Esileht Ilu ja tervis Söögisiu vähendajat ????

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Söögisiu vähendajat ????

Postitas:

Ma olen hullumas,viimasel ajal söön nagu loom,olen 6 kg juurde võtnud ja muudkui kerkin.Hommikul oli selline isu et sõin 2 kaussi suppi ja karbi sülti,paar tundi hiljem juba jogurtit krõbinatega ja muffineid…Ja nii ma söön päev läbi…tuulutan iga tunni järel kapi uksi
Palun aidake,enam ei tea mis teha !! Masendus tuleb peale…
Kas keegi samas seisus olnud ja leidnud abi !!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk see õgimine ongi masenduse ja stressi tagajärg? Minul tavaliselt on. Tuleb end kokku võtta, muude asjadega tegeleda, jalutada, liikuda vm. Mida rohkem sööd, seda rohkem vajad – magu venib välja. Tahtejõudu on vaja, tugevat sellist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin nädala spirulina tablette. Kõht oli täis ja sõin ainult minimaalselt. Kilosid ei tea, aga ümbermõõt vähenes päris hea hulga. Aga kui mitu aastat hiljem uuesti sama üritasin, ajasid need tabletid südame pahaks ja kaalu sain normi jalgsi töölkäimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söö – sa võid vabalt süüa nii palju kui sisse läheb oma hommikust menüüd – st. suppi (kui see ei sisalda kartuleid), sülti, köögivilju, mune, kodujuustu, ube, läätsesid, spinatit. liha jne.

Ei tohi süüa teraviljatooteid, piimatooteid peale kodujuustu, mitte midagi, mis sisaldab suhkrut, kartulit, maisi jm. tärklist sisaldavaid toiduaineid, puuvilju.

Kui suudad 4 nädalat sellise ühekülgse, kuid tervisliku menüüga toituda, võid vabalt 5 kg ka alla võtta. Vett peab ka palju juurde jooma. Või teed ilma suhkruta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule ära jäta söögi jaoks nii palju raha ,too osa raha mulle ja siis pole kapis mida süüa

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Söögisiu vähendajat ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.