Esileht Hobinurk Soojale maale aprilli lõpus/mai alguses

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Soojale maale aprilli lõpus/mai alguses

Postitas:

Kuna mehel sünnipäev aprilli lõpus, siis oleks soov see kusagil reisil veeta. Sooviks kohta, kus oleks soe. Kuhu olete Teie sel ajal reisinud, millist kohta soovitate? Tänud ette 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 12:02; 13.11 14:53; 13.11 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, hakkab peale.Et üldse mingeid soovitusi saada, palun defineeri “soe”. Kas nii soe, et käia lühikese varrukaga või nii soe, et meres ujuda vms.
Mis on sinu hinnapiir? Pole ju mõtet soovitada Austraalia rannikut, kui su eelarve on ca 800 EUR per nase.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 13:34; 13.11 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mehel sünnipäev aprilli lõpus, siis oleks soov see kusagil reisil veeta.

Miks sa sõnnidele mõeldud horoskoope ei loe?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hind määrab, kuhu lähed. On sul orienteeruv eelarve?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 13:47; 13.11 17:13; 13.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küsin ka, et miks auto ei käivitu. auto on sinist värvi

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mehel sünnipäev aprilli lõpus, siis oleks soov see kusagil reisil veeta. Sooviks kohta, kus oleks soe. Kuhu olete Teie sel ajal reisinud, millist kohta soovitate? Tänud ette ????

Tänapäeva ilm on niivõrd anomaalne, et aprilli lõpus võib olla Eesti see koht, kus on soe ja soojal maal väga jahe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filipiinid, Malaisia, Miami, Sri Lanka, Madagascar, Prantsuse Polüneesia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hind määrab, kuhu lähed. On sul orienteeruv eelarve?

Eelarve on umbes 2000 euro kanti. Temperatuur võiks siiski üle 20 olla, merevee temperatuur on nagunii suht jahe sel ajal.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 12:02; 13.11 14:53; 13.11 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel ajal on igalpool soe. Nii, et mine kuhu tahad. Võimalik, et ka Eestis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hind määrab, kuhu lähed. On sul orienteeruv eelarve?

Eelarve on umbes 2000 euro kanti. Temperatuur võiks siiski üle 20 olla, merevee temperatuur on nagunii suht jahe sel ajal.

Mis mõttes on igal pool jahe?
Kanaari saared, Egiptus, Filipiinid, Tai

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 13:34; 13.11 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Planeerime just samasse perioodi kahekesi reisi. Olen kokku pannud kaks paketti.
Kui pikem ja kallim puhkus siis Bali.
Kui vaid nädalane siis Küpros.
Mõlemas kohas oleme enne ka käinud ja seetõttu päris teadmatuses ei koba.

Bali 18.04-30.04. meri ja õhk megasoe meie jaoks
Lennud (kaks ümberistumist ajakulu ca 20h) – 1300.-
Majutus 300.- jagatuna kolme koha vahel – Sanur (väike majake), Ubud (väike majake) ja Kuta (hotell).
Taksosõidud linnade vahel 100.-
Söök ja jook – 500.- tegelikult ei kulugi nii palju, kuna majakeses saab ise ka süüa teha ja mitte kõik korrad pole vaja väljas süüa. Kuigi väljas saab ka soodsalt süüa, kui ei käi vaid peenetes restoranides ja julged proovida väikeste kohtade kööki.
Kokku 2200.-

Küpros 26.04.-03.05 meeldiv “eestisuvi” nii õhk kui ka vesi.
Lend otse Ryanair 450.-
Majutus:
Kui rendime korteri ühes kompleksis, kus bassein ja privaatsed rannatoolid siis 350.-
Kui hommikusöögiga hotell, siis 555.-
Söök ja jook maksimaalselt 400.- (näiteks õhtusöögi saab väljas kenasti 35.- kahele)
Kokku 1200 – 1500

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 15:52; 13.11 16:06; 13.11 16:28; 13.11 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rannapuhkus või ikka reis?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 15:55; 13.11 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rannapuhkus või ikka reis?

Üks ei välista ju teist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 15:52; 13.11 16:06; 13.11 16:28; 13.11 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Planeerime just samasse perioodi kahekesi reisi. Olen kokku pannud kaks paketti.

Kui pikem ja kallim puhkus siis Bali.

Kui vaid nädalane siis Küpros.

Mõlemas kohas oleme enne ka käinud ja seetõttu päris teadmatuses ei koba.

Bali 18.04-30.04. meri ja õhk megasoe meie jaoks

Lennud (kaks ümberistumist ajakulu ca 20h) – 1300.-

Majutus 300.- jagatuna kolme koha vahel – Sanur (väike majake), Ubud (väike majake) ja Kuta (hotell).

Taksosõidud linnade vahel 100.-

Söök ja jook – 500.- tegelikult ei kulugi nii palju, kuna majakeses saab ise ka süüa teha ja mitte kõik korrad pole vaja väljas süüa. Kuigi väljas saab ka soodsalt süüa, kui ei käi vaid peenetes restoranides ja julged proovida väikeste kohtade kööki.

Kokku 2200.-

Küpros 26.04.-03.05 meeldiv “eestisuvi” nii õhk kui ka vesi.

Lend otse Ryanair 450.-

Majutus:

Kui rendime korteri ühes kompleksis, kus bassein ja privaatsed rannatoolid siis 350.-

Kui hommikusöögiga hotell, siis 555.-

Söök ja jook maksimaalselt 400.- (näiteks õhtusöögi saab väljas kenasti 35.- kahele)

Kokku 1200 – 1500

kust kaudu sa lennupileteid ostad Balil käimiseks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Planeerime just samasse perioodi kahekesi reisi. Olen kokku pannud kaks paketti.

Kui pikem ja kallim puhkus siis Bali.

Kui vaid nädalane siis Küpros.

Mõlemas kohas oleme enne ka käinud ja seetõttu päris teadmatuses ei koba.

Bali 18.04-30.04. meri ja õhk megasoe meie jaoks

Lennud (kaks ümberistumist ajakulu ca 20h) – 1300.-

Majutus 300.- jagatuna kolme koha vahel – Sanur (väike majake), Ubud (väike majake) ja Kuta (hotell).

Taksosõidud linnade vahel 100.-

Söök ja jook – 500.- tegelikult ei kulugi nii palju, kuna majakeses saab ise ka süüa teha ja mitte kõik korrad pole vaja väljas süüa. Kuigi väljas saab ka soodsalt süüa, kui ei käi vaid peenetes restoranides ja julged proovida väikeste kohtade kööki.

Kokku 2200.-

Küpros 26.04.-03.05 meeldiv “eestisuvi” nii õhk kui ka vesi.

Lend otse Ryanair 450.-

Majutus:

Kui rendime korteri ühes kompleksis, kus bassein ja privaatsed rannatoolid siis 350.-

Kui hommikusöögiga hotell, siis 555.-

Söök ja jook maksimaalselt 400.- (näiteks õhtusöögi saab väljas kenasti 35.- kahele)

Kokku 1200 – 1500

Aitäh sulle, et head nõu jagasid 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 12:02; 13.11 14:53; 13.11 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust kaudu sa lennupileteid ostad Balil käimiseks?

momondo lehelt otsin. Ülal mainitud hinnad sain nädalavahetusel lende ja majutusi lapates. Siiani soodsamaid lende nägin mõned nädalad tagasi, siis oli ühe inimese lend 590.- Eks nad ole pidevas muutumises.
Helsinkist saaks ühe ümberistumisega, aga soodsalt Helsinkisse saab laevaga ja see mulle isiklikult ei sobi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 15:52; 13.11 16:06; 13.11 16:28; 13.11 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptus on liiga palav, aga Balit julgen ka soovitada – vähe tore maa. Me käisime veel Gili saarel, Balil tulebki planeerida 4 päeva ühte kohta, sellest on piisav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küprosele ei soovita, aprillis on seal ilm kõikuv ja soe merevesi on seal maksimum 18. Seal on tuuline, ei ole mingi soojamaareis.
Kanaaridel ja Lõuna-Hispaanias on soe, kuid sooja merevett ei tasu sealgi oodata. Ma panustaks pigem Marokole ja Egiptusele selle raha eest, samuti võiks vaadata Tai, Vietnami ja Goa odavamaid pakette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 13:47; 13.11 17:13; 13.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheksin Itaaliasse, Portugali või Lõuna-Prantsusmaale. Naudiksin kultuuri, loodust, häid restorane ja veine. Sõidaksin ringi, paar päeva igas kohas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 15:55; 13.11 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu eksootlisi haigusi otsima.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küprosele ei soovita, aprillis on seal ilm kõikuv ja soe merevesi on seal maksimum 18. Seal on tuuline, ei ole mingi soojamaareis.

Kanaaridel ja Lõuna-Hispaanias on soe, kuid sooja merevett ei tasu sealgi oodata. Ma panustaks pigem Marokole ja Egiptusele selle raha eest, samuti võiks vaadata Tai, Vietnami ja Goa odavamaid pakette.

Maei julge väga vaielda, sest ma ei tea sinu kogemusi Küprosega. Mul vaid üks ja see selle aasta mai esimesest nädalast. See nädal oli küll väga soe. Termomeeter meie rõdul näitas päeva ajal ikka 26-28 kraadi vähemalt. Võib olla siis juhtus erakorraliselt soe nädal meile.

2000.- ei raatsiks ma iial Egiptuse või Maroko peale kulutada. Pean neid siiski odavreisideks ja sinna saab soodsamalt. Pole vaja üle maksta. Ma ei ütle, et sihtkohana pole need head. Isegi seal mitmeid kordi käinud ja rahule jäänud. Aga kindlasti mitte 1000.- nägu. Samuti ei kipu ma sinna aprilli lõpus või mais. Siis on temperatuur liiga kõrge ja pidevalt tuleb varju otsida. Ringi liikumine on suht piin selles kuumuses.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 15:52; 13.11 16:06; 13.11 16:28; 13.11 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küprosele ei soovita, aprillis on seal ilm kõikuv ja soe merevesi on seal maksimum 18. Seal on tuuline, ei ole mingi soojamaareis.

Kanaaridel ja Lõuna-Hispaanias on soe, kuid sooja merevett ei tasu sealgi oodata. Ma panustaks pigem Marokole ja Egiptusele selle raha eest, samuti võiks vaadata Tai, Vietnami ja Goa odavamaid pakette.

Maei julge väga vaielda, sest ma ei tea sinu kogemusi Küprosega. Mul vaid üks ja see selle aasta mai esimesest nädalast. See nädal oli küll väga soe. Termomeeter meie rõdul näitas päeva ajal ikka 26-28 kraadi vähemalt. Võib olla siis juhtus erakorraliselt soe nädal meile.

2000.- ei raatsiks ma iial Egiptuse või Maroko peale kulutada. Pean neid siiski odavreisideks ja sinna saab soodsamalt. Pole vaja üle maksta. Ma ei ütle, et sihtkohana pole need head. Isegi seal mitmeid kordi käinud ja rahule jäänud. Aga kindlasti mitte 1000.- nägu. Samuti ei kipu ma sinna aprilli lõpus või mais. Siis on temperatuur liiga kõrge ja pidevalt tuleb varju otsida. Ringi liikumine on suht piin selles kuumuses.

Alati tasub jälgida keskmist meretemperatuuri, sest kui vesi on külm, siis ei ole rannas midagi teha. Ma küll ei julge üksikute kogemuste põhjal öelda, mis on ilm seal piirkonnas maikuus, sest aastad on väga erinevad.
2000 euro eest palju ei saa, sest kohapeal kulub sama raha, mis sinna minemiseks, aga ma lendaks Taisse või Vietnami Helsingist ja Vietnamis on igal juhul väga odav, Tai on kallim.
Balile ma kindlasti ei läheks, see on ärarikutud turistikas prügihunnikutega igas nurgas, kõik on keskmiselt kallis, vau tunnet ei teki ja enamus rannad sobivad surfamiseks, mitte ujumiseks. 2000 euroga kahekesi Balil käidud ei saa, piletid on sinna 500-600 edasi-tagasi, see ei ole eriti odav maa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 13:47; 13.11 17:13; 13.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rannapuhkus või ikka reis?

Üks ei välista ju teist.

Täpselt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 21:29; 14.11 07:54; 14.11 17:46; 16.11 17:54; 17.11 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme aprilli teises pooles Küprosel käinud, väga soe oli. Merevesi oli küll jahedavõitu- kannatas korra vees käia aga ma eelistan soojemat. Aprilli algul oleme Kanaaridel käinud, seal vist praktiliselt aastaringselt soe.
Malta võiks ka mai algul juba soe olla, oktoobri lõpus oli korralik Eesti suvi.
Mina tahaks Madeirale minna aga sinna lennupiletid küllaltki kallid, pole väga häid pakkumisi sattunud nägema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud aprilli keskpaigas Gran Canaria Puerto Ricos. Päike võttis isegi läbi sirmi. Oli mõnus ja soe. Lend läks kokku ca 200 (lend läks Brüsseli ja Oslo kaudu) ja kokku u 600, ja seda nädala peale. Poes oli toit kallim kui Eestis, väljas syya u sama kui siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 21:29; 14.11 07:54; 14.11 17:46; 16.11 17:54; 17.11 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis huvid teil mehega on? Kui tahad ilusaid randasid, siis pole mõtet Balile või Küprosele ronida – Balil on need räpased ja Küprose rannad klibused. Kui tahad kultuuri, mine Maltale, aga metsikust ära seal oota.

Kas tahate pigem korralikku öömaja või olete vaid voodiga nõus? Kui viimane, siis jõuab 2000-ga kaugele, eriti Aasias.

Euroopas soovitan Portugali, väga sõbralik ja lahe maa, olen teinud autotripi Lissabonist lõuna pool. Ookean muidugi soe pole, aga ilm peaks sel ajal juba mõnus olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 08:25; 14.11 12:48; 14.11 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahemere äares on aprilli lõpus ikka suure tõenäosusega üsna jahe, sobilik matkamsieks ja autoga ringi sõitmiseks, kuid mingit rannapuhkust pole mõtet planeerida. mallorcal sai ikka korralikult külmetatud, nädalast oli vaid poolteist päeva sellist ilma, et võis vabatahtlikult lühikese varrukaga ringi käia. ujuda sai vaid kalipsoga… kui päike paistis, siis võttis korralikult, aga ilm oli vägagi jahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 11:01; 16.11 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis huvid teil mehega on? Kui tahad ilusaid randasid, siis pole mõtet Balile või Küprosele ronida – Balil on need räpased ja Küprose rannad klibused. Kui tahad kultuuri, mine Maltale, aga metsikust ära seal oota.

Kas tahate pigem korralikku öömaja või olete vaid voodiga nõus? Kui viimane, siis jõuab 2000-ga kaugele, eriti Aasias.

Euroopas soovitan Portugali, väga sõbralik ja lahe maa, olen teinud autotripi Lissabonist lõuna pool. Ookean muidugi soe pole, aga ilm peaks sel ajal juba mõnus olema.

Millised rannad on Küprosel klibused? Mina olen ainult kaht tillukest mereäärset kohta klibusena näinud ja üks neist polnud isegi rand (Aphrodite sünnikoht). Kui lähed Ryaniga, siis ilmselt Paphosesse ja ilus rand on kohe Paphose lähedal Coral Bay – ainult liiv, veidi veel põhja poole on Lara Beach – rand nagu unistus, aga ligipääs ainult osavale sõitjale või jeebiga, ringi sõites siis Limassoli Lady’s Mile Beach on midagi sarnast nagu meil Peipsi, madala veega pikalt ja see rand on enne teisi kindlasti soe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 11:14; 14.11 15:13; 15.11 01:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis huvid teil mehega on? Kui tahad ilusaid randasid, siis pole mõtet Balile või Küprosele ronida – Balil on need räpased ja Küprose rannad klibused. Kui tahad kultuuri, mine Maltale, aga metsikust ära seal oota.

Kas tahate pigem korralikku öömaja või olete vaid voodiga nõus? Kui viimane, siis jõuab 2000-ga kaugele, eriti Aasias.

Euroopas soovitan Portugali, väga sõbralik ja lahe maa, olen teinud autotripi Lissabonist lõuna pool. Ookean muidugi soe pole, aga ilm peaks sel ajal juba mõnus olema.

Millised rannad on Küprosel klibused? Mina olen ainult kaht tillukest mereäärset kohta klibusena näinud ja üks neist polnud isegi rand (Aphrodite sünnikoht). Kui lähed Ryaniga, siis ilmselt Paphosesse ja ilus rand on kohe Paphose lähedal Coral Bay – ainult liiv, veidi veel põhja poole on Lara Beach – rand nagu unistus, aga ligipääs ainult osavale sõitjale või jeebiga, ringi sõites siis Limassoli Lady’s Mile Beach on midagi sarnast nagu meil Peipsi, madala veega pikalt ja see rand on enne teisi kindlasti soe.

Käisin neis v.a Lara beachil ja minu jaoks nad küll ilusad pole. Rannad on küll, aga kui rannapuhkust kavandada, siis tahaks ikka parimat. Võibolla on mul muidugi kõrgemad standardid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 08:25; 14.11 12:48; 14.11 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis huvid teil mehega on? Kui tahad ilusaid randasid, siis pole mõtet Balile või Küprosele ronida – Balil on need räpased ja Küprose rannad klibused. Kui tahad kultuuri, mine Maltale, aga metsikust ära seal oota.

Kas tahate pigem korralikku öömaja või olete vaid voodiga nõus? Kui viimane, siis jõuab 2000-ga kaugele, eriti Aasias.

Euroopas soovitan Portugali, väga sõbralik ja lahe maa, olen teinud autotripi Lissabonist lõuna pool. Ookean muidugi soe pole, aga ilm peaks sel ajal juba mõnus olema.

Millised rannad on Küprosel klibused? Mina olen ainult kaht tillukest mereäärset kohta klibusena näinud ja üks neist polnud isegi rand (Aphrodite sünnikoht). Kui lähed Ryaniga, siis ilmselt Paphosesse ja ilus rand on kohe Paphose lähedal Coral Bay – ainult liiv, veidi veel põhja poole on Lara Beach – rand nagu unistus, aga ligipääs ainult osavale sõitjale või jeebiga, ringi sõites siis Limassoli Lady’s Mile Beach on midagi sarnast nagu meil Peipsi, madala veega pikalt ja see rand on enne teisi kindlasti soe.

Käisin neis v.a Lara beachil ja minu jaoks nad küll ilusad pole. Rannad on küll, aga kui rannapuhkust kavandada, siis tahaks ikka parimat. Võibolla on mul muidugi kõrgemad standardid.

Siis ilmselt ei sobiks ka maailma parimate randade edetabeli kolmas, mis asub samuti Küprosel – Fig Tree Bay. Perekooli standard on ikka parimaist parim ehk maailma esikoht :). Aga teistpidi jälle, ilu on vaataja silmades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 11:14; 14.11 15:13; 15.11 01:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Soojale maale aprilli lõpus/mai alguses