 ja õhtul kui koju jõuavad ja asjatavad, umbes kl 17-21. 10-17 on paljudel päevadel odavam.

No ja lisaks on börsil nagunii juba alates poolest detsembrist olnud peaaegu kogu aeg odavam.

Kui ma viitsiks öösel pesu pesta vms, siis saaks täitsa poolmuidu läbi. Aga samas, eks mul külmkapp näiteks kasutab ka öist elektrit, selles suhtes samuti soodsam.

Universaali kõige suurem miinus on sama hind nii päeval kui öösel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin talvekuudel universaalteenusel. Nüüd nädala eest läksin börsipaketile jälle tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin univ, nüüd valisin Alexela pingevaba

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin universaalil, nüüd Alexela Pingevabal. Väga hea pakett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Börsipakett.

Aga küsiks juurde, et milline võrguteenuse pakett teil on?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuu lõpuni veel vana hinnaga fikseeritud pakett, uuest kuust Alexela pingevaba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Börsipakett. Aga küsiks juurde, et milline võrguteenuse pakett teil on?

See nüüd sõltub küll iga korteri võimalustest ja vajadustest. Näitab ju ise ära, milline tuleb võtta ning kas hetke oma on parim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

börsipaketile jäin juba siis kui oli suur universaalile üleviimine. Avaldasin soovi börsile jääda veel enne seda, kui hind teatavaks sai (mu teenusepakkuja juures tuli enne kindlat kuupäeva klienditeenindusele öelda, kui ei tahtnud üle minna).

Kuna ma olen peamiselt kodus töötav inimene, siis täitsa rahul olen. Börsil on ka päevasel ajal odavamaid perioode, pesupesemist siis rihin kas lõunasele odavale ajale või nädalavahetusele, ka nädalavahetused on alati odavamad.

Kallim on börsil see aeg kui inimesed hommikuti tööle lähevad, umbes kl 7-9 ja õhtul kui koju jõuavad ja asjatavad, umbes kl 17-21. 10-17 on paljudel päevadel odavam.

No ja lisaks on börsil nagunii juba alates poolest detsembrist olnud peaaegu kogu aeg odavam.

Kui ma viitsiks öösel pesu pesta vms, siis saaks täitsa poolmuidu läbi. Aga samas, eks mul külmkapp näiteks kasutab ka öist elektrit, selles suhtes samuti soodsam.

Universaali kõige suurem miinus on sama hind nii päeval kui öösel.

Mis teema selle pesupesemisega on? Kõik halavad, et peavad jälgima odavat hinda. Kas tõesti tarbib pesumasin rohkem elektrit kui õhksoojuspump või põrandakate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka võtab pesumasin elektrit, eriti kuivati. Ja kõik, mida saab öösel teha, tasub öösel teha. Pesumasin mitte lausöösel, vaid nii, et lõpetab hommikuks, saab enne tööleminekut kuivama/kappi panna. Pesumasin ja nõudekas on ju püsikulu, pesevad nii sageli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Energia 200. Pole odavamat näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka võtab pesumasin elektrit, eriti kuivati. Ja kõik, mida saab öösel teha, tasub öösel teha. Pesumasin mitte lausöösel, vaid nii, et lõpetab hommikuks, saab enne tööleminekut kuivama/kappi panna. Pesumasin ja nõudekas on ju püsikulu, pesevad nii sageli.

Öötariif algab tööpäevadel juba kell 22.00 ning nädalavahetustel terve päev, või ma eksin?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Energia 200. Pole odavamat näinud.

Misasi see veel on, pole kuulnudki.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öötariif algab tööpäevadel juba kell 22.00 ning nädalavahetustel terve päev, või ma eksin?

Börsil pole mingeid päeva- ja öötariife, igal tunnil oma hind. Öösiti on hind lihtsalt väga madal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Börsil pole mingeid päeva- ja öötariife, igal tunnil oma hind. Öösiti on hind lihtsalt väga madal.

No seda jaa. Aga ei hakka ju öösel masinaid kasutama, elan küll majas, aga ikka oleks kosta, kui midagi kusagil sumiseb.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka võtab pesumasin elektrit, eriti kuivati. Ja kõik, mida saab öösel teha, tasub öösel teha. Pesumasin mitte lausöösel, vaid nii, et lõpetab hommikuks, saab enne tööleminekut kuivama/kappi panna. Pesumasin ja nõudekas on ju püsikulu, pesevad nii sageli.

Öötariif algab tööpäevadel juba kell 22.00 ning nädalavahetustel terve päev, või ma eksin?

Ja mis see hind sinu arust on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis see hind sinu arust on?

See, mis kellelgi kokku lepitud. Mul pole fixpaketti, ei oska öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öötariif algab tööpäevadel juba kell 22.00 ning nädalavahetustel terve päev, või ma eksin?

Börsil pole mingeid päeva- ja öötariife, igal tunnil oma hind. Öösiti on hind lihtsalt väga madal.

Võrgutasul ikka on ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öötariif algab tööpäevadel juba kell 22.00 ning nädalavahetustel terve päev, või ma eksin?

Elektrilevi lehel on kellaajad  kirjas:

https://www.elektrilevi.ee/abiinfo/paketi-valimine-ja-kasutus

Ja alati on märkus lisaks – kui lepingus pole kokku lepitud teisiti. Nii et ikka pead oma lepingut lugema.

Võrgutasul ikka on ju.

Jah. Öine kasutus on odavam.

Aga ei hakka ju öösel masinaid kasutama, elan küll majas, aga ikka oleks kosta, kui midagi kusagil sumiseb.


Paljud seda just teevadki ja juba ammu valivad just kõige odavamad tunnid, mis ongi enamasti öösiti. Mu külmkapp teeb kõvemat häält kui peaumasin ????. Vahel käin lausa kuulamas, kas ikka töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Börsil pole mingeid päeva- ja öötariife, igal tunnil oma hind. Öösiti on hind lihtsalt väga madal.

No seda jaa. Aga ei hakka ju öösel masinaid kasutama, elan küll majas, aga ikka oleks kosta, kui midagi kusagil sumiseb.

Kehv maja siis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehv maja siis.

Maja pole kehv, aga ma ei sulge uksi. Tsentrifuugi hääl seega kostab. Ammugi pole rott, et peaks üldse kuidagi öösel pesema. Selle euro ikka leiab, et pesta siis, kui tuju on.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küsiks juurde, et milline võrguteenuse pakett teil on?

Aitäh, ma ei teadnudki, et seda ka valida saab. Tuleb logida elektrilevi.ee-sse ja seal näidatakse ette mis parim oleks. Muutus on väikse korteri puhul mõni eur, aga abiks ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin universaalil, nüüd Alexela Pingevabal. Väga hea pakett.

Mis selles head on? Peaaegu sama kallis kui universaal, tundub mulle.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Börsil pole mingeid päeva- ja öötariife, igal tunnil oma hind. Öösiti on hind lihtsalt väga madal.

No seda jaa. Aga ei hakka ju öösel masinaid kasutama, elan küll majas, aga ikka oleks kosta, kui midagi kusagil sumiseb.

Sul on kas väga väike maja v väga vanad masinad. Kaasaegsed premium klassi pesumasinad ja kuivatid on hääletud, isegi kui nad on kõrvaltoas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selles head on? Peaaegu sama kallis kui universaal, tundub mulle.

Kuidas nii? Hetkel 4 senti odavam, järgmisest kuust 7 senti odavam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on kas väga väike maja v väga vanad masinad. Kaasaegsed premium klassi pesumasinad ja kuivatid on hääletud, isegi kui nad on kõrvaltoas.

Mul on 300 m2 maja ja Premium masinad. Tsentrifuug ei ole mitte kunagi hääletu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin talvekuudel universaalteenusel. Nüüd nädala eest läksin börsipaketile jälle tagasi.

Sama siin, kõik kolm elamist tagasi börsile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on kas väga väike maja v väga vanad masinad. Kaasaegsed premium klassi pesumasinad ja kuivatid on hääletud, isegi kui nad on kõrvaltoas.

Mul on 300 m2 maja ja Premium masinad. Tsentrifuug ei ole mitte kunagi hääletu.

No vot mul on hääletu. Kuulmispuuet pole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Kodunurk Soodsaim elektripakett korteris