Esileht Beebi ja mitmikud Soojakott vs tekk

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soojakott vs tekk

Postitas:

Tere!

Teema mitmeid kordi läbi käinud kuid siiski isiklikult ma targemaks saanud ei ole.

Mis on teie arvamus, kas turvahällis on mugavam kasutada tekki või soojakotti?
Kuna soojakotid on algul vastsündinule suured, siis mulle tundub, et turvahälli teki kasutamine oleks selles osas mõistlikum.

Kas turvahälli soojakotti saab edukalt ka vankris kasutada? Oodata on oktoobris sündivat beebit ja täitsa keeruline on mõelda, et mida ja kuidas, et lapsel oleks hea ja soe olla.

Aitäh, kes vastata viitsib ????
Mõnusat suve jätku!
A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see soojakott vastsündinule suur on? ongi ju hea, kui korralikult on sees. Mina kaustasin ühe oma novembribeebiga ka soojakotti ja ei olnud küll ka vastsüninuna mingit probleemi, tõmbasin kapuutsi nii koomale, kui vaja. Turvahälli vastsündinu sisu käis meil soojakoti sisse, mitte soojakotti alla.

meil oligi tavaline universaalne soojakott, mida oleks saanud kasutada ka vankris, aga ei viitsinud ümber tõsta eriti. Autost last vankrisse tõstes tuleks nagunii ju rihmad ka soojakotist kätte saada jne, mugavam oli, kui soojakott oligi koguaeg turvahällis.

kui sa kasutad turvahälli ainult autosõitude ajal, siis muidugi piisab ka tekist. Aga laps võib teki pealt ära sipelda, st kui vaja nt paarsada m õues tuisuga liigelda, peaks lapsel ka midagi sooja seljas olema.

Soojakott on siis hea, kui käid lapsega rohkem ringi, pead võimalikuks nt ka paarsada m õues jalutamist tuisuga (nt ei saa kohe perearsti ukse ette parkida) jne. Kui on tõesti soe soojakott, siis paneb lapse sinna sisse tavalistes toariietes, vajadusel kõrvu kattev õhem müts pähe ja nt kaubanduskeskuses on laps koguaeg turvahällis ja mugav on lihtsalt koti lukk last äratamata lahti teha või jälle kinni tõmmata, kui vaja läbi parkla liikuda.

Esimese lapsega ei olnud meil soojakotti, oli õhem fliiskombe (5-6a tagasi olid HM karukombed hitiks) ja tekk vastavalt ilmale. Kaubanduskeskustes palju ringi ei liikunud koos ja seega ei tundnud ka kotist puudust. Teise lapsega liikusin rohkem ringi, kuna ta pudelist polnud nõus sööma ja pidi muga alati kaasas olema ja siis oli soojakott ikka väga omal kohal.

Kõige halvem, mida saad teha, on panna laps talvekombes turvahälli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks last ja ei ole soojakotti kasutanud. Alguses ka mõtlesin sellele, aga lõpuks ostsin joha meriinovillase kombe ja olin väga rahul sellega. Kärus oli talvekombe. Laps oli suur karjuja ja oli vaja tihti teda välja õues võtta, seega soojakott ei oleks üldse meil toiminud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sünnib jaanuaris ja kavatsen tekki kasutada. Eelmistega on soojakotid ka olnud, aga ei meeldinud, ajasid higistama ja nende rihmade sättimine sealt läbi ja õigeks oli tüütu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:32; 05.08 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli alguses talvel Voksi Move soojakott kasutuses turvahällis. Tal hakkas seal alati palav ja kaua seda ei kasutanud. Mulle isiklikult meeldis väga kasutada vankris soojakotti. Panin ta sinna koduriietega sisse ja sai ruttu õue minna. Ei pidanud kordagi
muretsema, et tal oleks külm (muidugi müts-sall olid ka). Talvel oli Voksi Move, Kevadel/Sügisel ja talve alguses Voksi Sky Light.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oktoobris sündiv laps ja samuti mõtlen, mida osta.
Kas parem on ilma varrukateta soojakott, midagi sellist:
https://lenne.ee/toode/20201-1770/
Või siis kottkombe:
https://lenne.ee/toode/20200-1770/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sünnib jälle talvebeebi ja kasutan jälle soojakotti, mis jääbki turvahälli (vankrid kasutan kombekat).
Väga mugav on panna toariietes ja sõita näiteks vanavanemate või arsti juurde, korra poodi jne. Soojakott annab piisavalt sooja, palav hakkab siis saab selle täiesti lahti teha eest.
Turvahällil sätid korra paika asjad ja rohkem puutuma ei pea (okei, vahel peab pingutam/lõdvemaks laskma olenevalt riietusega, samamoodi teen ma seda hetkel ka turvatooliga).

Tekk tundub ainult hea siis, kui pole külma ega tuult-vihma. Kui üks neist oleks, siis oleks hõlmad eest kohe lahti ja beebi külmetaks, soojakott aga on ühes kohas ühes asendis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oktoobris sündiv laps ja samuti mõtlen, mida osta.

Kas parem on ilma varrukateta soojakott, midagi sellist:

https://lenne.ee/toode/20201-1770/

Või siis kottkombe:

https://lenne.ee/toode/20200-1770/

Kas oled neid mõlemad oma silmaga näinud ka? Kas on õlgade kohal ka turvavööavad? Varem ei olnud. Mina ei julgeks neid kumbagi kasutada, kuna pole turvavarustusega kasutades testitud. Minu meelest on need liiga puhvis ja paksud. Vastsündinul peab olema veel beebisisu ka turvahällis, selle paksu kombeka või kotiga ei oskaks seda kuskile panna, lisaks jääb lase alla palju õhku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:32; 05.08 14:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soojakott vs tekk