Esileht Beebi ja mitmikud Soojakott turvahälli.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soojakott turvahälli.

Postitas:
Kägu

Soovitage häid turvahälli soojakotte. Kui vôimalik, lisage juurde lingid kust neid leida. Tänud ette. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enda lapsele ostsin selle: https://www.babyshop.se/mini-akpase-gra-melange/p/187884
Sulekott, sobib igasse turvahälli. Sobib ka vankris kasutamiseks. Talvekombekat lapsele ei ostnudki. Selle koti sisse läks toariietes.
Väga lihtne on magavat last koos kotiga turvahällist välja tõsta ja edasi vankrisse panna vms. Ei ole trakside pusimist väikeste aukude kaudu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin küll juttu turvahällis, lugesin algul, et vankrisse… magamata ööd 🙂 Turvahällis kombega, selle all kampsun toariietel peal ning loomulikult müts, kindad ja sokid ka lisaks.

Me vankrisse soojakotti ei ostnud, kuigi laps sündis külmal ajal.. mees ei tulnud selle peale kui vankrit käis ostmas ja arvas et pole vaja ka, kombe oli olemas ja algul tekk peale, kampsun muidugi veel toa riietele peale. Miinuskraadidega küll väljas ei käinud.. Siis aga 0kraadi lähedal puges niiskus ja külm kombe vahele, sain aru kui mees jalutamast tuli ja lapse vankrist võtsin… Mida teha kui pood 60km kaugusel ja sinna sõita ei saa, ega linna pääse: kapis seisis üks kasutamata vatijope, see vankrisse, varrukad põhja jope selja taha – hea pehme ja ülla-ülla, eest kinni ja teeb sama välja, mis soojakott – vahe selles, et hunnik raha jääb alles:) Õues 0-1 kraadiga tund aega käies oli kombe lapsel seest soe ja lapsel mõnus, ei mässanud lisatekkidega ega midagi. Ei plaani ka enam osta mingit soojakotti, see ise nagu kookon 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Maxi Cosi turvahäll ja sai sama firma soojakott ostetud turvahälli, ostsin Beebikeskusest. Väga hea asi – lapsel toariided + müts peas ja nii soojakotti. Nüüd on soojemad ilmad, enam nii tihti ei kasuta (vahel harva ainult), nüüd on õhukese kombekaga ja rihmad on keha lähedal.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soojakott turvahälli.