Esileht Pereelu ja suhted Soola ja leiva pidu.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soola ja leiva pidu.

Postitas:

Tere,

Kuidas on selle peo traditsioonid. Kas uued elanikus lähevad ise naabritega tutvust tegema või peavad vanad ise tulema? Ja mida pakkuda süüa (head ja mis ei oleks väga kallis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Kui elad korter majas)Pigem hoiata naabreid, et pidu tuleb. Muidu tuleb \”onu Miilits\” ka peole. 😉 On selline kogemus ;)Õnneks olime peo teate koridori üles pannud ja sellest tuli naabril jama. (valeväljakutse)
Muidu on see ju pidu nagu pidu ikka, külalised toovad soola ja leiba. Tähtis, et kõigil lõbus ja vahva oleks. Ka sinul endal, mitte, et teen peo, kõigi tavade kohaselt ja siis ootan kannatamatult, millal see jama läbi saab.

😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vaadanud liiga palju filme, kus vanad naabrid lähevad uutele kooki viima kolimise puhul:) mina ei tea kedagi, kes oleks kortermajja kolinud ja siis seal naabritele soolaleivapeo teinud. selline pidu on ikka oma sõpradele, kutsud külla ja siis pakud midagi jõukohast, valik on sinu enda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud nii, et kõik toovad paar viina kaasa ja omanik ostab natuke mahla. Ja siis lihtsalt mölisetakse läbisegi ja juuakse kuni hommikuni või kui kaua viina jätkub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 14:31; 02.11 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu oma elu olen teadnud, et selle asja nimi on SOOLALEIVAPIDU.
Mis asi on soola ja leiva pidu? Miks te risustate eesti keelt või oli see taotluslik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kogu oma elu olen teadnud, et selle asja nimi on SOOLALEIVAPIDU.
Mis asi on soola ja leiva pidu? Miks te risustate eesti keelt või oli see taotluslik?[/tsitaat]Ära ole stampides kinni, loll! Soolaleivapidu on toorlaen vene keelest ja sellisena samuti \”risustamine\”. Võta väheke vabamalt, lase lips lõdvemale, saab aju rohkem hapnikku!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 14:31; 02.11 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtis on asja mõte, mitte see, KUIDAS kirjutatakse. Ei maksa tähenärijad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada soolaleivale tulevad/kutsutakse ikka pererahva head tuttavad ja sõbrad, mitte kõik suvalised naabrid. Kortermajas oleks see ikka päris katastroof, kui kõik voorima hakkaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Soola ja leiva pidu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.