Esileht Imetamine söögivahe

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: söögivahe

Postitas:

Kas 100% RP 3kuune laps võib süüa nii sageli kui tahab või peaks/võiks harjutama ümber, nt iga 3 h tagant või 2.
Sünnitusmajas öeldi , et pange laps rinnale nii tihti kui ta küsib. Olen seda siiani teinud.
Nüüd hakkasin mõtlema, et palju lihtsam oleks elu ja õueminekuid planeerida kui söögiajad oleks teada.
Kas oleks mõistlik plaanida lapsele tekitada kunstlikult söömisgraafik või mitte,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 22:38; 10.12 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööb ikka väga tihedalt, kuskil tunni tagant, kui magab pikemalt siis jääb vahe 2h. Teinekord on nii, et sööb tunnis mitu korda, aga ta sööbki tihti ja vähe. Ma hakkasin mütlema, et kuu ta sööks näiteks iga 3 h tagant sööks rohkem korraga. Miks ta peaks vahepeal siis süüa tahtma kui kõht täis?
Ma mõtlen ,et on ju küll lapsed kes söövad kindlate vahede tagant.
Mõtlesin ,et uurin enne siit, kui küsin imetamisnõustajalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 22:38; 10.12 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samamoodi, ka 3-kuune RP laps. Reguleerinud ma söögiaegu pole, need loksuvad ise paika. Esimesel lapsel tekkis 3-4kuusena täitsa ise enam-vähem graafik.
Praegu planeerin käigud lapse söögi- ja uneaegade järgi. Kui on vaja kellaajaliselt kuhugi jõuda, lähen pigem varem välja ja jalutan vajadusel veidi pikemalt ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla ta tahab lihtsalt sinu lähedust imemise näol, ehk polegi asi söömises?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps soovib rinda nii tihti põhjusega – tühi kõht, janu, lähedusvajadus. Hakata (tõenäoliselt läbi nutu) nii pisikese söögiaegu endale mugavamaks muutma ei ole hea mõte. Mõni laps sööb korraga mao täis ja 3 tundi ei küsi, mõni beebi sööb korraga vähe aga tihti. Sinu laps on see teine tüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen poja südamerikke tõttu sunnitud söögivahesid jälgima ja hoidma võimalikult 2 või rohkem tundi. Ütlen Sulle, et see on selline stress, et ma valiks magamatuse. Karjuda ma last ei lase, aga meelitan seda pikemat vahet nagu hull. Kui laps tunni aja pealt hakkab nihelema tunnen sõna otseses mõttes hirmu tema ärkamise ees… Usu, pole seda väärt. Küll ta varsti sul harvem sööma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oled sa kindel, et ta tahab süüa? Iga lapse nutt ei tähenda aju, et ta tahab süüa. Ja kas lased tal ikka lõpuni süüa? mõne dlapsed tahavad vahepeal õhku ahmida.

Kas toidad ühest rinnast või kahest rinnast õhel toidukorral? Ma nüüd ei saa 100% kindlalt väita, aga oma tutvusringkonnas on jää’nud mulje, e t ühest rinnast toitjad toidavad sagedamini kui need, kes alati ka teist rinda juurde pakuvad. Mul e ndal sõid lasped pikkade vahedega ja mõlemast rinnast.

Mul noorem laps oli rahutu magaja, magas õues vankris, aga kui ta täpselt 50 min peale uinumist nutma hakkas, sisi kiigutasin ta tagasi magama ja magas veel 1,5-2 h. Kusjurues vahet polnud, kas ta oli söönud vahetult enne õue minemist või 1 h varem, unerütm oli sama.

Ma ei kujuta üldse ette, et millal ja mismoodi su laps siis magab, kui ta alla 1 h tahab süüa. Ongi terve päeva siis kandekotis ilmselt? kas ta ikka korra päevas saab pikemalt ka magada? võibolla vajab lihtsalt tagasi magama kiigutamist, mitte süüa?

Kui laps on just äsja söönud ja sa oled kindel,e t sai kõhu täis ja 15 minuti pärast hakkab virisema, sisi tal on ikka miskit muud viga – nätieks vajab asendivahetust, mähe on ebamugav, külm/palav on, võibolla pakkuda lutti.

Kuigi okindlasti leidub siin keegi, kes arvab, et ongi normaalne kui laps on 24/7 em akülge seotud ja tissi otsas, siis üks hetk võib see väga väsitavaks osutuda ja proovi seda teha veel, kui on mitu last 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine söögivahe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.