Esileht Beebi ja mitmikud Soojakott oktoobribeebile

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soojakott oktoobribeebile

Postitas:

Tere,

Millise soojakoti soovitate osta oktoobribeebile? Mis oleks mõistlik, arvestades, et ees seisab ka talv.. kas saaks ühe kotiga läbi?

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vabalt saab ühe kotiga läbi, aga mugavuse mõttes võiks olla tegelikult kaks – üks turvahällis ja teine vankris, siis ei pea neid vahetama. Muidugi, kui autoga on sõitu kord kahe kuu jooksul, siis pole vahet. Kui hästi järgi mõelda, siis minu oktoobrikal (ja hiljem septembrikal) oli soojakott ainult turvahällis, vankris oli lambanahk ja magamiskott või vankrikookon (et saaksin mugavalt ta tuppa toimetada) ning vajadusel siis tekid peal. Mitteliikuva lapsega on üldiselt talvel ikka lust ja lillepidu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 2 kotti: üks sulekott turvahällis ja teine sulekott vankris. Ühega saaks ka läbi. Suvel ostsin veel kolmanda, õhema. Vankrikott võiks olla suurem kui pikendatav, et saaks mitu talve läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on detsembribeebi ja me kasutasime soojakotti ainult turvahällis. Kärus mul soojakotti polnud, aga oli lihtsalt soe kootud tekike selja all.
Võrreldes mu tuttavaga, siis mu laps oli täitsa õhukeselt õues. 😀 Tal laps oli paksu talvekombega, siis selja all oli lambavill, laps oli soojakotis ja peal oli paks tekk. Nii liikus ta ringi ka kevadel, mul oli laps õhukeses kombes, vahel õhuke tekk peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soojakott oktoobribeebile