Esileht Väikelaps söögiraha lasteaias.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: söögiraha lasteaias.

Postitas:

Tere!

Minu laps käis lasteaias viimati ammu ja siis oli lisaks kohatasule ka söögiraha. Mingil hetkel kuulsin, et seda enam pole.
Samas mainis täna tuttav, et sai arve koos söögirahaga.

On siis või ei ole söögiraha lisaks?

( Tallinnas).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:57; 03.05 12:31; 03.05 12:40; 03.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurema osa söögirahast kompenseerib Tallinna linn, vanema osa märgitakse arvel. Näiteks minu lapse lasteaias on toiduraha päeva kohta 2.15, sellest linna maksab 2.00 ja vanema osa on 0.15. Nii et olenevalt kohal käidud päevadest on meil toiduraha osa arvel u 2 eurot (laps käib tavaliselt 4 päeva nädalas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata oma lapse lasteaia kodulehelt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 12:23; 03.05 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei käi laps lasteaias. See oli arutelu teema ja soovisin täpsustust/ vastust neilt, kel laps lasteaias käib.
Inimene ütles, et tal oli toidurahaga arve pea 105EUR, ( mul oli ka kunagi sarnane summa).
Seega mõtlesin, et on siis söögiraha ju ikka. Kohamakse on umbes 60-70 kuus ju.

Vaata oma lapse lasteaia kodulehelt

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:57; 03.05 12:31; 03.05 12:40; 03.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei käi laps lasteaias. See oli arutelu teema ja soovisin täpsustust/ vastust neilt, kel laps lasteaias käib.

Inimene ütles, et tal oli toidurahaga arve pea 105EUR, ( mul oli ka kunagi sarnane summa).

Seega mõtlesin, et on siis söögiraha ju ikka. Kohamakse on umbes 60-70 kuus ju.

Vaata oma lapse lasteaia kodulehelt

Kui su tuttav ütles,et sa n söögiraha siis nii ka ongi. Mis see veel sind torgib,kui su laps lasteaias ei käi ? ????

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 12:23; 03.05 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEST ma panen varsti lapsed lasteaeda ja sooviksin teada, KUI palju söögiraha eest lisa peab maksma!

Mul ei käi laps lasteaias. See oli arutelu teema ja soovisin täpsustust/ vastust neilt, kel laps lasteaias käib.

Inimene ütles, et tal oli toidurahaga arve pea 105EUR, ( mul oli ka kunagi sarnane summa).

Seega mõtlesin, et on siis söögiraha ju ikka. Kohamakse on umbes 60-70 kuus ju.

Vaata oma lapse lasteaia kodulehelt

Kui su tuttav ütles,et sa n söögiraha siis nii ka ongi. Mis see veel sind torgib,kui su laps lasteaias ei käi ? ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:57; 03.05 12:31; 03.05 12:40; 03.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna linn kompenseerib ainult Tallinna elanike laste toiduraha.
Su tuttav ja tema laps pole ilmselt Tallinnasse elama registreeritud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan!

Tallinna linn kompenseerib ainult Tallinna elanike laste toiduraha (Tallinna elanikuks registeeritud).

Su tuttav ja tema laps pole ilmselt Tallinnasse elanikud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:57; 03.05 12:31; 03.05 12:40; 03.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja eralasteaedades ka ei kompenseeri linn toiduraha. Muidu ennevanasti oli minu lapse lasteaias söögiraha sõimekatel ~25 € kuus. Nüüd juba üle aasta pole midagi maksnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas KOV-is on see eraldi korraldatud ja on erinevad soodustused kohatasult ja toidurahalt.
Soodustused sõltuvad laste arvust ja elukoha registreerimise hetkest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorim laps sõimes Mustamäe lasteaias, Tallinnas sissekirjutus. Viimasel arvel :
vanema osa 65,88 eur
söök 10 päeva 18 eur
Linna kaetav toidukulu – 18 eur
Kokku tasuda 65,88 eur

Mäletan,et juba eelmise lapsega oli nii,et kuni 20 eur (kui ei eksi ) oli see summa,mis linna poolt kaeti. Kui käis rohkem kohal, maksin ikkagi söögiraha juurde.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorim laps sõimes Mustamäe lasteaias, Tallinnas sissekirjutus. Viimasel arvel :

vanema osa 65,88 eur

söök 10 päeva 18 eur

Linna kaetav toidukulu – 18 eur

Kokku tasuda 65,88 eur

Mäletan,et juba eelmise lapsega oli nii,et kuni 20 eur (kui ei eksi ) oli see summa,mis linna poolt kaeti. Kui käis rohkem kohal, maksin ikkagi söögiraha juurde.

Vale info!
Õige on- Tallinna linnavalitsus kehtestas oma määrusega linna koolieelses munitsipaallasteasutuses käiva sõimerühmaealise lapse toidukulu piirmääraks 1,80 eurot ja lasteaiarühmaealisele kaks eurot päevas, mille ulatuses tasub toidukulu linn. Seega ei olene see kuust, vaid lasteaia päeva toidusummast, meil on lasteaias 1,78, seega kõigile, kes Tallinna kodanikud tasuta, sõbrannal 2,25 ja peab iga päeva eest, mis laps kohal käib 0,25 senti ise maksma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on toiduraha 2.50 päev ja maksan ise 50 senti. Väljaspool Tallimna sissekirjutatud maksavad 2.50

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps söögiraha lasteaias.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.