Esileht Beebi ja mitmikud Söögitoolid vakstust

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Söögitoolid vakstust

Postitas:

Otsin lapsele söögitooli ja no puidust ei taha, pehme istmega tooli ning ma ei suuda ära imestada, et KÕIKIDE toolide istmed on vakstust. Miks??? Kas tõesti selle pärast, et saaks kaltsuga üle käia kui laps mökerdab? No aga kui lapse seisukohast mõelda siis need ju JUBE ebamugavad. Suvisel, väga palaval ajal kui paneks lapse lühikeste riiete või lausa ainult mähkmega, on ju ikka väga ebamugav. Ma ise ei tahaks küll vakstu peal istuda!!!
Kas on olemas ka toole, mis on riidest ning riide osa saab lihtsalt ära võtta ja pesumasinasse visata?
Õmbleks ise aga ei ole antud seda soont…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka see vakstu variant ei meeldinud, üks põhjus, et suvel istudes vastik, naks- naks kinni tooli küljes (ei meeldi nt endal ka kasvõi naha peal palavaga istuda) ja teine põhjus, et see vakstumaterjal võib mõnel toolil hakata pragunema, siis ju torgiks ja hõõruks last.
Ise ostsin ABC design high tower tooli, sellel on riidest kate, mis käib lihtviisiliselt ära. Lisaks saab lasta tooli hästi madalale, et laps hiljem ise peale saaks ronida.
Beebicenteris oli üle-eelmisel nädalal ale Pärnu mnt poes, maksis 99eur (ei oska öelda, kas see ale veel kestab)
Tool siis selline: http://beebicenter.ee/abc-design-high-tower-soogitool-5416.html
Ise ostsin buduaari turult vähekasutatud tooli, näeb välja kui uus, seal üks selline tool veel müügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Söögitoolid vakstust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.