Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soojad talvesaapad

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Soojad talvesaapad

Postitas:
Kägu

Olen Tallinnas mitme kaubanduskeskuse jalatsipoed läbi käinud (ka matkatarvete poed), kuid pole leidnud endale mõnusaid sooje saapaid. Ootaksin teie soovitusi, kuhu veel piiluda… Sooviksin nö lumesaapaid. Peaks olema mitte väga madala säärega, lukuga või krõpsuga, mitte UGG stiilis, hästi soojad ja kvaliteetsed, peaks sobima nö suusakomplekti juurde või ka teksade ja jopega. Kindlasti vettpidavad ja mitte seemisnahksest materjalist. Kust küll leida selliseid saapaid? Samas paljudes jalatsipoodides olevad saapad tunduvad kuidagi \”võltsid\”, st katsudes ei tundu üldse soojad. Seega tahaks kindla peale välja minna ja osta midagi kvaliteetset. Äkki tuleb mõni hea vihje 🙂 Tänud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Soojad talvesaapad

Mina ostsin selleks talveks Eccod. Seest karvased ja väga soojad. GoreTexid. Kõige suurema sulaga veest läbi minnes jalad kuivad. Parajalt kõrge säärega. Miinus on aga see, et need on paeltega. Halb on jalga saada ja jalast ära võttes kipub sokk sisse jääma. Mõnele kindlasti välimuse poolest ei meeldi. Eccol oma stiil. Ei kuulu selliste nunnude saabaste hulka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus neid müüakse ja mis hinnaklassi enam-vähem jäävad? Tegelikult peaks varsti hakkama talvejalatsite soodukad ka pihta, loodan ka sellele 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ostsin mingid mulle tundmatu saksa fimra \”Marc\” saapad (GoereTex)Kristiine Salamandrist. 105¤

3 nädalat käinud. nede ilmadega (+3- -5) on küll Ok olnud. muu selgub aja jooksul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus neid müüakse ja mis hinnaklassi enam-vähem jäävad? Tegelikult peaks varsti hakkama talvejalatsite soodukad ka pihta, loodan ka sellele :)[/tsitaat]

Eccod ostsin Kaubamajast. Siis olid täishinnaga. Täpselt ei mäleta, aga kallid olid. Vist 140euri. Nüüd millalgi käisin Kaubamajas ja siis oli suur osa saapaid allahinnatud. ABC-kingas vist nägin ka neid saapaid. Sealgi olid allahindlused. Hinda ei vaadanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kas sa Tartu mnt sinna Neto Sporti vaatasid, seal odavamalt ja väga häid asju saada.

Lapsele ostsin sealt Protesti saapad nt poole odavamalt, igati soojad asjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Spordipoodidest- rademar, sportland, jne. Kaubamärkidest julgen soovitada timberlandi või columbiat nt. Endal timberlandi saapad vist 6-7 aastat vastu pidanud, ka väga vesise lörtsiga, sisuliselt lompides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin need http://www.amazon.de/Sorel-Damen-Winterstiefel-Tivoli-NL1799/dp/B004LKRND2/ref=sr_1_10?s=shoes&ie=UTF8&qid=1327230162&sr=1-10 soojad ja veekindlad. Olen väga rahul, kuigi raha välja käies ikka süda tilkus verd. Stockmannist 139.- võibolla nüüd on midagi alla hinnatud…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.sportsdirect.com/karrimor-snow-fur-boots-ladies-276030?src=sd-main-r2-jan-sale-120122

Isegi postikuluga tuleb odavam, kui siit osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ecco goretexe saab saksa amazonist päris mõistliku hinnaga http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_ss_i_4_9?__mk_de_DE=%C5M%C5Z%D5%D1&url=search-alias%3Dshoes&field-keywords=ecco+goretex+stiefel&sprefix=ecco+gore%2Cshoes%2C191#/ref=sr_nr_p_6_0?rh=n%3A355006011%2Ck%3Aecco+goretex+stiefel%2Cp_n_target_audience_browse-bin%3A362989011%2Cp_6%3AA3JWKAKR8XB7XF&bbn=355006011&keywords=ecco+goretex+stiefel&ie=UTF8&qid=1327230769&rnid=356900031

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ostsin realiseerimiskeskusest 7¤ eest talvesaapad ja olen väga rahul.veekindlad ja soojad.samuti kerged.
olemas ka lapsega jalutamiseks columbia alt kummised saapad, ka need on head kuigi nati rasked ja kobakad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Columbia core-texid märgadeks ilmadeks ja Skandia-tex saapad külmadeks ilmadeks. Columbiaga on külmaga liiga külm, aga vett peavad hästi. Skandiad on head soojad, aga sulaga juba alav. Skandiad ostsin Stockmannist, maksid 1000 EEki ja Columbiad Kaubamajast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on matkasaapad, La Sportiva \”tibet\”, Matkaspordist. Kannan teksade ja jopega, kanna üldse kõigega, ainult suusakomplekti mul pole ja kahjuks ei tea ka, mis see on. Saapad on soojad küll. Vett ka ei karda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin eelmine aasta Sportlandist sellised http://www.bestsalewomensshoesprice.com/Columbia_Womens_Heather_Canyon_Faux_Fur_Snow_Boot
Olen nendega super rahul. Varbad pole kordagi külmetanud, vett ka sisse ei tule. Maksid (siis olid veel eegud) umbes mingi 1800.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen Kaubamaja spordiosakonnas igasuguse disainiga Sorelid näinud. Need on väga soojad saapad, samas ka vettpidavad, sees on vilt. Disainilt igasuguseid leiab, minu meelest väga stiilised, lastega lumes möllata on nendega hea, linnas käin ikka teistsugustega üldiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand kui palju häid ideid, aitähh teile!!!! Esmalt käin siis kaupsi ja stock ka läbi (sinna polnudki veel jõudnud) ja spordipoed ning kui miskit ei leia, siis tõesti vist tellin kuskilt netist. Aitähhhh veelkord 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stockmannis eilsest -60%, täna hommikul oli väga hea hinnaga ja isegi mingi valik talvesaapaid, sh Helly Hansen ja Columbia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

matkasaapaid tasub vaadata Nõmme Matkapoest või ka Matkaspordist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina sain anttilast, väga rahul

soodukatega on see asi, et kohe kandma ei hakka siis ei tule puudused garantiiajal välja…

Please wait...
Postitas:
sussiauk

Mina käin timberlandidega (Classic Boot) juba mitu aastat. Kannan neid terve aasta läbi, isegi suvel 😉 Juba 4 aastat vanad ja ikka korralikud- käin vist surmani 🙂 Talvel villane sokk lisaks ja väga soe 😉

Ja sobivad kõikide rõivastega- teksade, retuuside ja villase kleidiga. Suvel olid lühikeseks lõigatud teksadega ja maika jnejne… Isegi mantliga 😉
Väga stiilne.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Soojad talvesaapad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.