Esileht Hobinurk Soojal maal puhkamas.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Soojal maal puhkamas.

Postitas:

Kas siin on veel mõni inimene kes pole käinud puhkamas palmide all.Tundub vist ,et ma ainuke.

+13
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Palmide all elu jooksul ikka olen käinud, aga mitte puhkamas. Ma olen sihuke ringi jooksev turist, kes väljmaal puhata üldse ei oska ja naaseb reisilt üdini väsinult. No ja neid palme on ka igal pool ju, ei peagi teab mis kaugele minema.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris palju on seal palmi all käidud elu jooksul või mida sa täpselt mõtled – koroona ajal?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa siis käinud oled? Külma kliimaga riikides, kus palme ei kasva?

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on palm fuajees.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Itaalias mõnda palmi nägin. Nüüd plaan Tenerifele minna, aga mitte palmi alla vaid matkaradadele.

Mingid ranna puhkused pole üldse minu teema, niisama lebotada võin kodus ka, välismaale minna siis ikka aktiivselt ringi vaadata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina. Ei ole kunagi huvitanud ja mulle

ei meeldi reisida.

+16
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd plaan Tenerifele minna, aga mitte palmi alla vaid matkaradadele.

Lahe. Kanaaridel paistavad väga mõnusad matkamisvõimalused (välja arvatud see, et ööbimistega võib keeruliseks minna), tahaks isegi minna.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa siis käinud oled? Külma kliimaga riikides, kus palme ei kasva?

Loomaaias kasvavad ka palmid.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tark inimene ei puhka üldse palmi all. Sealt võib pähkel pähe kukkuda. Ilma naljata.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on veel mõni inimene kes pole käinud puhkamas palmide all.Tundub vist ,et ma ainuke.

Jah, absoluutselt ainuke oled!

Aga miks sa siis ei lähe palmi alla?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd plaan Tenerifele minna, aga mitte palmi alla vaid matkaradadele.

Lahe. Kanaaridel paistavad väga mõnusad matkamisvõimalused (välja arvatud see, et ööbimistega võib keeruliseks minna), tahaks isegi minna.

Jep, kui sealt tuha alt juba midagi ära on koristatud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu olen. Pandeemia ajal ei ole.
Ma ei armasta üllatusi, praegu aga muutuvad asjaolud nii kiiresti, et ka vaktsineerimispass ei ole mingi indulgents. Võib ka vaktsineerituna positiivseks osutuda ja võib juhtuda, et ka vaktsineeritud peavad ikkagi (kiir)testi tegema, võib ise raskelt haigestuda välismaal. Osa asju saab kindlustusega maandada, mitte aga kõike ning ma suudan mõned aastad paigal püsida küll.
Halvasti tunneks end ka siis kui reisikaaslasel mingid jamad tekiksid ja peaksin ta võõrasse riiki jätma ise koju tulles.

Olen mõelnud, et KUI reisiks, siis kusagile, kust ka mööda maad, st bussiga, rendiautoga jne tagasi saab. Tükis oma passidega. Ainult lennukivõimalus ei ole hetkel minu jaoks.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 39, peres 2 last, sissetulek mehega hea. Palmi alla jõudnud ei ole mõlemad. Aafrika (nt Egiptus)  ja Türgi mind ei tõmba. Aasia ka mitte. Tahaksin minna edaspidi hoopis USA-sse, Prantsusmaale, Hispaaniasse, Horvaatiasse, Portugali jne.

Olen käinud (lisaks Soomele ja Rootsile) veel Itaalias, Taanis ja Inglismaal.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan palmi alust. Ainuüksi Hispaanias olen käinud 25 korda, sel aastal sellest 2.

Pean normaalseks puhata igal aastal soojal maal 3-4 korda.

+12
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et KUI reisiks, siis kusagile, kust ka mööda maad, st bussiga, rendiautoga jne tagasi saab. Tükis oma passidega. Ainult lennukivõimalus ei ole hetkel minu jaoks.

Mida see buss sul päästab, kui vaktsineerituna positiivseks muutud või haigestud? Istud ju karantiinis seal palmi all. Rendiautot võtta sa ka ei saa, toast välja ei tohi sa minna.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere pole alates aastast 2020 palmi all või muul viisil välismaal käinud. Ja nii mõnigi tuttav reisisell on käitunud samamoodi, see pole mingi haruldus.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palme olen näinud küll, aga Prantsusmaal ja jaanuarikuus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole. Soomes olen paar korda käinud ja ühe korra Lätis. Vanust 36.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palmid pole olnud mingi eesmärk. Paketireisidel oleme elus käinud kaks korda. Muud kõik korrad ise ja mitte päevitamisreisil. Samas ei ole me mingid hullud matkajad ja ämblikuvõrkude, skorpionide ja madudega palistatud tolmuste või mudaste pampa-, džungli- või metsaradade sõbrad. Küll aga tahaks häid asju kuulda, näha ja maitsta. Pole mingi palmibotaanik, et tingimata peaks mingi palm pea kohal olema. Aga neid on olnud.

Küll aga pole ma elus käinud Soomes, välja arvatud ümberistumised lennuväljal või sundsõidud ühest sadamast teise.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul meeldivad palmid ja käin, aga ega sellised soojamaal lebotamise-reisid ei peagi kõigile meeldima.

Tean ka mõnda inimest, kes ei ole käinud. Ühel on rahast kahju ja teisel on paaniline lennuhirm, aga bussiga/autoga  ka ei ole nõus nii kaugele loksuma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niimoodi “puhkamas palmide all”, et väljud hotellitoast ainult randa ja sööma, küll pole käinud. Meie mõttes sooja maa reisidel olen käinud Vahemere ääres mitmetes riikides, mõned valmis paketiga kultuurireisid, mõned korrad iseseisvalt. Vahemere kliima on väga mõnus, sooja merd armastan ma hirmsasti, aga päevade (isegi tundide) kaupa selle ääres paigal vedeleda ei viitsiks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole elus soojamaareisil käinud, üldse olen vähereisida saanud. Soomes käisin esmakordselt 25-aastasena. Gümnaasiumi ajal käisime klassiekskursioonil St Peterburgis, täiskasvanuna olen käinud mõned korrad Lätis ja Soomes ning põgusalt läbi sõitnud Rootsist, Norrast ja Leedust. Sellega kogu reisimine piirdub.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus koht, kus ma olen olnud ja palme looduslikult kasvamas nägin, on India. Aga ma ei käinud seal puhkamas, olin hoopis töölähetuses. Puhkamas, või õigemini lõbureisidel olen käinud ainult parasvöötmes, kus palme looduslikult ei kasva. Mulle ei meeldi kuum kliima.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin just vaatama, et palju maksaks, kui oma 4-liikmelise perega veebruaris Egiptusesse paketireisile läheks. No ca 2600 eurot läheks ainuüksi selle paketi peale.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena sai ühe korra Itaalias käidud, kuid ma arvan, et see ei loe, sest ei käinud oma raha ees ja täiskasvanuna pole Rootsist-Lätist kaugemale jõudnud. Elukaaslane pole lapsenagi reisil käinud, nii et selles osas on mul vist isegi veidi paremini läinud. Oleme pikalt mõelnud, et võiks minna kuhugi puhkusereisile, kuid lõppude lõpuks jääb asi raha taha, sest kumbki meist ei soovi teha kulutust, mille eest saaks, ma ei tea, kasvõi uue külmkapi. Meile on see prioriteetsem olnud, et oma kodus hea elada oleks.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole käinud paketireisil kunagi ja üldse välismaal olen tegelikult vähe käinud. Korra olen suvitanud Hispaania kuurortis, aga kuna oli juulikuu, siis ei saa seda isegi niivõrd palmi all puhkamiseks nimetada, sest ka Eesti suvi sellel ajal oli väga soe. Minu jaoks see väljend “palmi all puhkamine” on midagi, mida tehakse kuskil soojemas kliimas kui meil Eestis on sügis-talv-kevad ja rannailmast võib vaid und näha.
Olen käinud ka Kreekas ilusas mereäärses piirkonnas tööreisil, aga siis oli veebruarikuu ja pigem päris külmad ilmad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen iga kuu oma sissetulekutest 20% kõrvale reisirahaks(hotellid, lennupiletid, Eesti spaad, hotellid, mõisad). Olen seda teinud juba 20 aastat. Seda kõrvalepandut ei tunne ja reisid on kui tasuta saadud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tark inimene ei puhka üldse palmi all. Sealt võib pähkel pähe kukkuda. Ilma naljata.

Tõsi, ma olen isegi statistikat näinud, et see on suht tõenäoline. Suurem, kui auto alla jääda. Brasiilias turismipiirkondades nägin, kuidas haljastustöötajad raiusid pooltooreid kookospähkleid matšeetega alla, et need juhuslikult ei pudeneks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tark teab ka seda, et päris iga palmi otsas pähkleid ei kasva.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Hobinurk Soojal maal puhkamas.