Esileht Koolilaps Soojad “linnapüksid” tüdrukule?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Soojad “linnapüksid” tüdrukule?

Postitas:

Kas mõni firma teeb voodriga viisakaid talvepükse, mis sobiks koolitüdrukul mantli juures kanda ega oleks liiga suusapükste moega, nii et nõuaks jopet? Ma ei oska lapsele “linnamantli” juurde midagi jalga panna, kui seeliku ja sukkpükste väel on külm, samas suur tüdruk linna minnes kombet või komplekti samuti ei taha kanda (nagu need Lenned ja Huppad on). Tahaks osta talle talvemantli, millega soojema ilmaga saab kooliseeliku ja sukkpükstega käia, külmemaga aga paneks mingid püksid peale. Mis firmal on vähem lohvakad talvepüksid, mis sobiks mantliga kanda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ei võiks külmema ilmaga lihtsalt pükse jalga panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 12:19; 18.10 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki softshellid? Oleneb muidugi mantlist ka. Lennel minu meelest sirge lõikega mudelid (neil on ka k/s softshell mantlid, millega kokku sobivad), IcePeakil on põlved kotti õmmeldud ja näevad sportlikumad välja.

Ma ise käin kevadel-sügisel nii, et softshellid on palja jala peal ning talvel tõmban number suuremad softshellid teiste pükste peale. On täiesti piisav, kui just ei kavatse pikalt maas istuda või -25 kraadi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

villased retuusid sukkpükstele peale või sukkpüksid/soe pesu ‘linnapükste’ alla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimal on, aga need on rohkem k/s püksid, talvepükse selliseid pole näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka “karupükse” – kootud retuuse sukkpükste peale. Tean, et Name it valikus on aastaid selliseid pükse olnud. Väga armsad ja ägedad näevad välja. Palmikutega on olnud, erinevaid värve. Tasub vaadata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka puuvillaste sukkpükste peale villaseid retuuse. Käin ise suurema osa talvest nii ja nt mu 58-aastane ema käib mu lastega isegi õues talvel mängimas (veab kelku ja jookseb ringi????).
Villase all peab kindlasti midagi olema, esiteks muidu karedavõitu ja teiseks tuul puhub läbi ja soojaefekt tekib ainult topeltriide puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist küll poisiga, kuid paneb külma ilmaga sukapüksid pükste alla kui ei taha pakse pükse peale panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukutega on lihtne – esiteks saab neile osta mantli, mis on pikk – põlveni või allagi. See on juba pikkade saabastega soe. Teine mugav võimalus on tõmmata jalga säärised – neid saab ise meisterdada või poest osta. Sukakate peale tõmmatavad retuusid on ka variant, või siis lõpuks softshellid pükste/retuuside peale. Jamam lugu on poistega, aga seda ei küsitud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jamam lugu on poistega, aga seda ei küsitud:)

poistega ju lihtsam just – nad ei käi mantliga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 12:19; 18.10 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jamam lugu on poistega, aga seda ei küsitud:)

poistega ju lihtsam just – nad ei käi mantliga ????

Millest küll selline arvamus!? Minul on kaks poissi ning mõlematel igal talvel mantel alates sellest vanusest kui jalad alla said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:55; 18.10 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Villase all peab kindlasti midagi olema, esiteks muidu karedavõitu ja teiseks tuul puhub läbi ja soojaefekt tekib ainult topeltriide puhul.

Villane või sünteetiline peaks ikka alumine kiht olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:55; 18.10 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei ole liiga külm, paneb soojad retuusid sukkadele peale. Talvepüksid ekstreemse külmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Soojad “linnapüksid” tüdrukule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.