Esileht Tööelu, raha ja seadused. söögiarved väljas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: söögiarved väljas

Me käime üli harva väljas söömas. Kord kuus umbes vaid. Sellisel juhul on ka arve alla 20€ sest käime ühes kindlas kohvikus, kus hinnad võrdlemisi soodsad. Me ei ela Tallinnas ka muidugi.

Ma tegelikult tahaks rohkem väljas söömas käia aga toidu kvaliteet ei ole enamasti seda hinda väärt, mida küsitakse. Ma saan aru, et ega siis ainult söök selle hinna sees ei ole aga ma teen pigem kodus süüa, kui maksan kuskil üleküpsetatud liha või maitsetu salati eest.

Ma ei ütle, et kõik kohad halvad on aga enamused tekitavad sellist “mäh” emotsiooni.

Mina tunnen ka täpselt samamoodi, et enamasti on mul restoranis süües selline emotsioon, et “oli kah”. Restorani minnes eeldaks ikkagi tõelist maitseelamust, midagi sellist, mis on parem kui kodus tehtud roog. Olen seda kogenud aga haruharva.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun.
Samas

Šampanja (pudel) ja kui põhiroog seda nõuab

Nõuab? Milline toit nõuab alkoholi? Ma lahkuks sellisest restoranist, kus mulle puhast allikavett ei serveerita vaid tehakse selgeks, et mu toit nõuab ja eeldab alkoholi.

Igasugune viisakam roog nõuab veini kõrvale. Kapsas hakklihaga muidugi mitte.

Nõustun.
Samas ka kapsa-hakkliharoale sobib valge vein kenasti kõrvale.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:42; 19.08 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 4 inimest. Käime üpris tihti väljas söömas (mitte pubides ega ka kallites restoranides) Kõige kallimaid roogi tavaliselt ei söö. Arve siis tavaliselt 30-40€.

Jagage palun neid kohti, kus on võimalik 30.- eur-ga neljakesi söönuks saada. Eeldan, et kuivalt ei söö, vaid klaasike mahla ka mahub sinna sisse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 4 inimest. Käime üpris tihti väljas söömas (mitte pubides ega ka kallites restoranides) Kõige kallimaid roogi tavaliselt ei söö. Arve siis tavaliselt 30-40€.

Jagage palun neid kohti, kus on võimalik 30.- eur-ga neljakesi söönuks saada. Eeldan, et kuivalt ei söö, vaid klaasike mahla ka mahub sinna sisse.

Enamasti on kannuvesi tasuta, selle võtamegi. Tundub jabur maksta pudelivee eest, kui on kannuvee variant, kuhu on tihti ka näiteks sidrunit lisatud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:53; 19.08 22:09; 21.08 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju teil tavaliselt väljas süües pere peale korraga raha läheb? Kui palju kulutate töölõunale?

Meid on peres 3 (mina, mees ja 8a poeg), elame Tallinnas ja väljas lõunatades/õhtustades läheb tavaliselt 30-40 eurot kindlasti (räägin täiesti tavalistest magala söögikohtadest).

Töölõunale läheb keskmiselt 8 eurot kord.

Õhtustamas käid magala söögikohtades ja töölõuna on 8€?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööle võtan söögi kaasa
Väljas käin korra mitme kuu jooksul söömas, siis kulub alati 100+

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahekesi käime mehega lihtsates söögikohtades, on arved 25-45 EUR. Nüüd lastega käime üliharva, lapsed liiga väikesed. Ja nüüd ei tahagi lihtsalt kõhtu täis söömas käia 30 EUR eest, tahaks maitseelamust, midagi super head, aga see jälle maksab arvatavasti 100+ EUR ja seda ei raatsi ausalt öeldes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töölõunale läheb keskmiselt 8 eurot kord.

Seda on küll palju. Töötan Tartus ja käisin just korralikus kohas lõunal, 4 eurot oli päevapraad, terve praad. Vett ja kohvi võis lisaks juurde võtta.

Tallinnas tööpäeva keskel lõunale minnes läks ka kuni 5 eurot, ka kesklinnas (ok, vanalinna kõige peenematesse kohtadesse ei läinud).

Kui soodsamalt tahta, siis Tallinnas on supid 3-4 eurot olnud (ja mul tööalaselt ikka kesklinna piirkond olnud), tagasihoidlikemates kohtades isegi alla. Ja Tartus saab sama eest ka prae või pool päevapraadi, kui natuke soodsam koht valida.

Enamasti söön tööl kaasavõetud toitu või kasutan asutuse poolt pakutavat toitlustusvarianti.

Tallinnas kipub see asi olema, et kesklinnas saabki oluliselt odavamalt lõunat süüa kui mujal linnas. Kohti rohkem, konkurents suurem, sööjate kontsentratsioon ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Töötan nö ärikvartalis ja lõunad on lühikesed (st pole aega ega viitsimist kuhugi kaugemale minna enamasti). Lõunasöök on kuskil 6-7 eurot (vahel päevapakkumine, vahel salat)ja jook ka kõrvale ja ca 8 eurot ongi koos.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 00:05; 19.08 12:18; 20.08 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 4 inimest. Käime üpris tihti väljas söömas (mitte pubides ega ka kallites restoranides) Kõige kallimaid roogi tavaliselt ei söö. Arve siis tavaliselt 30-40€.

Jagage palun neid kohti, kus on võimalik 30.- eur-ga neljakesi söönuks saada. Eeldan, et kuivalt ei söö, vaid klaasike mahla ka mahub sinna sisse.

Minule vastasid. Elan Tartus. Lapsed võtavad lastemenüüst, joogi ka. Mina tavaliselt joon kohvi. Mees võtab juua harva. Siin ei ole arvestatud magustoiduga. Praeguste hindadega pigem 40€ kanti jah.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 11:01; 20.08 09:24; 20.08 18:53; 20.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl üle 5€ei läinud, pigem vähem.
Väljas käies (ei mõtle peent restot vaid tavaline pubi vms) siis u 10€/inimene.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:55; 20.08 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 4 inimest. Käime üpris tihti väljas söömas (mitte pubides ega ka kallites restoranides) Kõige kallimaid roogi tavaliselt ei söö. Arve siis tavaliselt 30-40€.

Jagage palun neid kohti, kus on võimalik 30.- eur-ga neljakesi söönuks saada. Eeldan, et kuivalt ei söö, vaid klaasike mahla ka mahub sinna sisse.

Minule vastasid. Elan Tartus. Lapsed võtavad lastemenüüst, joogi ka. Mina tavaliselt joon kohvi. Mees võtab juua harva. Siin ei ole arvestatud magustoiduga. Praeguste hindadega pigem 40€ kanti jah.

Kui sa käid lihtsalt kohvi joomas ja vaatad, kuidas su lapsed mingit vinkueinet nosivad, siis see ei ole minu arust päris “väljas söömas” käimine, mille kohta küsiti.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:50; 19.08 18:43; 20.08 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagage palun neid kohti, kus on võimalik 30.- eur-ga neljakesi söönuks saada. Eeldan, et kuivalt ei söö, vaid klaasike mahla ka mahub sinna sisse.

Põhimõtteliselt Armudus saab, oleneb, mida tellid. Lõunapakkumised pidid neil head olema. Klass allpool on näiteks Nõmme Sõõrikukohvik, aga see on ehtne söökla, kuid toit iseeenesest on aus ja kõrvale saab osta vana hea sõõriku. Teine söökla, kus kannatab käia, on Kaffel. Kolmas, aga mittesöökla, on Pannkoogimaja, kusjuures pannkoogiportsjonid on nii suured, et midagi “soojenduseks” polegi vaja. Aga jah, pigem on need alla30 kohad ikkagi sööklad või kiirtoidukohad, sest isegi sushile kulub tavaliselt vähemalt 10€/nägu. Ning olen teadlik, et ükski neist ei ole restoraaaan, kuid esimene ja viimane on täiesti okeid söögikohad, kui tahad soodsalt kõhtu täis saada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 10:46; 20.08 11:10; 20.08 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa käid lihtsalt kohvi joomas ja vaatad, kuidas su lapsed mingit vinkueinet nosivad, siis see ei ole minu arust päris “väljas söömas” käimine, mille kohta küsiti.

Ta ju vastas küsimusele, mida ta joob, mitte mida ta sööb!!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 17:21; 20.08 11:22; 21.08 08:57; 21.08 10:58; 28.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on viieliikmeline pere. Üldiselt kui lihtsalt midagi kõhutäiteks püüda saada on u. 20 euroga ka võimalik hakkama saada. Kui head toitu tahta, siis ikka arvestan vähemalt 50 eurose väljaminekuga.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 12:02; 21.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt Armudus saab, oleneb, mida tellid.

Saslõkk on 12.- seal. Pole väga odav koht.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 15:41; 20.08 16:48; 20.08 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt Armudus saab, oleneb, mida tellid.

Saslõkk on 12.- seal. Pole väga odav koht.

Seal on teisigi asju menüüs. Netis on menüü üleval, vaata ise.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 10:46; 20.08 11:10; 20.08 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on viieliikmeline pere. Üldiselt kui lihtsalt midagi kõhutäiteks püüda saada on u. 20 euroga ka võimalik hakkama saada. Kui head toitu tahta, siis ikka arvestan vähemalt 50 eurose väljaminekuga.

Head toitu viiele inimesele 50 euroga? Mingi nali või? Head toitu sellisele inimeste arvule saab alates 200. Tundub, et arusaamine heast toidust on inimestel ikka väga erinev.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.08 16:35; 21.08 01:39; 21.08 10:56; 21.08 13:35; 27.08 21:34; 29.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head toitu viiele inimesele 50 euroga? Mingi nali või? Head toitu sellisele inimeste arvule saab alates 200. Tundub, et arusaamine heast toidust on inimestel ikka väga erinev.

50 eurot ühele ilmselt mõtles, mis on tavaline taks ühe joogiga.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 15:41; 20.08 16:48; 20.08 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl ma käisin söömas Dvigatelis, väga head ja odavad toidud.
Perega nt Lidos saab söönuks 30ga vabalt 4-liikmelisena. Samuti Chopstickis. Ka Attimos.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:55; 20.08 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres 4 inimest. Käime üpris tihti väljas söömas (mitte pubides ega ka kallites restoranides) Kõige kallimaid roogi tavaliselt ei söö. Arve siis tavaliselt 30-40€.

Jagage palun neid kohti, kus on võimalik 30.- eur-ga neljakesi söönuks saada. Eeldan, et kuivalt ei söö, vaid klaasike mahla ka mahub sinna sisse.

Minule vastasid. Elan Tartus. Lapsed võtavad lastemenüüst, joogi ka. Mina tavaliselt joon kohvi. Mees võtab juua harva. Siin ei ole arvestatud magustoiduga. Praeguste hindadega pigem 40€ kanti jah.

Kui sa käid lihtsalt kohvi joomas ja vaatad, kuidas su lapsed mingit vinkueinet nosivad, siis see ei ole minu arust päris “väljas söömas” käimine, mille kohta küsiti.

Ei, me kõik sööme. Joon juurde kohvi nt, vahel ka tasuta vesi juures. Jah, lasteeineks on tihti ka friikad viineritega (see ju paljudes kohvikutes).
Milles ikkagi probleem? Et meil ei lähe tavaliselt a la 60€? Kui korra nädalas käime, siis ei saagi laiata, läheb kalliks. Mina saan 7€ – 8€ toidust (salat, pasta, risoto, vahel supp) kõhu täis ???? Mees pole ka õnneks suure söömaga. Kui järele mõelda, siis selline tavaline väljas söömine lähebki 40€ kanti perega. Tähistamisel läheme veidi peenematesse kohtadesse ja siis sööme – joome nii 60€ eest.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 11:01; 20.08 09:24; 20.08 18:53; 20.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-liikmeline pere – käisime hiljuti restos. Läks 130 euri. Lõunat ei söö väljas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head toitu viiele inimesele 50 euroga? Mingi nali või? Head toitu sellisele inimeste arvule saab alates 200. Tundub, et arusaamine heast toidust on inimestel ikka väga erinev.

Sinu arusaamine on selline, et toit on hea ainult siis, kuid see maksab palju?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu arusaamine on selline, et toit on hea ainult siis, kuid see maksab palju?

Ilmselgelt peeti silmas restorani, kus 50.- ühele koos ühe joogiga on tavaline taks. Võtad ju eelroa, pearoa ning magustoidu. Viisin alles ämma sünnipäeva puhul koos oma kahe täiskasvanud lapsega lõunale, läks 230.- Kaks meist alkot juurde ei võtnud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 15:41; 20.08 16:48; 20.08 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toon ca 40€ väljas söömisele siis konkreetse menüü ka. Näiteks Tartus kohvik Spargel – vabalt saab 2 täiskasvanut ja 2 last nii 40€ eest söönuks. Jätkub ka paariks magustoiduks.
http://www.spargel.ee/menuu

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 11:01; 20.08 09:24; 20.08 18:53; 20.08 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad ju eelroa, pearoa ning magustoidu.

Restoranis saaksin sellega hakkama, pubis kindlasti mitte. Kodus ei söö me samuti käikude kaupa, aga tean, et väga paljud pered söövad. Imetlen nende viitsimist kokata ja kõhumahtu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 16:24; 19.08 16:29; 19.08 16:33; 20.08 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head toitu viiele inimesele 50 euroga? Mingi nali või? Head toitu sellisele inimeste arvule saab alates 200. Tundub, et arusaamine heast toidust on inimestel ikka väga erinev.

Sinu arusaamine on selline, et toit on hea ainult siis, kuid see maksab palju?

Ei, vaid hea toit maksabki palju.200 viiele inimesele ei ole palju, vaid täitsa keskmine.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.08 16:35; 21.08 01:39; 21.08 10:56; 21.08 13:35; 27.08 21:34; 29.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, vaid hea toit maksabki palju.200 viiele inimesele ei ole palju, vaid täitsa keskmine.

OK niisiis oled nõus, et maitsvat toitu leiab erinevates hinnaklassides. 200 viiele keskmine s.t. arve võib olla nii 50 kui 400 teinekord

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 17:21; 20.08 11:22; 21.08 08:57; 21.08 10:58; 28.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, vaid hea toit maksabki palju.200 viiele inimesele ei ole palju, vaid täitsa keskmine.

OK niisiis oled nõus, et maitsvat toitu leiab erinevates hinnaklassides. 200 viiele keskmine s.t. arve võib olla nii 50 kui 400 teinekord

50 euro eest viiele saab ehk igaühele eelroa või desserdi, aga mitte midagi muud. Pubitoit on alati saast.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.08 16:35; 21.08 01:39; 21.08 10:56; 21.08 13:35; 27.08 21:34; 29.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50 euro eest viiele saab ehk igaühele eelroa või desserdi, aga mitte midagi muud. Pubitoit on alati saast.

Toidu kohta on inetu öelda saast.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 17:21; 20.08 11:22; 21.08 08:57; 21.08 10:58; 28.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. söögiarved väljas