Esileht Väikelaps soojamaa reis mähkmekandjaga

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: soojamaa reis mähkmekandjaga

Postitas:

mängin mõttega, minna puhkama kuhugi. ja täna jäin mõtlema, et kuidas seal bassseinis lapsega käiakse. ma ei saa ju lasta tal sinna pissida ometi. kas võtan spets ujumise mähkmed kaasa?
laps on reisi ajal 1a5k aga 100% mähkmetes veel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:30; 17.02 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil olid tavalised ujumispüksid. rannas (sellises metsikumapoolses kus päevitajaid ei ole) oli alasti. aktiivsema päikese korral käiste ja säärtega \”ujumiskombe\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed üldiselt basseini oma hädasid ei tee… meil ka ujumispükste või trikoo või ujumiskombega olnud, alati mähkmekandja olnud aga basseini pole küll midagi teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul tuli see mure praegu. kui hetk tagasi ta vanni panin ja enne kui ta istus lasi sinna mõnuga pissi püsti seistes (tüdruk). vanni vesi vahetusse.
kuigi ilmselt pissib ta sinna iga kord aga ma lihtsalt ei näe, sest ta istub. ta on vannis ikka omajagu aega solberdamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:30; 17.02 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumismähe ei hoia pissi kinni, see on vaid raskema häda kinnipidamiseks. Seega pissivad nad basseini niikuinii. Nii et võid vabalt ka ujumispüksid panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumismähet ma kuumas kliimas ei soovita. Laps on seal sees ju umbses ja pissi see niikuinii kinni ei pea. Sama hästi peavad kaka (kui laps peaks tõesti basseini kakama) kinni ka tavalised ujumispüksid või trikoo.

Enda lapsega (praegu ammu mähkmetest väljas) ma käisin ujumas alates 4k vanusest ja kohe ujumispükstega. Ma ei märganud, et ta oleks kunagi vette pissinud (paar korda juhtus küll du¨¨iruumis, et ta oli mul süles ja piss voolas mööda mind alla). Aga võimalik muidugi, et pissis vette nii, et ma ei märganud. Kakat ei tulnud kordagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ujumismähe ei hoia pissi kinni, see on vaid raskema häda kinnipidamiseks. Seega pissivad nad basseini niikuinii. Nii et võid vabalt ka ujumispüksid panna.[/tsitaat]

No miks seda nüüd siis miinustatud on? Õige jutt, ujumismähe ei hoia pissi kinni, proovitud. Mul oli olukord, kus mähkmed olid kodus otsas ja viimases hädas panin ujumismähkme lapsele, et saaks poes ära käia. Püksid olid ikka totaalselt pissised koju jõudes. Mingi osa ehk hoiab kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes soovitavad lapsega rannas ujumas käia – praegusel aastaajal ei ole merevee kraadid lähi-lõunamaadel vist veel ujumiskõlblikud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps soojamaa reis mähkmekandjaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.