Esileht Ilu ja tervis Söögitoru põletik, kandidoos.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Söögitoru põletik, kandidoos.

Postitas:

Käisin mõõka neelamas ja avastati söögitoru põletik ,sain nüüd vastuse ,et leidub üksikuid seenorganimse. Arst lubas järg nädal digiretsepti kirjutada ,hetkel veel helicobakteri vastus tulemata. Kellel on kogemusi ja kas paranemist kontrollitakse uuesti gastroskoopiaga või saab muud moodi ka seenbakteri hävimist kontrollida ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:36; 20.02 14:12; 20.02 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta Biolatte boulardiid ja biolatte originali. Tee ca 2-nädalane kuur endale, jäta 2 nädalane vahe sisse ja siis uuesti 2-nädalane kuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud ! Kas keegi oskab öelda kuidas seda kontrollitakse et seen ikka hävitatud saaks ? Uuuesti mõõka neelata küll ei tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:36; 20.02 14:12; 20.02 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna seene diagnoos on üldjuhul visuaalne, st. arst näeb, et limaskestal on seenele iseloomulikud muutused, siis seene hävitamist kontrollitakse samuti visuaalselt ehk korratakse gastroskoopia. Ilma sinu nõusolekuta ei saa seda muidugi keegi teha. Nii et kui oled oma mitme-nädalase ravikuuri ära teinud, siis võid ka lihtsalt lootma jääda, et ehk õnnestus seen hävitada. Enamasti õnnestub, kui sul mingeid olulisis immuunsust mõjutavaid haigusi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures arst küsiski mu käest kas mul on tehtud muid uuringuid või olen antibiootikumi kuuri teinud lähiajal,et immuunsus nii nõrk, aga ei ole. Nimelt ma arvan ,et kuna mul on nov kuust saadik tugev ärevushäire ja ma käisin paljudel eriarstidel jõudes välja gastroskoopiasse,keha oli nii stressis ,kaalu kaotus kahe kuuga 10 kg ,siis stressist lõi see seen välja ja kui aus olla ,siis ka tupevoolus on suurenud. Pigem ma ehmatasin nii ära kui sain teada ,et mul söögitorus kandidoos,see võrdus mu jaoks surmahaigusega. Hetkel ravin nii psüühikat ,kui oma keha ja kuna keha nii võrd stressis ,olen kodune kolme lapse ema ,siis päevad läbi ketran mõtteid enda peas haigustest jne,sellest ka ärevushäire ehk hüpohondria diagnoos. No kuna ma ikka nii kardan ja põdeja inimene olen ,siis olen nõus uuesti mõõka neelama,peamine et terveks saan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:36; 20.02 14:12; 20.02 19:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Söögitoru põletik, kandidoos.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.