Esileht Koolilaps Sööklas õpilaspileti piiksutamine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Sööklas õpilaspileti piiksutamine

Postitas:

Laps läheb 1. klassi ja koosolekul räägiti, et süüa hakkavad saama õpilaspiletiga registreerimise alusel. Mismoodi seda korraldada, et õpilaspilet ära ei kaoks, paelaga kaela??
Kas kuskil on selliseid asju müügil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on sellised asjad müügil. ISeasi, kas laps on nõus oma õpilaspiletit paelaga kaasas kandma 🙂 Minu lapsel on õpilaspilet telefonikaante vahel (koos pangakaardi ja raamatukogukaardiga)
variandid veel:
– rahakoti vahele
– koolipäeviku vahele
– koolikotis olevasse spets.pisikesse taskusse (kui on selline asi olemas, mu lapse kotil ntx on)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reeglina lapsed koolikotiga sööklas ei käi, algklasside lapsed ilmselt ilma igasuguste kottide-telefonideta sööklas…või?

kas paelaga kaela või kaardi yo-yo’ga ntx püksivärvli külge…
http://www.rkteeninduse.ee/toode/kaardihoidja-jo-jo-4/

büroomaailmas peaks lai valik olema…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kaardi yo-yo on hea asi, soovitan ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on ühistranspordiga sõitev laps, soovitan eraldi rohelise kaardi osta, siis ei pea pidevalt ümber tõstma jopetaskust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 19:53; 29.08 20:24; 10.09 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tüdruk telefonitaguse taga kandis. Poiss kuidas kunagi- kas niisama püksitaskus rahakotiga või ka telefonikaante vahel.
Meil õpilaspilet on ka ühtlasi ühistranspordikaart. Ehk siis eraldi rohelist kaarti ei vajagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ka õpilaspilet ühtlasi transpordikaart, aga sellest ei piisa, ei saa ju kogu aeg ümber tõsta. sellepärast ongi eraldi veel roheline kaart.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 19:53; 29.08 20:24; 10.09 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

reeglina lapsed koolikotiga sööklas ei käi, algklasside lapsed ilmselt ilma igasuguste kottide-telefonideta sööklas…või?

kas paelaga kaela või kaardi yo-yo’ga ntx püksivärvli külge…

http://www.rkteeninduse.ee/toode/kaardihoidja-jo-jo-4/

büroomaailmas peaks lai valik olema…

Minu laste koolis enamus algklassilapsi kasutavad seda yo-yo tüüpi kaardihoidjat. Käivadki päev otsa ringi kaardihoidja koolikampsuni küljes tilpnemas (vähemalt nii olen neid näinud kooli peal liikumas).
Meil tuli õpilaspileti piiksutamise süsteem siis, kui noorem oli umbes kolmandas klassis, kõigile osteti kaardihoidjad ja neid kasutati aasta-või paar. Noorema lapse kaardihoidja juba uuele ringile läinud, hoiab seda rahakoti vahel püksitaskus ja piiksutab nii sööklas kui bussis. vanem laps sai samasuguse kaardihoidja mingilt koolivõistluselt auhinnaks, aga tema suutis üsna kiiresti selle kummi kuidagi paigast ära ajada, nii et see ennast enam hoidjasse tagasi ei kerinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 00:05; 02.09 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimene klass ei piiksutanud, aga teises peavad. On ka see yo-yo tüüpi kaardihoidja, koolist anti neile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige suurema ja parema valiku igasuguseid riputatavaid/tõmmatavaid variante leiab kindlasti kuskilt büroomaailma laadsest poest (vms kontoritarbeid müüv kauplus).
Maksavad vähe ja on minu silmis vägapraktilised.

Meil on sõidukaart ja koolikaardid eraldi. Koolis vajaminevad on paelaga kaelas, siis ei kao nii kergelt mööda maja liikudes. Sõidukaart on mobiiliga koos, sest seda ei suuda noor ju käest panna ja mugav piiksutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka yo-yo, hoiab seda pükste rihmaasa küljes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste koolis enamus algklassilapsi kasutavad seda yo-yo tüüpi kaardihoidjat.

Kas keegi ei näe lugeda, et see on JO-JO, mitte udupeen yo-yo?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste koolis enamus algklassilapsi kasutavad seda yo-yo tüüpi kaardihoidjat.

Kas keegi ei näe lugeda, et see on JO-JO, mitte udupeen yo-yo?

No ma vaatasin eelmise kirjutaja pealt, kes seda YO-YO-ks nimetas, tema antud linki ei viitsinud lahti klõpsata, sest teadsin täpselt, mida ta mõtleb. Tõenäoliselt on jah sinu variant õige, aga mis see lugemise nägemine asjasse puutub? Prillidega näen üsna hästi.
Edit, klõpsasin lingi lahti, minu meelest kirjutatakse karabiin mitte (garabiin) sellise kinnituse kohta.
Klõpsasin kontrolliks ÕS-i ka lahti ja leidsin, et antud eseme tüüp on pigem jojo, sidekriipsuga varianti ÕS ei tunne.
Tänud kägu, aga kui parandama asud, siis võiksid ise ka enne üle kontrollida.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 00:05; 02.09 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste koolis enamus algklassilapsi kasutavad seda yo-yo tüüpi kaardihoidjat.

Kas keegi ei näe lugeda, et see on JO-JO, mitte udupeen yo-yo?

Hari end veidike:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yo-yo

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste koolis enamus algklassilapsi kasutavad seda yo-yo tüüpi kaardihoidjat.

Kas keegi ei näe lugeda, et see on JO-JO, mitte udupeen yo-yo?

Hari end veidike:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yo-yo

Eestikeelses vikipeedias on kirjapilt jojo… https://et.m.wikipedia.org/wiki/Jojo

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste koolis enamus algklassilapsi kasutavad seda yo-yo tüüpi kaardihoidjat.

Kas keegi ei näe lugeda, et see on JO-JO, mitte udupeen yo-yo?

Hari end veidike:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yo-yo

meil on riigikeel õnneks veel eesti keel.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 19:53; 29.08 20:24; 10.09 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on ühistranspordiga sõitev laps, soovitan eraldi rohelise kaardi osta, siis ei pea pidevalt ümber tõstma jopetaskust.

Midagi ei pea ümber tõstma, kui kaart kaelas ripub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Sööklas õpilaspileti piiksutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.