Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soojad riided kodututele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soojad riided kodututele

Postitas:
Kägu

Tahaksin leida seda vene meest, kes tänaval kodutuid aitab, riideid ja toitu jagab. temast on olnud mitmeid lõike ka teles, kuskil keskturu juures tegutses mu mälu järgi. mul on suur hunnik korralikke sooje meeste riideid ja jalanõusid, mida ma ei taha viia kuskile, kus need maha müüakse.

ühesõnaga, kasutan perekooli guugli asemel 🙂 guugel ei olnud koostööaldis.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Natuke ikka oli http://www.pealinn.ee/tagid/koik/vangist-heategijaks-tunnen-kodutute-aitamisest-roomu-nagu-laps-n235589

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks just kodututele? Miks mitte puudega inimesi toetada? Või seksuaalvähemus? Kodutuid loomi?

0
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks just kodututele? Miks mitte puudega inimesi toetada? Või seksuaalvähemus? Kodutuid loomi?

Seksuaalvähemusi on väga mitmest ühiskonnakihist ja pole mõtet eeldada, et kõik nad vajavad sooje riideid; kodututel loomadel ei pruugi ka olla midagi teemaalgataja hilpudega peale hakata.
Puuetega inimeste kojale võib neid riideid pakkuda küll, paljud puuetega inimesed elavad vaesuses. Aga kui teemaalgataja tunneb, et tahab pakkuda just kodututele, siis miks mitte?

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Natuke ikka oli http://www.pealinn.ee/tagid/koik/vangist-heategijaks-tunnen-kodutute-aitamisest-roomu-nagu-laps-n235589

jah, aitäh, leidsin ka ise vahepeal selle artikli, kui lisasin otsingusõnadesse “tänavatöö”. kodutute, soojade riiete ja supi järgi otsides tuli enne seda artiklit nii palju muid vastuseid, et too jäi kuskile tagumistele lehekülgedele. ja järelikult mäletasin valesti, et vene nimega.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks ma peaksin eeldama, et seksuaalvähemustel ei ole sooje riideid? kas sul on andmeid selle kohta?

kodutud loomad minu pakutavatest jopedest kuigi palju kasu ei saaks.

puuetega inimeste asjade kogumisele viin regulaarselt kõik enda ja oma laste väikseks jäänud riided ja kodukraami.

kodututele meestele kuluvad soojad riideid ja jalanõud kõige rohkem ära. pealegi on see minu vaba valik ja kui ma tahan, võin neid isegi sularahaga toetada.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah, aitäh, leidsin ka ise vahepeal selle artikli, kui lisasin otsingusõnadesse “tänavatöö”. kodutute, soojade riiete ja supi järgi otsides tuli enne seda artiklit nii palju muid vastuseid, et too jäi kuskile tagumistele lehekülgedele. ja järelikult mäletasin valesti, et vene nimega.

Aastatega olen aru saanud, et ei guugeldades ei tasu kunagi liiga targalt ja sõnad õiges pöördes-käändes otsida. Saab hunniku pahna ja vajalikku ei leia ikka üles. Sellele panin otsinguks kodutute riided keskturg, kohe esimene oli otsitu.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks mitte puudega inimesi toetada? Või seksuaalvähemus?

Homod vajavad sooje riideid? – No tolamat kui sina juba annab otsida…

Mart Haberile lähed oma kantud tosse pakkuma?
Perekooli päeva “pirn” on küll sinu käes.

P.S: Tõega perekoolikas mõtleb, et selles sõnas “seksuaalvähemus” tähendab see sõna vähemus seda, et neil on vähe raha?????

Ei tähenda seda, see tähendab, et sellise seksuaalse orientatsiooniga inimesi on maailmas vähem kui heterosid.
Noh, umbes nagu sama teema, et loomulikke blonde on maailmas vähem kui tumedajuukselisi.
Nii lihtne “vähemus” ongi.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oled Tallinna või lähikonna inimene, siis ma olen paar korda viinud meesteriideid Kauge tänava varjupaika. On vastu võetud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks mitte puudega inimesi toetada? Või seksuaalvähemus?

Homod vajavad sooje riideid? – No tolamat kui sina juba annab otsida…

Mart Haberile lähed oma kantud tosse pakkuma?

Perekooli päeva “pirn” on küll sinu käes.

P.S: Tõega perekoolikas mõtleb, et selles sõnas “seksuaalvähemus” tähendab see sõna vähemus seda, et neil on vähe raha?????

Ei tähenda seda, see tähendab, et sellise seksuaalse orientatsiooniga inimesi on maailmas vähem kui heterosid.

Noh, umbes nagu sama teema, et loomulikke blonde on maailmas vähem kui tumedajuukselisi.

Nii lihtne “vähemus” ongi.

Ära pane tähele. Sinu tsiteeritu on tavaline ekretroll, kellel tekkis geniaalne idee vähemuste eest “hoolitseda” ja ühtlasi neile koht kätte näidata. Las läheb pakub oma kaltse Veenrele või Järvsoole.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma teaks, et lähevad korralikult kodutule. Kui ma neid täis lastud ja sinise ninaga haisupomme trammis vaatan, siis ma ei taha oma riideid anda. Need on liiga korralikud, et neid vaid ühe korra kanda. Nad kannavad need ühe jutiga nii jubedaks ja varjupaigas antakse lihtsalt uued asemele. Pole mõtet pesta. Mina olen märganud, et tänapäeval on kodutud kõik väga hästi riides, kuigi räpased. Vinged firma tossud ja joped. Pigem annetage tõesti puudega inimestele või vanuritele, kes näevad palju kehvemad välja.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kodutud loomad minu pakutavatest jopedest kuigi palju kasu ei saaks.

loomade varjupaiga omad saavad sooja ja kuiva küljealuse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma teaks, et lähevad korralikult kodutule. Kui ma neid täis lastud sinise ninaga haisupomme trammis vaatan, siis ma ei taha oma riideid anda. Need on liiga korralikud, et neid vaid ühe korra kanda. Nad kannavad need ühe jutiga nii jubedaks ja varjupaigas antakse lihtsalt uued asemele. Pole mõtet pesta. Mina olen märganud, et tänapäeval on kodutud kõik väga hästi riides, kuigi räpased. Vinged firma tossud ja joped. Pigem annetage tõesti puudega inimestele või vanuritele, kes näevad palju kehvemad välja.

ot, mida neil ninad täis lastud on?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha neid keegi. Mu abikaasa võttis kolm aastat tagasi kõvasti kaalus alla, üle 20 kilo. Kõik uus garderoob. Tal olid korralikud soojad talveriided, soliidsem pikem jope, sportlikum jope, sooje pükse kahes eri paksuses. Kampsuneid. Helistasime paari sotsiaalmajja ja küsisime, kas võiks neile tuua, kas keegi vajaks neid? Öeldi, et ei ole neid kellelegi vaja, nende klientidel on kõik olemas!

+1
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soojad riided kodututele