Esileht Hobinurk Soojal maal puhkamas.

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Soojal maal puhkamas.

Postitas:
karusmarikarvane

soojal maal puhkamas käidud palju, aga palm kui selline on minumeelest üks näotu ja rääbakas puu…

eelistan oliivi- ja sidrunipuid, piiniaid, küpresse. Lõunamaal puhkamas rendime auto ja apartemendi, vaatame ringi, käime randades ja sööme hästi (mõlemat moodi – ise teeme ja väljas sööme). “Kõik hinnas” pole minu jaoks.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
kata85

<p style=”text-align: left;”>Ei ole, eelistan külmemaid alasid ja mägesid. Ei saa aru miks peaks tahtma peesitada soojal maal. Ma ei suuda isegi kodumaises rannas vahtida päevi.</p>

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Katza

Ei saa aru miks peaks tahtma peesitada soojal maal. Ma ei suuda isegi kodumaises rannas vahtida päevi.

Ma ei käi kunagi kodumaises rannas, mulle ei meeldi Eesti suvi ega talv üldse. Samas jumaldan siinset kevadet ja sügist. Päikest võtan ainult Vahemere või ookeani ääres.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
maarjaline

<p style=”text-align: left;”>Ei ole, eelistan külmemaid alasid ja mägesid. Ei saa aru miks peaks tahtma peesitada soojal maal. Ma ei suuda isegi kodumaises rannas vahtida päevi.</p>

no ei o,e ka mingi päikese käes peesitaja, aga arusaamisega probleeme pole, saan aru, et inimesed ongi erinevad ja alati jäävadki erinevateks

+8
0
Please wait...

Postitas:
Lilled

kui lapsed olid veel lasteaiaealised, siis käisime küll nn palmi all, et all inclusive pakett ja lastel basseinides lõbu laialt. algklassilastega ei viitsi enam sellistel reisidel käia, sest saab ka midagi huvitavamat teha. muidu oktoobri koolivaheajal me ei teegi kunagi midagi. meie abikaasaga teeme tööd ja lapsed lõbustavad iseennast.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mashake25

Kas siin on veel mõni inimene kes pole käinud puhkamas palmide all.Tundub vist ,et ma ainuke.

Kellaaja järgi vaadates siis on teema arusaadav – piisav kogus alkoholi juba keres.

0
-8
Please wait...

Postitas:
sirtsu11

Kohutavalt kallis hind.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Katza

Kohutavalt kallis hind.

No päris nii ma ka ei ütleks. Keskmine kuupalk on 1250 neto.  Poole palga eest saad juba enam-vähem puhkusel all inclusive odavamates sihtkohtades(Egiptus, Türgi, Kreeka, Bulgaaria) ära käia. Reisid on ajas ikka odavaks läinud. 1995 maksin Küprose reisi eest 4 kuu palga, 1999 Dubai eest üle 4 kuu palga näiteks.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
kolja

Ma elan palmi all, puhkamas käin kuuse all.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Tondinahk

Kohutavalt kallis hind.

Ei ole kallis. Tulime just Türgist, kus oli “kõik hinnas” pakett. 1 nädal maksis 500 eurot inimese peale. Sees olid lennukipiletid (edasi-tagasi), majutus 5-tärni hotellis, toit 3 korda päevas pluss kogu päeva jooksul kõik joogid-näksid-jäätised.

Eile olin komandeeringus ühes Eesti väikelinnas, tööandja korraldas ööbimise kohalikus hotellis. Tuba oli pisike ja hämar (tööpabereid lugeda polnud võimalik), ilma aknata ja majutus sisaldas ainult hommikusööki – ja 1 öö hinnaks oli 95 eurot.

Olen küll Eelista Eestimaist-usku ja pean end patrioodiks, aga soojamaareisi (vähemalt sellise hinnaga nagu mul endal oli) kalliks nimetada siiski ei tasuks.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
sini

Kohutavalt kallis hind.

Ei ole kallis. Tulime just Türgist, kus oli “kõik hinnas” pakett. 1 nädal maksis 500 eurot inimese peale. Sees olid lennukipiletid (edasi-tagasi), majutus 5-tärni hotellis, toit 3 korda päevas pluss kogu päeva jooksul kõik joogid-näksid-jäätised.

Eile olin komandeeringus ühes Eesti väikelinnas, tööandja korraldas ööbimise kohalikus hotellis. Tuba oli pisike ja hämar (tööpabereid lugeda polnud võimalik), ilma aknata ja majutus sisaldas ainult hommikusööki – ja 1 öö hinnaks oli 95 eurot.

Olen küll Eelista Eestimaist-usku ja pean end patrioodiks, aga soojamaareisi (vähemalt sellise hinnaga nagu mul endal oli) kalliks nimetada siiski ei tasuks.

kas Türgis käisite koolivaheajal või käisite varem?

5 00 EUR väga hea hind.

0
0
Please wait...

Postitas:
koolera

Kohutavalt kallis hind.

Nojah, mis rikkale võimalik, see vaesele imelik. Minu jaoks oleks nädalase reisi peale 2000 eurot (tegelikult ju rohkem, sest eks ikka ostad sealt ka midagi) kulutada küll palju  – ma ei läheks ju üksi, ikka perega.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
koolera

Kohutavalt kallis hind.

No päris nii ma ka ei ütleks. Keskmine kuupalk on 1250 neto. Poole palga eest saad juba enam-vähem puhkusel all inclusive odavamates sihtkohtades(Egiptus, Türgi, Kreeka, Bulgaaria) ära käia. Reisid on ajas ikka odavaks läinud. 1995 maksin Küprose reisi eest 4 kuu palga, 1999 Dubai eest üle 4 kuu palga näiteks.

Keskmist kuupalka ja rohkem teenib märksa vähem kui pool rahvastikust.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Pepsikoola

Planeerisin ise endale ja lapsele nädalase reisi Andaluusiasse. Palju imelist kultuuri ja elamust vähem kui 2000€ eest.

Raharöövliks osutusid lennupiletid, mida ostsin viimasel hetkel ja seda keset kõrghooaega.

Kartsin ja kahtlesin talvel lennupileteid vaadates, kas ikka saab ja tasub seda ette võtta.

Igal aastal ei saagi, kuid ma ei kahetse tehtud kulutusi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Mediaanpalk on 1020 neto. Poole palga eest saab jätkuvalt reise. Prioriteetide küsimus. Kõige rohkem häirib selliste palgasaajate ving, et tahaks reisile, aga raha pole. Samas suits on hambus ja sellele “hüvele” kulutatakse 130 eurot kuus nägu. Kui sul on raha suitsetada ja alkoholi juua, on sul ikka väga piisavalt seda raha.

+8
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Pole sooja maal käinud ja ei lähe ka ei sslli palavust üldse. Ma ei tuleks konditsioneeriga ruumist väljagi seal.
Põhjamaad ja Kesk-Euroopa on mulle, aga viimasesse südasuvel ka ei lähe.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
krokodill

Nojah, mis rikkale võimalik, see vaesele imelik. Minu jaoks oleks nädalase reisi peale 2000 eurot (tegelikult ju rohkem, sest eks ikka ostad sealt ka midagi) kulutada küll palju  – ma ei läheks ju üksi, ikka perega.

Ma olen muidu täitsa arusaaja inimene, aga vaat see kommentaar oli küll üle mõistuse. 71,5 eurot päevas maksta ühe inimese soojale maale ja tagasi koju saamise, viietärnihotellis ööbimise ja täistoitlustuse eest koos vahenäksidega ON odav, seal pole midagi vaieldagi ju. Paagitäis kütust maksab rohkem. Siis et mitu päeva olla ja kui palju inimesi kaasa võtta, on iseasi. Aga rõhuasetus peakski sellisel juhul olema oma pereliikmete arvul, mitte sellel väljaöeldud hinnal. Selge, et suguvõsaga läbi korrutades muutub ka hind kordades kõrgemaks, aga see ei tee veel puhkuse ajal 71,5 eurot nägu/päev maksta saavat inimest rikkaks ega suure perega inimest vaeseks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Paljud unustavad, et samal ajal, kui ollakse reisil, vähenevad kodused kulud. WCs ei tõmmata vett, vähemalt mitte nii sageli, kui ka keegi koju jääb. Arvutid, lambid, telekas, kodune söök ehk toiduained kodus, vesi, külmkapi avamisel lisanduv elektrikulu. Transport, mis oleks selle nädala või kahega kodus kulunud. Mis iganes.

Auto, madratsi, panni, toasusside, diiivani, teki ja padja amortisatsioon 🙂 Kaminapuud 🙂 Tualettpaber 🙂 Kätepesuseep 🙂

Nali naljaks, aga see tõesti kuidagi unustatakse ära. Ei ole ju nii, et kui kedagi kodus pole, siis kütuse-, elektri- ja veekulu on ikka sama suur ning kuidagi kodune söögikulu ka.

Meil vähemalt vähenevad need kodused kulud, kui me kodus pole, kõvasti. Vaatame kasvõi EE või oma elektripakkuja äppi. See teeb osa reisimise rahast tasa. Ei, mitte poolt kaugeltki – kindlasti mitte. Märgatava osa siiski, mida ei maksaks unustada. Kulud ei ole topelt!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Söögikulu on just tavaliselt reisil suurem. Ikka õhtuti minnakse restorani, mitte ei osteta juurikad ja liha koju ja ahju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Söögikulu on just tavaliselt reisil suurem. Ikka õhtuti minnakse restorani, mitte ei osteta juurikad ja liha koju ja ahju.

AI-ga pole sul vaja kuhugi minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohutavalt kallis hind.

Ära võrdle võrreldamatut – Türki saadetakse tuubil lennuk, hotellidega on paketimüüjatel lepingud. Toitlustada hotellitäit rahvast on inimese kohta odavam, kui pakkuda pool tühjas hotellis hommikusööki.

Väikelinna hotell aga  peab ise ellu jääma, eriti praeguses olukorras – sellest ka selline hind – alati on 1 öö ööbida kallim, kui nädal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väikelinna hotell aga peab ise ellu jääma, eriti praeguses olukorras – sellest ka selline hind – alati on 1 öö ööbida kallim, kui nädal.

Eestis ei pruugi see üldse kehtida. Maksadki lolliks ennast iga asja eest. Kunagi käisin Saaremaal puhkamas, ligi 1000 eurot läks lapsega. Sama raha eest tõesti lähen soojale maale parem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mõtled, et meie pimedal ajal sõita puhkusele Egiptusesse, Türki, Kanaaridele vmt kohta, siis ei, pole seda teinud. Ilmselt olen nii laisk planeerija ja ega hästi ei viitsi ka. Kui on vabad päevad või puhkus, siis ei tahaks seda kuhugi kuurorti sõitmise peale raisata. Reisimas olen soojades maades omal ajal käinud küll, aga need olid rohkem sellised kogu aeg liikvel reisid, et ei olnud samas kohas, sellise päikesereisina, nagu praegu kombeks on käia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mediaanpalk on 1020 neto. Poole palga eest saab jätkuvalt reise. Prioriteetide küsimus. Kõige rohkem häirib selliste palgasaajate ving, et tahaks reisile, aga raha pole. Samas suits on hambus ja sellele “hüvele” kulutatakse 130 eurot kuus nägu. Kui sul on raha suitsetada ja alkoholi juua, on sul ikka väga piisavalt seda raha.

Mul ka keskmine palk. Suitsu ei tee ja alkoholi ka ei tarbi.

Mitu last ja keskmise palgaga mees ka olemas. Kes samuti suitsuvaba ja karsklane.

No ei jää raha eriti reisimiseks üle.

Soojal maal olen käinud.

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Esileht Hobinurk Soojal maal puhkamas.