Esileht Tööelu, raha ja seadused. söögiarved väljas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Teema: söögiarved väljas

Postitas:

Kui palju teil tavaliselt väljas süües pere peale korraga raha läheb? Kui palju kulutate töölõunale?

Meid on peres 3 (mina, mees ja 8a poeg), elame Tallinnas ja väljas lõunatades/õhtustades läheb tavaliselt 30-40 eurot kindlasti (räägin täiesti tavalistest magala söögikohtadest).

Töölõunale läheb keskmiselt 8 eurot kord.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 00:05; 19.08 12:18; 20.08 08:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tööl tasuta lõunastamine. Väljas käin üliharva söömas, paar-kolm korda aastas.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasel korral läks 188€ pluss tipp. polnudki terve perega, üks laps ei saanud tulla, seega neljakesi. tavaliselt ei ole nii suured arved lihtsalt nädalalõpul väljas süües, aga alla 100€ on ka väga raske hakkama saada.

päeval väljas söömas ei käi keegi meist.

+11
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 00:17; 28.08 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeval saab ettevõtte sööklas 2-3 euro eest. Kui õhtust söömas käime kogu perega, siis 40-50 läheb ikka. Peenemates kohtades rohkemgi, aga tavaliselt sellistes lastega ei käi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl on lõunad tasuta.
Väljas söömas terve perega ei käigi.
Viimati käisime 16a tütrega kahekesi, arve läks 12 eurot (kaks praadi+2mahla)

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljas süües umbes 20 koos õlle või veiniga.

Ma magustoite õnneks väga ei taha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui käime koos perega, siis sellistes pubi-laadsetes kohtades, kuna pere ei hinda sööki, mida on vaid paar triipu taldrikul, läheb kuskil 70-80 eurot. Sõbrannadega käime restoranides, seal läheb ühele inimesele sama palju.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 10-20€ nägu, käime enamasti sushit, pitsat või pubitoitu söömas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 10:46; 20.08 11:10; 20.08 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käime kahekesi. Tallinnas.

Tavaline õhtusöök u 30 €.
Kui võtame paar jooki ka, siis u 50 €.
Kui plaanime pikemalt istuda ja veini võtta jne, siis u 100 €.

Lõunad kahele 8-12 €, sõltub kohast. Mõnikord õnnestub ka kodus lõunat süüa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 4 inimest. Käime üpris tihti väljas söömas (mitte pubides ega ka kallites restoranides) Kõige kallimaid roogi tavaliselt ei söö. Arve siis tavaliselt 30-40€.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 11:01; 20.08 09:24; 20.08 18:53; 20.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töölõunale u 5 eurot.
Pubitaolistes kohades käime haruharva, kuna hindame head toitu. Aga viimasel pühapäeval just käisime kolmekesi Pirosmanis, kuna maalt tulles ei viitsinud poodi minna ega süüa teha. Läks 40 eurot – kolm praadi ja joogid.
Mõned korrad aastas käime Eesti tipprestoranides. Arve 200-300 eurot. Seal sees 2x eelroog, põhiroog ja magustoit (mees vahel magustoitu ei võta). Šampanja (pudel) ja kui põhiroog seda nõuab, siis ka pokaal või kaks punast veini.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks 100-200 eurot ikka väga kahju maksta vàljas söömise eest…

+21
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 00:05; 19.08 12:18; 20.08 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos perega keskmiselt 20-25 eurot (lastele võimalusel lasteeine, mina alkoholi ei tarvita, mees võtab tavaliselt õlle), töölõuna on tasuta (tööandja kulul).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl minul 5-7 eurot, kui oma asutuse sööklas söön. Siiski tavatsen rohkem püüda süüa parmates kohtades, siis läheb 12-18 eurot. Viimasel ajal aga koroona puhul käime ehk kaks päeva nädalas kontoris, siis kord söön puhvetis, kord lähen mõnda restorani.

Väljas sööme, kui pole tavaline lõunasöök vaid näiteks õhtul, aga mitte piduõhtul, siis kuskil 85 euro kanti kahe peale. Üksi saan tavaliselt 35 euroga õhtul hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahekesi väljas söömas käies keskmiselt 30-50 kord. Väga peenetes restoranides üldjuhul ei käi. Lõunale kulub mul 4-5 eurot päevas, ei ela Tallinnas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui läheme välja mõnd perekondlikku sündmust tähistama, siis arvestame ca 40 € nägu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 15:25; 28.08 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui läheme välja mõnd perekondlikku sündmust tähistama, siis arvestame ca 40 € nägu.

Ma arvestaks umbes samaga.
Ei saa aru inimestest, kel on kahju see summa terve pere peale maksta, aga ikka on vaja väljas süüa. Selle raha eest ei saa ju väljas kolmele inimesele midagi paremat, kui ise tehes?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:50; 19.08 18:43; 20.08 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi sinna 12-20 kanti jääb tavaliselt pere kohta. Kui last kaasas pole, siis mehega kahekesi maksimaalselt 30. Lihtsalt lapsega käimegi ainult pubilaadsetes kohtades, vaja kiiresti midagi süüa saada – kahesega söömas käimine tuleneb pigem vajadusest ning ei ole just nauditav… Mehega käime sellistes 10€/praad kohtades, vahel mõni jook/magustoit ka, enamasti joome vett.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:53; 19.08 22:09; 21.08 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska summat välja tuua, kuna olen peaaegu loobunud väljas söömisest. Ükskõik mispidi kalkuleerida, kodus söömine tuleb pereinimesele siiski oluliselt soodsam. Ja kui süüa teha oskad, siis ei ole ka kvaliteedis vahet. Olin eile ühe konverentsi raames restoranitoidul, ja supp oli nii vesine lurr, et oma kodus sihukest tehes vajuks ma häbist maa alla.

Üksinda elades olen palju rohkem väljas söönud. Ent neljaliikmelise pere korral tuleb kodus söömine raudselt odavam. Liha praadides või suppi keetes paned poti või panni tulele ja teed kõik koguse seal korraga valmis, vahet pole, kas ühele või neljale. Ent väljas süües tuleb toit ju korrutada neljaga.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl tasuta lõunastamine. Väljas käin üliharva söömas, paar-kolm korda aastas.

Täpselt sama 😀 Need paar-kolm korda aastas on sellised 180-200 euro kanti kahel täiskasvanul (ei, ma ei ole Pardifilee – olen täiesti tavaline keskklassi kägu).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:24; 19.08 16:29; 19.08 16:33; 20.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampanja (pudel) ja kui põhiroog seda nõuab

Nõuab? Milline toit nõuab alkoholi? Ma lahkuks sellisest restoranist, kus mulle puhast allikavett ei serveerita vaid tehakse selgeks, et mu toit nõuab ja eeldab alkoholi.

+10
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:24; 19.08 16:29; 19.08 16:33; 20.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käime üli harva väljas söömas. Kord kuus umbes vaid. Sellisel juhul on ka arve alla 20€ sest käime ühes kindlas kohvikus, kus hinnad võrdlemisi soodsad. Me ei ela Tallinnas ka muidugi.

Ma tegelikult tahaks rohkem väljas söömas käia aga toidu kvaliteet ei ole enamasti seda hinda väärt, mida küsitakse. Ma saan aru, et ega siis ainult söök selle hinna sees ei ole aga ma teen pigem kodus süüa, kui maksan kuskil üleküpsetatud liha või maitsetu salati eest.
Ma ei ütle, et kõik kohad halvad on aga enamused tekitavad sellist “mäh” emotsiooni.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahekesi väljas söömas käies keskmiselt 30-50 kord. Väga peenetes restoranides üldjuhul ei käi. Lõunale kulub mul 4-5 eurot päevas, ei ela Tallinnas.

Miks see “ei ela Tallinnas” on? Konkurentsivõimelises linnas on just hinnad soodsamad kui üksikute restoranidega kohas. Liiati pole restoranide top’pi ammu enam ainult pealinna söögikohtadel asja.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:24; 19.08 16:29; 19.08 16:33; 20.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Restoranides, pubides haruharva. Kui siis pigem veinitamas õhtuti.
Lastega samas tihti mõnes kiirtoidukohas, siis läheb kuskil 10-15€-
Tööpäeval käin küll, umbes 3-4€ lõuna kohta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:42; 19.08 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jääbki vist saladuseks, kuskohas teemaalgataja lõunatab, et 8 eur peab maksma (ja miks ta soodsamat kohta ei otsi)

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 17:21; 20.08 11:22; 21.08 08:57; 21.08 10:58; 28.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töölõunale läheb keskmiselt 8 eurot kord.

Seda on küll palju. Töötan Tartus ja käisin just korralikus kohas lõunal, 4 eurot oli päevapraad, terve praad. Vett ja kohvi võis lisaks juurde võtta.
Tallinnas tööpäeva keskel lõunale minnes läks ka kuni 5 eurot, ka kesklinnas (ok, vanalinna kõige peenematesse kohtadesse ei läinud).
Kui soodsamalt tahta, siis Tallinnas on supid 3-4 eurot olnud (ja mul tööalaselt ikka kesklinna piirkond olnud), tagasihoidlikemates kohtades isegi alla. Ja Tartus saab sama eest ka prae või pool päevapraadi, kui natuke soodsam koht valida.

Enamasti söön tööl kaasavõetud toitu või kasutan asutuse poolt pakutavat toitlustusvarianti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töölõuna 3-5 eurot, mehega kahekesi käime peamiselt pitsat söömas, nii et saame 20-ga hakkama. Viimane koos lõunatamine oli välismaal, arve oli 46 eurot ja meie jaoks on see vist suurim arve seni lõuna eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täälõunale väljas igapäevaselt ei kuluta, sest mul on töö kodus (ikka 5p nädalas nagu kombeks) ja ma söön kodus, kuidas juhtub. Mõnikord väga kiirel päeval olen woltiga tellinud, siis ma arvestan, et üks tellimus on mul alati umbes 17-18€, aga sellest siis jätkub küll rohkem kui üheks söögikorraks.

Kui olen kodust väljas, kus on mingi töökohtumine, siis ma arvestan siiski ka vähemalt 20€ga, sest ma ei käi kohtumas odavates sööklates, vaid pigem väiksemates kohvikutes/restoranides ja kohtumine ei ole harilikult mingi kiire lõuna, vaid kestab kaks tundi rahulikult (mõnikord kauem).

Perega koos väljas… Sõltub asjaoludest, aga ühe inimese peale peab kodust väljas söömiseks arvestama ikka mingi 10€ miinimum. Palju oleneb ju kohast, kuhu minna, kui kaua seal olla. Nii et kui te käite kolmekesi väljas söömas ja kulub 30-40 eurot, siis see ongi selline sästupakett väljas söömine, võib ka rohkem minna. soe toit, jook, vbla ka magustoit ja ongi kümnekas kulunud naksti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampanja (pudel) ja kui põhiroog seda nõuab

Nõuab? Milline toit nõuab alkoholi? Ma lahkuks sellisest restoranist, kus mulle puhast allikavett ei serveerita vaid tehakse selgeks, et mu toit nõuab ja eeldab alkoholi.

Igasugune viisakam roog nõuab veini kõrvale. Kapsas hakklihaga muidugi mitte.

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:50; 19.08 18:43; 20.08 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampanja (pudel) ja kui põhiroog seda nõuab

Nõuab? Milline toit nõuab alkoholi? Ma lahkuks sellisest restoranist, kus mulle puhast allikavett ei serveerita vaid tehakse selgeks, et mu toit nõuab ja eeldab alkoholi.

Igasugune viisakam roog nõuab veini kõrvale. Kapsas hakklihaga muidugi mitte.

Siis oleks meie ammu nälga surnud, sest kumbki ei tarvita alkoholi. Igapäevaselt kapsast hakklihaga ka ei söö.

Väljas söömas käies – sõltub kohast ja ajast. On läinud 3 peale 30 ja vähem EUR ja ka kahekesi süües 260EUR. See kõik siis alati ja igal pool ilma alkoholita.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. söögiarved väljas