Esileht Kodunurk Soolaseened hallitanud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soolaseened hallitanud

Postitas:
Kägu

Avasin täna purgi soolaseentega, plaanides seenesalatit teha. Hoidisel oli peal paar hallitustäppi. Eemaldasin need lusikaga. Ülejäänud purk on ok välimusega.

Kas need hallitusetäpid muudavad terve purgi täie söödamatuks? Tean, et osasid toiduaineid ei tohi kindlasti enam süüa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hallitustäppidega moosi ei tohi ka süüa. Miks seentega teistmoodi peaks olema?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ei sööks, aga vanasti mul vanaema kraapis hallituse pealt ära ja lasi aga käiku. Keegi ära ei surnud ja haigeks ei jäänud. Minul oleks sellega rohkem mingi mentaalne tõrge, aga mind ka juba lapsena hüüti pirtspekiks, sest pooled asjad ei meeldinud 😀 Näiteks seenesalatit ma ei sööks üldse.

Üldiselt ei ole hullu. Kui maitse on normaalne, siis lase käia. Kui ikka juba käärib ja kobrutab või hallitust on väga palju, siis soovitaks minema visata. Paari täpi pärast.. no see on rohkem selline sisetunde küsimus, mis kellelegi sobib ja mis mitte.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavapärane, et pool eestit on igapäevaselt pasanteerias.

Jah, terve su topsitäis on riknenud.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nüüd kõlab ehk pisut halvasti, aga kui sul on majas muidu nälg, siis muidugi söö. Kui aga suisa nälga pole, viska ära.
Kui mul oleks uue aastani ainult kartuleid ja üks purk hallitustäppidega seeni, siis ma sööksin selle purgitäie ära. Esteetika mõttes võib ju hallituse ära võtta ka.

Sind see üks purk ei tapa, ka haigeks ülitõenäoliselt ei tee. Aga lihtsalt – milleks, kui hädavajadust pole.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti tuleks visata ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Soolaseened hallitanud