Esileht Hobinurk Soojale maale

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soojale maale

Postitas:

Pole varem reisil käinud soojamaal ja tahaks natuke nõu neilt, kellel see kogemus.
*Türgi, Egiptus või hoopis midagi muud?
*Cherry.ee ja lastminute.ee – mida tuleb jälgida?
*Kas on mõtet minna suvel? (sügisel puhkust ei saa)

Jagage kogemusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel naudi Eesti imeilusat suve. Soojad maad on suvisel ajal hoopis ülikuumad maad ja see üle 40 kraadi kuumust pole kerge taluda.
Mais või septembris veel läheks soojale maale aga siis on kena ja soe ka näiteks Hispaanias, Kreekas vms. Muul ajal eelistan Kanaari saari Türgile või Egiptusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel jätaks Egiptuse kindlasti kõrvale. Pigem Bulgaaria, Itaalia, Kreeka (kuigi kriisi tõttu seal hetkel kahtlane), …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin ka reisil tavaliselt sügisel-talvel. ei reisi reisibüroode kaudu, ostan ise lennupiletid ja majutuse, aga esimest korda reisijale soovitaksin ikka bürood. kui tahad odavamalt, siis tasuks passida viimase hetke hindu (nädal-paar enne reisi tehtavad pakkumised) ja otse reisifirmade kodulehtedelt. pane ennast meililisti ja saadetakse sulle meilile pakkumised.

suvine soe maa on palav jah muidugi, aga kui sulle soojus meeldib, siis on see ju päris mõnus. ise olen juulis käinud Türgis ja Lõuna-Prantsusmaal ja täitsa nautisin seda 35-kraadist soojust.

Egiptusesse minu teada suvel meie reisibürood reise ei tee, Türgi, Bulgaaria, Hispaania, Itaalia ja Kreeka on põhilisteks valikuteks. aga ikka ise pead otsustama, kuhu sulle reisida meeldiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin ka reisil tavaliselt sügisel-talvel. ei reisi reisibüroode kaudu, ostan ise lennupiletid ja majutuse, aga esimest korda reisijale soovitaksin ikka bürood.

Sama siin. Aga teemaalgata poolt nimetatud sihtkohtadesse pole paraku mingit pointi ise reisi korraldada. Võtame nt Türgi. Lennukipiletid maksavad pea sama palju kui terve pakett.

Ise valiksin suveks Malta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Türgi ja Egiptus on meiega samas ajavööndis ja seal käivad need, kes oma aju arengutaseme tõttu ei suuda oma kella teisele ajavööndile keerata.
Tark inimene jääb Liidu piiridesse, siis ei pea passi tegema ega heal juhul isegi raha vahetama. Kanaari saared, Kreeta, Malta, Horvaatia, …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka septembris-oktoobris Lõuna-Euroopa piirkondi. Siis on seal ilmad meie suvega sarnased. Samuti Gruusiat http://reisigruusias.blogspot.com.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Soojale maale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.