Esileht Ilu ja tervis Soolatüügastele laserteraapia

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Soolatüügastele laserteraapia

Postitas:

Tere

Tütrel 18a palju soolatüükaid jalatalla all. Proovitud on igasugu apteegiravimeid, küüslauku ja ka külmutamist. See viimane oli talle hullult valus. Kas keegi on käinud sama probleemiga sellises kohas nagu laserteraapia kabinet aadressil Paldiski mnt 68A, neljas korrus? Koduleht laserteraapia.ee. Seal hinnad odavamad kui nt Vitakliinikus aga kas on usaldusväärne koht? Ja kas aitas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 11:44; 09.06 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid tallad soolatüükaid täis ja nii kümme aastat. Mulle tundus, et ciccarelli külmutamine aitas veidi ja kui foolhapet hakkasin võtma, kadusid varsti täielikult. Ehk oli kokkusattumus, aga see kn minu kogemus. Lastehaiglas olen ka käinud külmutamas, usutavasti oleks tõhus ka, aga mitu korda käia seal, see hakkas rahakotile. Kui raha pole probleem, siis võin sinna vaadata. Vast mõned korrad peab käima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin oma kätele tekkinud soolatüügastele teha laserteraapiat Vitaclinicas. Nädal aega nahk paranes ja umbes kuu aja pärast olid tüükad tagasi.
Hakkasin oma imuunsüsteemiga tegelema ja tüükad kadusid iseenesest. Kui see ei oleks minu endaga juhtunud, ei oleks ma iial uskunud, et see v6imalik on.

Vereurmarohtu soovitatakse samuti soolatüügaste ravil.

J6udu teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 18:04; 08.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin oma imuunsüsteemiga tegelema ja tüükad kadusid iseenesest.

Mis sa immuunsüsteemi parandamiseks ette võtsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta kahjuks täpselt, mis see just oli. Mitmed dermatoloogid, kelle juures probleemiga käisin, soovitasid organismi üldtugevdavaid vitamiine v6tta ja vaheldusrikkalt toituda.
Mul oli soolatüügastele lisaks veel herpeselaadne moodustis ka, mis kummalisel kombel peopesas valja l6i, eriti stressirohkel ajal. See on väga individuaalne, ehk teha p6hjalik vereproov, mis näitab vitamiinide ja mineraalainete puuduse? Kui 6igesti mäletan, siis v6tsin C ja D-vitamiini, tsinki ja punast päevakübarat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 18:04; 08.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka tallaaluste soolatüügastega hädas. Varvastel ja päkal on neid kokku üle 30ne.
Vereurmarohi, Duofil, retseptiga lahusti ja igasugu muud asjad aidanud ei ole.
Kavatsen hakkata võtma austerserviku kaplseid. Osadel olevat see aidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 23:00; 10.06 07:23; 10.06 08:32; 10.06 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa,ma ostsin tütrele ka need Remasani austerserviku kapslid. Teeb selle kuuri läbi ja vaatab siis kas minna laserteraapiasse. Aga kui kellegil kogemust just selle Paldiski mnt 68A kabinetiga oleks tore kuulda neist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 11:44; 09.06 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 23:25; 10.06 08:22; 10.06 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

See ei aita. Eelmine terve suvi kasutasin. Aga ei mingit mõju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 23:00; 10.06 07:23; 10.06 08:32; 10.06 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

See ei aita. Eelmine terve suvi kasutasin. Aga ei mingit mõju.

Kuidas kasutasid? Õigesti kasutades peaks väga kiiresti lahti saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 23:25; 10.06 08:22; 10.06 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

See ei aita. Eelmine terve suvi kasutasin. Aga ei mingit mõju.

Kuidas kasutasid? Õigesti kasutades peaks väga kiiresti lahti saama.

ma panen mitmes suvi seda peale, ikka hommikul ja õhtul ja päeval ka kui meelde tuleb. tulemus suur 0. hetkel ka vereurmarohi vaasis, et ikka meeles oleks tupsutada oma soolatüükaid-konnasilmi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

See ei aita. Eelmine terve suvi kasutasin. Aga ei mingit mõju.

Kuidas kasutasid? Õigesti kasutades peaks väga kiiresti lahti saama.

Iga päev, vähemalt 2 korda päevas. Ikka nii, et varbad olid pruunilaigulised pidevalt. Vahepeal leotasin ja eemaldasin paksendeid, et asi ikka juure peale ka satuks.
Kuidas see õige kasutamine siis on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 23:00; 10.06 07:23; 10.06 08:32; 10.06 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teismelisel oli palju soolatüükaid, nii varvaste kui näppude vahel. Kuna aias kasvas vereurmarohtu, siis sellega ta end tohterdas terve suvi ja sügiseks oli korras ning tagasi pole siiani veel tulnud (3 aastat nüüdseks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

See ei aita. Eelmine terve suvi kasutasin. Aga ei mingit mõju.

Kuidas kasutasid? Õigesti kasutades peaks väga kiiresti lahti saama.

Iga päev, vähemalt 2 korda päevas. Ikka nii, et varbad olid pruunilaigulised pidevalt. Vahepeal leotasin ja eemaldasin paksendeid, et asi ikka juure peale ka satuks.

Kuidas see õige kasutamine siis on?

Ööseks on oluline panna ning selle oranži piima sees leotatud plaaster ka peale, et maha ei hõõruks. Mina paningi lapsele ainult plaastriga kaetult, paari korraga sain lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 23:25; 10.06 08:22; 10.06 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvine aeg, kasutage vereurmarohtu.

See ei aita. Eelmine terve suvi kasutasin. Aga ei mingit mõju.

Kuidas kasutasid? Õigesti kasutades peaks väga kiiresti lahti saama.

Iga päev, vähemalt 2 korda päevas. Ikka nii, et varbad olid pruunilaigulised pidevalt. Vahepeal leotasin ja eemaldasin paksendeid, et asi ikka juure peale ka satuks.

Kuidas see õige kasutamine siis on?

Ööseks on oluline panna ning selle oranži piima sees leotatud plaaster ka peale, et maha ei hõõruks. Mina paningi lapsele ainult plaastriga kaetult, paari korraga sain lahti.

Olen plaastriga ka katnud aga tööpäevadel see üsna keeruline, sest talla alt ja varvastelt jalanõud hõõruvad plaastri pealt ära. On pidevalt jalgadel liikuv töö.
Eks ma puhkuse ajal proovin. Siis ei ole nii intensiivset liikumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.06 23:00; 10.06 07:23; 10.06 08:32; 10.06 17:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Soolatüügastele laserteraapia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.