Esileht Tööelu, raha ja seadused. söögiraha kulu kuus

Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 1,072 )

Teema: söögiraha kulu kuus

Postitas:
Kägu

– kõigil pole aega. Ei hakka arst näiteks peale öövalvet Grossi poodi minema ja raieliha tükeldama.

Ma käin küll just pärast öövalvet turul, hea rahulik ja nagunii vara liikvel, kuhugi kiiret ei ole. Olen seal tihti ka kolleege kohanud.

Mul oleks magama kiire.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas on ju Kalamajas spets kalaturg iga nädal laupäeviti. Seal palju erinevaid pakkujaid ja alati leiab midagi. Meie varume sealt nädala jagu ette värsket kala, supikala ja suitsetatud kala, marineerimiseks jne. Balta turul on ka väga korralik kalasaal ja palju võimalusi, lisaks Arsenalis Kalaarsenal (pigem veidi kallim, aga seal hea tuunikala ja muidu palju maitsvat)

Kui meelega tahadki kõige kallimatest kohtadest osta, siis muidugi, lase edasi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole ühtegi tuttavat, kes linnakorteri avatud köögis lihakeha tükeldaks.

Mis pagana tükeldamisest sa koguaeg sonid-poest ostad valmistükeldatud liha, mitte ei vea tervet siga koju suure toa lauale.

No ei sonita siin midagi. Üks kodukokk ju ütles, et iga normaalne inimene omab lihakeha tükeldamiseks sobivat nuga või saagi. Kui ei oma, oled niiii eluvõõras.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega kahekesi ja umbes 500 kuus. Võib-olla ka veidi rohkem, ka 1000 võib minna. Kahekesi oleme umbes paar aastat. Et miks kõikumine nii suur on? Sellepärast, et meil on viis täiskasvanud last ja me teeme meil ka koos söömisi, kus kulutame rohkem ja ostame ehk muid asju, mida mehega igapäevaselt ei söö. Kui me eile sõime näiteks toorelt praetud kartuleid ja heeringat koore ja sibulaga kõrvale, siis lastele ja lastelastele seda ei paku väga, sest nemad ei ole selle sööjad ja tahaks koosolemise puhul midagi muud ju teha. Umbes korra nädalas sööme mehega väljas, aga mitte restoranis, ikka tavalistes kohtades, kus praad on nii 4-8 eurot. Olen elus enne praegust väga palju süüa teinud ja nüüd püüame mehega lihtsamalt saada läbi. Samas mitte nii ka, et endale midagi ei luba. See lubamine ongi väljas söömine.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole ühtegi tuttavat, kes linnakorteri avatud köögis lihakeha tükeldaks.

Mis pagana tükeldamisest sa koguaeg sonid-poest ostad valmistükeldatud liha, mitte ei vea tervet siga koju suure toa lauale.

No ei sonita siin midagi. Üks kodukokk ju ütles, et iga normaalne inimene omab lihakeha tükeldamiseks sobivat nuga või saagi. Kui ei oma, oled niiii eluvõõras.

Liha muide müüakse poes ja turul tükeldatult. Isegi koodi saad lasta turul pooleks lüüa.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nii muidu lihtsalt huvi pärast, kuidas need lihakäntsakad, ise tehtud pasta ja suitsutatud angerjad ka proua kaalus kajastuva- “Märkamatult on ligi  hiilinud 10 kg…”

No kui kogu aeg köögis vaaritada ja perekonnale selle läbi oma armastust näidata.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te kõik arvutada ja jälgida viitsite? Ma tõesti ei tea, palju meie kuueliikmelisel perel kuus toidule kulub. Loomulikult vaatan poes hindu ja ostan soodsamat kaupa, päris palju ka sama kuupäeva allahindlusega toitu, aga ostutšekke ma ei korja (ei võta neid poest kunagi) ja pangaarvelt ka näpuga järge ei aja, et kui palju just toidupoes kulutasin.. Kõik arved maksan kohe palgapäeval kõik ära, võtan autol paagi kütet täis ja ülejäänud raha ongi mõeldud toit+muud igapäevased asjad.

Kulub palju kulub, päris ilma söömata inimesed siiski elada ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te kõik arvutada ja jälgida viitsite? Ma tõesti ei tea, palju meie kuueliikmelisel perel kuus toidule kulub. Loomulikult vaatan poes hindu ja ostan soodsamat kaupa, päris palju ka sama kuupäeva allahindlusega toitu, aga ostutšekke ma ei korja (ei võta neid poest kunagi) ja pangaarvelt ka näpuga järge ei aja, et kui palju just toidupoes kulutasin.. Kõik arved maksan kohe palgapäeval kõik ära, võtan autol paagi kütet täis ja ülejäänud raha ongi mõeldud toit+muud igapäevased asjad.

Kulub palju kulub, päris ilma söömata inimesed siiski elada ei saa.

Ega siin kõik ei arvutagi. Kui sissetulekud on väiksemapoolsed või sinna kanti ja laekuvad pangaarvele ja elatakse palgapäevast palgapäevani enam vähem, siis ei saa väga palju mööda pnna inimene kulude arvutamisega. Sest ära läheb see, mis laekub. Näiteks tuleb 1000 eurot palk arvele, siis kui toitu ei arvesta, siis võta maha teised kindlad summad; kulud eluasemele, sh laen, kui on. Ja kulud autole, kui on. Kui osta jope või kombekas, saapad või muu kindel asi, siis see ka maha. Kõik, mis üle jääb sellest, ongi söögiraha, kaasa arvatud pesuvahendid või kassitoit. Rohkem kuluda väga ei saa, kui see, mis tuleb sellisel juhul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liha muide müüakse poes ja turul tükeldatult. Isegi koodi saad lasta turul pooleks lüüa.

Mis poes ja turul!

mõisaprouale toovad talumehed koju terveid lihakehasid mida siis proua kahel kargul seistes osavasti tükeldab.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on harjumus eelarvet pidada ja seetõttu tean ka täpselt toidule kuluvaid summasid. Mulle on oluline, et lisaks igakuistele kuludele suudaksin piisavalt ka säästa. Ennast tundes teeksin palju rohkem emotsioonioste, kui eelarvet ei peaks ning suudaksingi vabalt kogu kohustuslikest maksudest üle jääva raha kuu jooksul kulutada. Arvestamine aga distsiplineerib ning säästmiseks jääb rohkem.

Viimased kuud olen lisaks toidupoe arvete kirja panemisele rohkem tähelepanu pööranud ka sellele, mida toidupoest osta ning väidan endiselt, et hästi planeerides on võimalik täisväärtuslikult toituda ka tagasihoidlikuma eelarve juures.
Mul selle kuu toidukuluks (mina + 2 last) tuleb ca 380 eurot, mida on mõnevõrra rohkem kui eelmisel kuul, mil tõesti kulutasin rohkem aega selleks, et erinevatest poodidest paremaid pakkumisi otsida. Ajakulu säästmiseks novembris nii palju ringi ei tiirutanud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei sonita siin midagi. Üks kodukokk ju ütles, et iga normaalne inimene omab lihakeha tükeldamiseks sobivat nuga või saagi. Kui ei oma, oled niiii eluvõõras.

Niiii tüüpiline on loetust mitte aru saada ja seda omal moel tõlgendada. Tavalise rumala ja pealiskaudse käo käitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te kõik arvutada ja jälgida viitsite? Ma tõesti ei tea, palju meie kuueliikmelisel perel kuus toidule kulub. Loomulikult vaatan poes hindu ja ostan soodsamat kaupa, päris palju ka sama kuupäeva allahindlusega toitu, aga ostutšekke ma ei korja (ei võta neid poest kunagi) ja pangaarvelt ka näpuga järge ei aja, et kui palju just toidupoes kulutasin.. Kõik arved maksan kohe palgapäeval kõik ära, võtan autol paagi kütet täis ja ülejäänud raha ongi mõeldud toit+muud igapäevased asjad.

Kulub palju kulub, päris ilma söömata inimesed siiski elada ei saa.

Ma ka ei arvuta. Kulub, palju kulub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emotsioonioste enam eriti ei tee; poes käin nimekirjaga. Kui midagi on soodne, siis ostan ja muudan järgmise päeva menüüd. Valmistoite ei osta, väljas ei söö; tööle võtame toidu kaasa.  Sõpradega ühisüritusi pidades jagame ära, kes mida lauale kaasa võtab, toiduga ei priiska. Ületarbimine on vähene, toitu ära ei viska. Päris hea tunne on, kui pidusöök erineb tavatoidust (vahepeal oli juba tunne, et tahaks midagi head, aga ei tea, mida, sest kõike head sai niigi igapäevaselt süüa).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on harjumus eelarvet pidada ja seetõttu tean ka täpselt toidule kuluvaid summasid. Mulle on oluline, et lisaks igakuistele kuludele suudaksin piisavalt ka säästa. Ennast tundes teeksin palju rohkem emotsioonioste, kui eelarvet ei peaks ning suudaksingi vabalt kogu kohustuslikest maksudest üle jääva raha kuu jooksul kulutada. Arvestamine aga distsiplineerib ning säästmiseks jääb rohkem.

Säästmine peaks toimuma ENNE toidu ostmist, st maksad kulud, paned teatud summa säästukontole ning ülejäänu kulutad toiduks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nov 200. Eur. (poodi jälle neljap. Seega on kuu koos, kavatsen arvepidamist jätkata).

Arvan, et arvepidamine vähendas kulutusi. Varem viskasin rohkem ära, planeerisin pidevalt väikese varuga toite, rohkem oli poodi vaja.

Üllatavalt hästi sain hakkama, mitu väljas (päevast) normaalset söömist, veel burger ja kohvid koolipäevadel. Paar koogiküpsetamist oli ka.

Muul ajal kokkasin kodus, poolfabrikaate ega valmistoite ei tarbi (tavaline tooraine, peamiselt kala+liha+kana ja palju köögivilju. Õunu on keldris, puuvilju ostsin seetõttu vähe, köögivilju palju, pressisin ka värskeks mahlaks. Hommikuti müüsli+puder. (võikusid ei söö).

Ostsin maitseelistuse järgi.

Naine+kass

Hinnad julmalt tõusnud. Arvepidamine tõttu söön kodus rohkem ära, alati pole poodi vajagi, kapis tihti midagi veel võtta ja teha, olin mitu x käiku  edasi lükanud (kui kuus 1-2 x poodimineku edasi saab lükata ongi ca 50 eur kokku hoitud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma ka homme poodi ei lähe, siis lõin kokku: elan üksi ning toidukulu 160€, mille hulgas ka mõned korrad väljas söömist/woltimist. Toidukulu alla arvasin ka kohaletoomise teenustasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säästmine peaks toimuma ENNE toidu ostmist, st maksad kulud, paned teatud summa säästukontole ning ülejäänu kulutad toiduks.

Mina panen oma 1100 eurosest palgast esimese asjana 200 säästuarvele ja siis hakkan ülejäänuga toimetama. Seda õpetab iga säästuportaal, et säästetakse enne, mitte kuu lõpus, et kas üldse on midagi kõrvale panna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nov 200. Eur. (poodi jälle neljap. Seega on kuu koos, kavatsen arvepidamist jätkata).

Arvan, et arvepidamine vähendas kulutusi. Varem viskasin rohkem ära, planeerisin pidevalt väikese varuga toite, rohkem oli poodi vaja.

Üllatavalt hästi sain hakkama, mitu väljas (päevast) normaalset söömist, veel burger ja kohvid koolipäevadel. Paar koogiküpsetamist oli ka.

Muul ajal kokkasin kodus, poolfabrikaate ega valmistoite ei tarbi (tavaline tooraine, peamiselt kala+liha+kana ja palju köögivilju. Õunu on keldris, puuvilju ostsin seetõttu vähe, köögivilju palju, pressisin ka värskeks mahlaks. Hommikuti müüsli+puder. (võikusid ei söö).

Ostsin maitseelistuse järgi.

Naine+kass

Hinnad julmalt tõusnud. Arvepidamine tõttu söön kodus rohkem ära, alati pole poodi vajagi, kapis tihti midagi veel võtta ja teha, olin mitu x käiku edasi lükanud (kui kuus 1-2 x poodimineku edasi saab lükata ongi ca 50 eur kokku hoitud.

Üsna segane jutt ????

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina panen oma 1100 eurosest palgast esimese asjana 200 säästuarvele ja siis hakkan ülejäänuga toimetama. Seda õpetab iga säästuportaal, et säästetakse enne, mitte kuu lõpus, et kas üldse on midagi kõrvale panna.

Väga õige. Ma panen viimased 22 aastat oma sissetulekutest esimese asjana 20% kõrvale ja kasutan seda reisimiseks. Kuu lõpu ülejäägi panen teisele kontole ja kasutan seda nt auto liisingust väljaostmisele/riiete/opi/misiganes suurtele kulutustele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nii muidu lihtsalt huvi pärast, kuidas need lihakäntsakad, ise tehtud pasta ja suitsutatud angerjad ka proua kaalus kajastuva- “Märkamatult on ligi hiilinud 10 kg…”

No kui kogu aeg köögis vaaritada ja perekonnale selle läbi oma armastust näidata.

Oh sind viha ja ärapanemist täis lihtsakest küll 🙂 Liha söön ma väga väikestes kogustes, armastan rohkem salatit ja juurikaid, angerjat läheb korraga ka väike tükk – liiga rasvane mu jaoks, värske pasta ei anna rohkem kaloreid kui sinu paljukiidetud VeskiMati plönnid.Mis puudutab kaalu siis juba viimased 15 aastat on kaal 53 +/- 1 kg olnud.

Abikaasa ja poeg küll söövad tunduvalt rohkem aga nad on ka elukutselised sportlased ja burksi pealt juba kestvusalaga ei tegele. Aga sulle on see kõik ilmselt väga keeruline aru saada, et inimene armastab sporti teha ja selle juurde veel tervislikult toitud … appi millised nõmedad enesepiitsutajad. Lihtsam oleks ju telku ees lösutades reality seriaale vaadata endal ajud pehmed rämpstoidu söömisest.

Ahjaa, erinevalt sinust teen ka päris kõvasti trenni.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Abikaasa ja poeg küll söövad tunduvalt rohkem aga nad on ka elukutselised sportlased

Mis puudutab kaalu siis juba viimased 15 aastat on kaal 53 +/- 1 kg olnud.

🙂 🙂

Väga äge, modell ja 2 profisportlast ja veel isa ja poeg korraga, vanus on vaid number, kui

isetehtud pastat süüa.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa ja poeg küll söövad tunduvalt rohkem aga nad on ka elukutselised sportlased

Mis puudutab kaalu siis juba viimased 15 aastat on kaal 53 +/- 1 kg olnud.

???? ????

Väga äge, modell ja 2 profisportlast ja veel isa ja poeg korraga, vanus on vaid number, kui

isetehtud pastat süüa.

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam. Avarda oma silmaringi enne kui sappi pritsima hakkad.

Või oled sa põhimõtteliselt tervisliku toitumise vastane ? Juurikad on vastikud, värske liha ei kõlba  – viiner ja friikad ning supermarketi valmistoit on ok ? Näitena toodud isetehtud värske pasata ei ole imeravim aga maitseb ikka kordades parem kui poest ostetud kuiv. Või äkki sa pole kunagi proovinud ?

Miks sa üritad meeleheitlikult teisi maha teha ? Kuna ise ei ole elus midagi saavutanud ja kaalud 100 kg. seda salaja häbenedes aga teistele kuulutades kui kehapositiivne sa oled ?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina panen oma 1100 eurosest palgast esimese asjana 200 säästuarvele ja siis hakkan ülejäänuga toimetama. Seda õpetab iga säästuportaal, et säästetakse enne, mitte kuu lõpus, et kas üldse on midagi kõrvale panna.

Väga õige. Ma panen viimased 22 aastat oma sissetulekutest esimese asjana 20% kõrvale ja kasutan seda reisimiseks. Kuu lõpu ülejäägi panen teisele kontole ja kasutan seda nt auto liisingust väljaostmisele/riiete/opi/misiganes suurtele kulutustele.

Ma väljendasin ennast segaselt. Ka mina panen kuu alguses osa sissetulekust kõrvale, aga just selleks, et ülejäänud nö kuuks alles jäävat raha mitte viimseni ära kulutada, pean ka eelarvet. Nii on kuu lõpuks sääst suurem kui esialgu planeeritu, ilma arvet pidamata suudaksingi selle kuu lõpuks ära kulutada teades, et säästud on ju juba olemas.
Muidugi võiksin kuu alguses säästa suurema % ja jätta kohe igapäevakulutusteks vähem raha, aga siis ka peaksin ikkagi eelarvestama, et vähemaga toime tulla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam.

Hästi vahutad, maailmameistri vaaritav koduproua.

Oma muust säravast karjäärist võiks ka

kirjutada, siis oleks “Aasta 2022 Unemalmate Proua” leitud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam.

Hästi vahutad, maailmameistri vaaritav koduproua.

Oma muust säravast karjäärist võiks ka

kirjutada, siis oleks “Aasta 2022 Unemalmate Proua” leitud.

Tôesti kellele sellust vahtu vaja on? Elukutselustele meessportlastele isetehtud makaronid okey peenemalt pasta, mis koosneb vesi+jahu! Mis energiat sealt sportlane ka saab? Neid maailmameistreid küll odav üleval pidada, vesi ja jahu, kerkivad kui kakukesed.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa ja poeg küll söövad tunduvalt rohkem aga nad on ka elukutselised sportlased

Mis puudutab kaalu siis juba viimased 15 aastat on kaal 53 +/- 1 kg olnud.

???? ????

Väga äge, modell ja 2 profisportlast ja veel isa ja poeg korraga, vanus on vaid number, kui

isetehtud pastat süüa.

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam. Avarda oma silmaringi enne kui sappi pritsima hakkad.

Või oled sa põhimõtteliselt tervisliku toitumise vastane ? Juurikad on vastikud, värske liha ei kõlba – viiner ja friikad ning supermarketi valmistoit on ok ? Näitena toodud isetehtud värske pasata ei ole imeravim aga maitseb ikka kordades parem kui poest ostetud kuiv. Või äkki sa pole kunagi proovinud ?

Miks sa üritad meeleheitlikult teisi maha teha ? Kuna ise ei ole elus midagi saavutanud ja kaalud 100 kg. seda salaja häbenedes aga teistele kuulutades kui kehapositiivne sa oled ?

Naljakas, kui naine, kellel oma jutu järgi kõik ideaalne on, viitsib raisata oma väärtuslikku aega siin foorumis kemplemisele raisata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te kõik arvutada ja jälgida viitsite? Ma tõesti ei tea, palju meie kuueliikmelisel perel kuus toidule kulub.

Tegelikult on see lihtne, kui maksad kaardiga. Lihtsalt kuu lõpus teed konto väljavõtte ja liidad Selverid, Rimid, Prismad, Boldid, Woldid kokku. Aega läheb vast 3 minutit. Kui muidugi sulas turul arveldad, siis see meetod ei toimi. Aga muidu saab pangaväljavõttelt toidukulu suhteliselt täpselt teada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam.

Hästi vahutad, maailmameistri vaaritav koduproua.

Oma muust säravast karjäärist võiks ka

kirjutada, siis oleks “Aasta 2022 Unemalmate Proua” leitud.

Viinamarjad on haput sul. Olen jah oma elus saavutanud kasvõi näiteks ei sõltu minu rahaline seis kuidagi minu abikaasast. Sa ilmselt nurud oma mehe käest huulepulga ostmiseks raha ?

Aga las ta olla, lõpetame nüüd selle meeldiva kirjavahetuse. See ei ole võrdne. Sinu poolt tige ja kade rumaluke, kes üritab oma enesetunnet kuidagigi parandada teiste natuke rõõmsamate ja edukamate poole tatti pritside. Ära vaevu vastama, ma seda teemat enam lahti ei võta. Maailmas niigi negatiivset palju ja ühe trolli pärast ei viitsi ma küll kellelegi midagi tõestama hakata.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam.

Hästi vahutad, maailmameistri vaaritav koduproua.

Oma muust säravast karjäärist võiks ka

kirjutada, siis oleks “Aasta 2022 Unemalmate Proua” leitud.

Tôesti kellele sellust vahtu vaja on? Elukutselustele meessportlastele isetehtud makaronid okey peenemalt pasta, mis koosneb vesi+jahu! Mis energiat sealt sportlane ka saab? Neid maailmameistreid küll odav üleval pidada, vesi ja jahu, kerkivad kui kakukesed.

Ja üks toiduports koosneb ainult makaronidest ? Pole küll väitnud, et minu peres maailmameistreid oleks. Lisaks tervislikule toidule söövad nad ka suurtes kogustes toidulisandeid mille hind ja kaloraaz sul ilmselt peakese keerlema ajaks …

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa ja poeg küll söövad tunduvalt rohkem aga nad on ka elukutselised sportlased

Mis puudutab kaalu siis juba viimased 15 aastat on kaal 53 +/- 1 kg olnud.

???? ????

Väga äge, modell ja 2 profisportlast ja veel isa ja poeg korraga, vanus on vaid number, kui

isetehtud pastat süüa.

Ma ei ole modell, lihtsalt keha on toonuses ja ilma silmnähtava rasvapolstrita. Poeg alles alustas oma karjääri (jah, isegi 16 aastastel on juba palgalised lepingud kui tegija oled), tema isa hakkab lõpetama. Äkki oled ka poole kõrvaga sellest kuulnud, et tänapäeva sportlased võistlevad kauem kui vanasti ja endistest elukutselistest saavad väga aktiivsed harrastajad kes kõrge vanuseni oma vanuseklassis võistlevad mitte ei lösuta surma oodates üllepurk näpu vahe diivanil kaugeid ammuseid saavutusi meenutades? 40 aastane maailmameistergi ei ole mingi haruldus enam. Avarda oma silmaringi enne kui sappi pritsima hakkad.

Või oled sa põhimõtteliselt tervisliku toitumise vastane ? Juurikad on vastikud, värske liha ei kõlba – viiner ja friikad ning supermarketi valmistoit on ok ? Näitena toodud isetehtud värske pasata ei ole imeravim aga maitseb ikka kordades parem kui poest ostetud kuiv. Või äkki sa pole kunagi proovinud ?

Miks sa üritad meeleheitlikult teisi maha teha ? Kuna ise ei ole elus midagi saavutanud ja kaalud 100 kg. seda salaja häbenedes aga teistele kuulutades kui kehapositiivne sa oled ?

Naljakas, kui naine, kellel oma jutu järgi kõik ideaalne on, viitsib raisata oma väärtuslikku aega siin foorumis kemplemisele raisata.

Ei soovinud kembelda vaid lihtsalt tõin välja fakti, et tervislikult toitude ei pea sii iga päev algatama uut teemat *tahan alla võtta aga ei viitsi selle heaks midagi tehe* ving, ving, ving.

Tehke sporti, sööge normaalselt ja muututegi rõõmsamaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 1,072 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. söögiraha kulu kuus