Esileht Imetamine Söök

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Söök

Postitas:

Lapsel meeletud gaasid teisest elupäevast saadik. Sai eile 2kuuseks. Olen oma toidulaualt kõik gaasi tekitavad toiduained eemaldanud. Põhimõtteliselt sööngi ainult tatart ja joon apteegitilli teed, aga ei midagi.Olen proovinud erinevaid gaasirohte, probiootikume, võimleme jne.

Mul on lapsest nii kahju, ta on nii rahutu ja ainult nutab. B12 test ka korras.
<p style=”text-align: center;”>Ma olen väsinud, ahastuses ja kaalun reaalselt imetamisest loobumist, sest mitte kuidagi ei lähe paremaks. Ma tunnen, et olen läbi kukkunud.</p>
Kaua see kesta võib? Kuidas teie selle üle elasite? Mida sõite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis minul aitab- võimlemine, hakkan juba päeval võimlema vahelduva eduga, silitan ûpris tugevalt ühe käega rinnalt alla puusani ja siis teise käega teiselt rinnalt puusani, kõverdan jalfu, varbaid suhu jne. Ehk ei oota õhtuse gaasivakuni vaid alustan juba päeval.

Gaasipadi- kipkep gaasipadja ajan kuumaks ja lapsele kõhule,  siis koos padjaga võtan sûlle, kussutan, laulan

Tummy tub- maailma parim abimees! Soe vesi ja see asend tal seal. Paar kinutit kui vesi mullitama hakkab ja lõpuks oma vannivee täis kakab.

Ema toitumine ei mõjuta suurt midagi, ka imetamisnôustajad ütlevad seda. Ka rpa lastel on gaasid. Rinnapiim on lapsele parim!

Lohutab vaid teadmine, et see läheb üle!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 20:28; 09.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen veel lisaks, et kui beebi nutt juba liiga pikk ja vali ja enda närvid vajavad puhkust-  pane laps vanni! Soojas vannis nad rahunevad hetkega. Jah nutab võibolla pãrast vanni edasi, aga mõlemad saate vähemasti veidi puhata.

Esimese lapsega ma muud teha ei osanud kui ta vanni panna. Mõni õhtu tegin vanni 3-4 korda järjest, siis vajus laps väsimusest ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 20:28; 09.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis ema, algatuseks- sa võid kõike süüa- kui oled menüüst midagi välja jätnud ja lapsel olukord ei muutu, siis järelikult ei ole asi sinu söödus. Selleks et imetada on hea kui ema on korralikult söönud.

võta ühendust imetamisnõustajaga, kontaktid leiab http://www.siet.ee/noustajad

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kandelina või ergonoomiline kõhukott! Kolmandat last kandsime esimestel kuudel mehega kordamööda väga palju linas. Põhjuseks oli see, et peres oli kaks väikelast veel, kellega oli vaja tegeleda, aga toimis väga hästi. Võis olla juhus, aga erinevalt kahest vanemast lapsest, kellel oli esimesel kolmel elukuul päris palju gaasinuttu, ei olnud kolmandaga erilist probleemi.

Ja kolme kuu täitumisel kadus gaasiprobleem praktiliselt päevapealt. Kahe kuu vanuses oli kõige hullem aeg, mille üleelamiseks mõtlesingi palju sellele, et varsti-varsti täitub kolm kuud. Esimese lapsega oli muidugi kõige keerulisem, sest olin ise palju kobam ja kogemust polnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane last palju kõhuli! 2-kuust peab nagunii mitu korda päevas kõhuli panema, et tugevdaks selja- ja kaelalihaseid. Kui võimalik, käi lapsega ujumas, nii nagu praegune olukord võimaldab.  Kindlasti krooksuta peale toitmist

Käruta palju – käru rappumine-õõtsumine võib leevendada.

Ja mis peamine – probleem tegelikult ei ole mitte gaase tekitavad toiduained vaid, et laps ei saa gaasidega hakkama. gaasid on meil kõigil, ka beebidel – aganad kas tulevad välja või ei tule välja.

Ja noh, alati võib ka küsida – oled sa kindel, et laps on rahutu ja nutab gaasidest, st valudest? Äkki on tal muu mure – külm, palav, vb on väsinud ja saab liiga vähe magada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled rpaga proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures minu beebil tekkisid siis hirmsad gaasid, kui ma just tatart sõin. Nii, et miski pole 100% kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Söök