Esileht Rasestumine ja lapse ootamine söögitorupõletik või maohaavand või???

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: söögitorupõletik või maohaavand või???

Postitas:

on veel kedagi siin kellel on kas söögitoru põletik või maoga midagi lahti? võtan Omeprasooli ning ikkagi tekkisid sellised valud ja nendest valudest iiveldus ja oksendamine, mao uuringut (neelamist) teha ei lasknud kuna spetsialist väitis et ravi osas nad ei saaks ikkagi midagi muuta kui ainult Omeprasooli võtta, seega miks siis neelata, kuid ikkagi on selline väga raske tunne sisimas eriti õhtuti, ometigi midagi söönud ei ole on selline tunne et olen nii täis mugitud et toit on juba kurguni. Käisin apteegis soovitati Renniet juurde võtta, proovisin eile õhtul väga aru ei saanud peale võtmist paari tunni jooksul…
kellel vähegi mingis sellised sümptomid ehk oskate mingit nõu anda,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid probleemid maoga enne raseduse algust. 2-3.näd oli mul mao probleemide vastu antibiootikumide ravi. Siis veel ju rasedusest ei teadnud. Sondi neelamine sattus täpselt 5. näd, kus oli alanud ka tugev iiveldus. Sondi neelamine oli kohutav kogemus. Olin suutamtu kontrollima enda reflekse. Aga diagnoosiks oli mao limaskesta ärritus, magu oli täis rohkelt sappi. Antibiootikumide kuur oli lõppenud, maovalud hakkasid asenduma pigem iiveldusega. Arst soovitas võtta vajadusel Renniet kuid see tekitas iiveldust. Voodist välja ei saanud, toit ja vedelik sisse ei läinud. Läksin Pelgusse päevaravisse, seal sain tilka iivelduse vastu. Arst küsis ka maovalu kohta. Tolleks hetkeks oli mul juba maovalu taandunud. Muidu oleks määranud mulle ka mingit maoravimit juurde. Kindlasti soovitas mul tagasi pöörduda kui hullemaks läheb. MUl läks aga selles osas hästi, et maovalud enam tagasi ei tulnud, sõin väikseid portsjoneid ja tihti, see maole meeldib.
Samas õhtust kõrvetamist ja iiveldust tuleb endiselt õhtuti ette. Sel juhul söön midagi või joon näiteks kefiiri/jogurtit ja heidan juba väga varakult magama ära, see aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne võib olla ka gaasidest. Raseduse ajal täiesti tavaline. Endalgi esimese trimestri lõpust teise lõpuni õhtuti selline tunne nagu magu oleks väga täis ja valutab painavalt. Leevendust olen kiirabi korras saanud soojas vannis lesimisest (aga no vähemalt pool tundi läheb seal lebamist enne kui kergemaks läheb, dushiga lasksin sooja vett mao piirkonda). Ja edaspidi võtsin Espumisani kapsleid. Siis oli ok olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine söögitorupõletik või maohaavand või???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.